وقتی بازار مژه‌های مصنوعی حسابی گرم است
یکی از پرمصرف‌ترین محصولات زیبایی بعد از لوازم آرایشی و رنگ مو در سالن‌های زیبایی،مژه‌های مصنوعی هستند.
کارشناسان و طراحان لباس در سراسر جهان بارها به این موضوع اشاره کرده‌اند که ظاهر افراد تاثیر بسیار زیادی در موفقیت و بهروزی آن‌ها در زندگی دارد. به این معنا که نوع پوشش و چگونگی هماهنگ کردن لباس‌ها می‌تواند در جذب مخاطب به‌ویژه در محیط کار باشد. این مسئله به این معنا نیست که طراحان مردم سراسر جهان را به استفاده از برندها و مارک‌های معروف لباس دعوت کنند بلکه به این معناست که استفاده از لباس‌های ساده و غیربرند نیز درصورتی‌که هماهنگی لازم را داشته باشد می‌تواند ظاهری برازنده و آراسته برایتان فراهم کند حتی اگر شما ساده‌ترین و ارزان‌ترین لباس جهان را به تن داشته باشید.
زیورآلات به‌جای مانده از عهدباستان لزوما از سنگ‌های گرانبها و فلزهای درخشانی ساخته نشدند که امروزه در سراسر جهان در گروه گرانقیمت‌ها گنجانده می‌شوند،. بسیاری ازاین زیورآلات با تراش‌های ظریف و دقیق انسان‌های عهد باستان به روی ناخن، سم، صدف و استخوان یا گیاهان ساخته و پرداخته شدند.
همه چیز درباره کاشت ابرو که این روزها مشتری زیادی دارد
مطمئن هستیم که همه اجزای صورت به‌تنهایی برای تکمیل زیبایی آن نقش مهمی را ایفا می‌کنند.به‌ویژه چشم‌ها که اولین دریچه ارتباطی ما با دیگران است و ابروها که قاب این دریچه را تشکیل می‌دهد
«طبق معمول همیشه پسر چهارساله‌ام را آماده کردم که با هم برویم مهد کودک. وقتی به کلاس رسیدیم به جای معلمش با یک جادوگر ترسناک مواجه شدیم. پسرم از شدت ترس چسبید به من و شروع کردن به گریه کردن و اصلاً باور نکرد این همان مربی مهربان است که به مناسبت «هالووین» خودش را شکل جادوگرها درست کرده است. پسرم حاضر نشد آن روز به مهدکودک برود و با من آمد اداره...».
موزه ملی خودروی فرانسه در شهر "مولهوس" قرار دارد. این مجموعه یکی از کاملترین موزه‌های تخصصی خودرو در دنیاست.
در مطلب فوق با مدل های مختلف جزیره آشپزخانه و مدلهای مختلف آن آشنا می شوید.
اگر آشپزخانه منزلتان دارای کابینت هایی با طراحی قدیمی، کفپوش هایی مربوط به دهه های گذشته و وسایلی از مد افتاده باشد، چندان نگران نباشید؛ با تغییراتی در عناصر تشکیل دهنده آشپزخانه و نوع دکوراسیون آن می توانید ظاهری کاملا جدید برای آن ایجاد نمایید.
عکسی از احمد ایراندوست که در گذشته محافظ شخصی جنیفر لوپز بود، به همراه همسرش در یک رستوران را مشاهده می کنید.
صبا دختر 25 ساله تهرانی می گوید مدلینگ با توجه به خطرات آن به درآمد روزانه 100 دلار نمی ارزد. او تصمیم گرفته فعالیت مدلینگ را در پاریس پی بگیرد.
صفحه  از ۴۳