زیورآلات به‌جای مانده از عهدباستان لزوما از سنگ‌های گرانبها و فلزهای درخشانی ساخته نشدند که امروزه در سراسر جهان در گروه گرانقیمت‌ها گنجانده می‌شوند،. بسیاری ازاین زیورآلات با تراش‌های ظریف و دقیق انسان‌های عهد باستان به روی ناخن، سم، صدف و استخوان یا گیاهان ساخته و پرداخته شدند.
همه چیز درباره کاشت ابرو که این روزها مشتری زیادی دارد
مطمئن هستیم که همه اجزای صورت به‌تنهایی برای تکمیل زیبایی آن نقش مهمی را ایفا می‌کنند.به‌ویژه چشم‌ها که اولین دریچه ارتباطی ما با دیگران است و ابروها که قاب این دریچه را تشکیل می‌دهد
«طبق معمول همیشه پسر چهارساله‌ام را آماده کردم که با هم برویم مهد کودک. وقتی به کلاس رسیدیم به جای معلمش با یک جادوگر ترسناک مواجه شدیم. پسرم از شدت ترس چسبید به من و شروع کردن به گریه کردن و اصلاً باور نکرد این همان مربی مهربان است که به مناسبت «هالووین» خودش را شکل جادوگرها درست کرده است. پسرم حاضر نشد آن روز به مهدکودک برود و با من آمد اداره...».
موزه ملی خودروی فرانسه در شهر "مولهوس" قرار دارد. این مجموعه یکی از کاملترین موزه‌های تخصصی خودرو در دنیاست.
در مطلب فوق با مدل های مختلف جزیره آشپزخانه و مدلهای مختلف آن آشنا می شوید.
اگر آشپزخانه منزلتان دارای کابینت هایی با طراحی قدیمی، کفپوش هایی مربوط به دهه های گذشته و وسایلی از مد افتاده باشد، چندان نگران نباشید؛ با تغییراتی در عناصر تشکیل دهنده آشپزخانه و نوع دکوراسیون آن می توانید ظاهری کاملا جدید برای آن ایجاد نمایید.
عکسی از احمد ایراندوست که در گذشته محافظ شخصی جنیفر لوپز بود، به همراه همسرش در یک رستوران را مشاهده می کنید.
صبا دختر 25 ساله تهرانی می گوید مدلینگ با توجه به خطرات آن به درآمد روزانه 100 دلار نمی ارزد. او تصمیم گرفته فعالیت مدلینگ را در پاریس پی بگیرد.
یک زن جوان عربستانی که خود را " خلود مدل" معرفی کرده با انتشار یک ویدئوی کوتاه و جنجالی بحث های گسترده ای در فضای رسانه ای این کشور سبب شده است.
دستیار رییس جمهور:
دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، بومی کردن و درون زا نمودن صنایع و تولیدات در ایران را نیازمند ابزاری جدید و ذهنیتی تازه در این عرصه دانست و تصریح کرد: باید کاری کنیم هر شهروند ایرانی کالای ایرانی خوب و با کیفیت بخرد و با خرید ساخت ایران به ساختن ایران کمک کنیم.
صفحه  از ۴۳