هیبنا گزارش می دهد
انبوه سازان و سازنده های مسکن از ساخت و ساز برای متقاضیان مصرفی مسکن در قالب طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن حمایت کردند.
رایزنی با وزارت کشور، بانک مرکزی، سازمان بورس و بانک ها برای سرعت بخشی به اجرای بزرگ‌ترین برنامه ملی
جزییات ۲۵ بند مصوبه پانزدهمین جسله شورای هماهنگی مسکن با تاکید بر تکمیل مسکن مهر و و تسهیل در ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، اعلام شد.
ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان‌های کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان با ثبت نام ۹۹۲ نفر در دقایق اولیه ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir آغاز شد.
عضو کمیسیون عمران مجلس:
احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی که به گفته وزارت راه و شهرسازی بیش از ۱۸۰ هزار واحد آن آغاز شده به یقین در بازار مسکن تاثیرگذار است.
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: ارایه بسته‌های تشویقی بیشتر از اختصاص تسهیلات و وام در بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی کشور موثر است.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از امضای تفاهمنامه مشترکی با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در خصوص نحوه تخصیص و واگذاری زمین برای ساخت واحدهای مسکونی به گروه‌های کم درآمد خبر داد .
با تفاهم وزارت‌راه و ستاد اجرایی فرمان امام‌خمینی(ره)
مدیرعامل سازمان ملی زمین‌ و مسکن از امضای تفاهمنامه مشترکی با ستاد اجرایی فرمان امام‌خمینی (ره) در خصوص نحوه تخصیص و واگذاری زمین برای ساخت واحدهای مسکونی به گروه‌های کم‌درآمد خبر داد.
شهردار تهران با بیان اینکه جهت توسعه در کلانشهرهای ایران از ابتدا به سمت ایستگاه‌های راه آهن نبوده است، گفت: باید اتصال کلانشهرها به شهرهای جدید و سپس اتصال شهرک‌های اقماری به یکدیگر هر چه زودتر انجام شود.
مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بازسازی و مقاوم سازی دو میلیون مسکن در کشور خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی:
ایجاد شرایط مناسب زندگی در این مناطق مأموریت اصلی ما به شمار می‌رود اما وجه دیگر این موضوع به متخصصان و برنامه ریزان شهری باز می گردد تا ضمن بررسی مشکلات راهکار و راه حل های مناسبی را ارایه دهند.
صفحه  از ۱۹۸