هاشمی سیاستمداری مورد احترام در میان نسل قدیم رهبران سعودی بود...
در بازدید از یک ناوشکن روسی؛
بازدید رئیس جمهور فیلیپین از یک ناوجنگی روسیه به نام «آدمیرال تریبیوتس» در بندر مانیل، نشانه دیگری از گرم شدن روابط دو جانبه مانیل- مسکو در بحبوبه تشدید تنشها میان مقامات فیلیپین و آمریکاست.
عملکرد «دونالد ترامپ» پس از قطعی شدن پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به گونه ای بوده که نشان می دهد در دوران ریاست جمهوری وی چین جای روسیه را به عنوان دشمن اصلی واشنگتن می گیرد.
بر اساس این طرح، از این پس سفر جوانان بحرینی به کشورهای ایران، عراق، لبنان، سوریه و یمن ممنوع می‌ شود.
نیویورک تایمز نوشت؛
جمعی از دانشمندان برتر آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا خواستار تعهد او به برجام شدند.
«آنتونیو گوترش» نخست وزیر سابق پرتغال، در شرایطی امروز (یکشنبه) سکان هدایت سازمان ملل متحد را به دست گرفت، که جامعه بین المللی از وی، اندیشیدن راهکاریی را برای چالش های عمده کنونی، از درگیری های سوریه و بحران مهاجرت در اروپا گرفته تا تشدید فعالیت گروه های تروریستی انتظار دارد.
وزیر خارجه ایران، در جدیدترین مقاله خود به بررسی زمینه‌ها و ریشه‌های مختلف پیدایش و گسترش جریان‌های افراطی و تروریستی و راهکارهای مقابله با آن با هدف ریشه‌کنی جامع این پدیده شوم پرداخته است.
اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) و وزارت امنیت داخلی این کشور روز پنجشنبه 9 دی ماه و همزمان با صدور فرمان تحریم روسیه از سوی باراک اوباما، گزارش مشترکی را مبنی بر دخالت سایبری مسکو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و هک کردن سازمان های حزب دموکرات منتشر کردند.
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور منتخب آمریکا خواستار گسترش توان و قابلیت تسلیحات هسته ای آمریکا تا زمانی شد که جهان «بر سر عقل بیاید».
پوشیدن دامن که بیش از 5 سانتی متر بالاتر از زانو باشد باعث منع ورود آنها به پارلمان می شود.
صفحه  از ۵۶