تویوتا راوفور به عنوان یک از پرطرفدارترین خودروهای شاسی‌بلند بازار شناخته می‌شود. خودرویی که در بازار ایران به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.
پژو 2008 مجهز به موتور 1.6 لیتری توربو شارژ 16 سوپاپ با 164 اسب بخار قدرت است که به گیربکس اتوماتیک 6 سرعته تجهیز شده است
بررسی روند فروش واحدهای مسکونی بر اساس قیمت و متراژ نشان می‌دهد واحدهای 130 تا 220 میلیون تومان و آپارتمانهای 50 تا 70 متر بیشترین مشتری را در زمستان سال قبل داشته‌اند.
به دنبال آزاد شدن شماره گذاری خودروهای ساخت آمریکا، شرکت گلرنگ موتور فروش نقد و اقساط محصولات هوندا را از سرگرفت. در حال حاضر مدل شاسی بلند هوندا با نام سی آر وی (CR-V) در دو تیپ EXL و Touring و سدان بزرگ خانوادگی این برند با نام آکورد (Accord) در دو تیپ EXL و EXB توسط این شرکت عرضه می گردد. در طرح فروش شرکت گلرنگ موتور، شرایط متنوعی شامل تخفیف خرید نقدی، تسهیلات بدون بهره و شرایط پرداخت اقساطی تا 24 ماه پیش بینی شده است.
7 خودرو افزایش قیمت و 8خودرو کاهش قیمت داشتند
آخرین وضعیت قیمت خودروهای داخلی را به همراه جدول کامل در این گزارش ببینید.
تعیین 10 اتومبیل گران جهان کار چندان آسانی نیست، چرا که اکثر خودروسازان تمایل دارند تا این قیمت‌ها را شخصی و تا حدی محرمانه حفظ کنند، و آنها را برای مشتریان بالقوه خود شخصی‌سازی کنند.
دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران:
یک کارشناس اقتصادی گفت: در شرایطی که بازار مسکن همچنان در شرایط رکودی است، تحمیل مالیات 10 درصدی بر ساختمان‌های نوساز می‌تواند بیش از گذشته اوضاع را وخیم کند.
۴۴ سال قبل در چنین روزی نخستین برج‌های مسکونی تهران افتتاح شدند. آن زمان، نزدیک بودن به همسایه‌ها، استفاده از آسانسور و استخر روباز از چالش‌های پذیرش زندگی در نخستین مجتمع‌های مسکونی تهران بود.
افزایش تمایل به خرید واحدهای قدیمی ساز، نزدیک شدن توان متقاضیان واحدهای متوسط و کوچک متراژ به قیمت مسکن و جا ماندن قیمت مسکن از نرخ تورم، شرایط را برای ورود متقاضیان مصرفی به بازار مسکن فراهم کرده است.
خودروی حد واسط بین سانتافه و اسپورتیج کیا در سگمنت B باید با خودروهایی نظیر پژو 2008، نیسان جوک، رنو کپچر و داستر رقابت کند.
صفحه  از ۸۸