رییس اداره کل اعتبارات و تأمین مالی خبر داد:
رضا صالحی شهرابی از تعمیر۱۵هزار و ۸۰۲ واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از سیل امسال در شهرها و روستاهای کشور با تسهیلات قرض الحسنه این بانک خبر داد.
بانک مسکن ۱۵ گام مربوط به اخذ تسهیلات ساخت و ساز-تسهیلات مشارکت مدنی مسکن-را اعلام کرد.
با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد
عملیات اجرایی ساخت هفت هزار و ۶۱۲ واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان خوزستان آغاز شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی به هیبنا اعلام کرد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید جزییات پیشرفت فیزیکی مسکن مهر در ۱۹ شهر جدید کشور را اعلام کرد.
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس اعلام کرد:
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی با بیان اینکه دولت باید زمینه های تولید مسکن را فراهم کند گفت: از طرف دیگر موانع تولید و سرمایه گذاری برای تولیدکنندگان مصالح ساختمانی نیز باید رفع شود.
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه قیمت تمام‌شده واحدهای طرح اقدام ملی مسکن ۲۵ درصدارزان‌تر می‌شود، وعده اتمام واحدهای این طرح را تا سال ۱۴۰۰ داد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: سازمان هواشناسی برای روزهای آینده بارش برف را پیش بینی کرده، بنابراین احتمال وقوع سیلاب چه دراثر بارش برف و چه باران اکنون منتفی است.
هیبنا از تغییرات قیمت زمین، مسکن و اجاره بها در شهر تهران گزارش می دهد
پاییز امسال قیمت مسکن در تهران کاهشی شد و قیمت زمین نیز به رشد همیشگی ادامه نداد اما اجاره بها در این شهر همچنان رو به افزایش گذاشت.
برون بازار مسکن چه تاثیری بر درون بازار دارد؟
یک کارشناس بازار مسکن وضعیت بازار مسکن در یک ماه پایانی سال جاری را پیش بینی کرد.
امام جمعه سنندج در دیدار با مدیر شعب کردستان :
دردهه فجر انقلاب اسلامی ، مدیر شعب استان کردستان با امام جمعه سنندج دیدار کرد.
صفحه  از ۲۰۴