دارنده نشان طلا و برنز کشتی فرنگی نوجوانان در رقابت‌های آسیا و جهان می‌گوید: پدرش جانباز بوده و فوت کرده و مجبور است که چوپانی کند.
دارنده ۲ مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان آسیا و فرزند جانباز و آزاده سرافراز ۸ سال جنگ تحمیلی پس از بار‌ها ناکامی برای پیدا کردن شغل در ادارات مختلف خوزستان، سرانجام در شهرداری دزفول به عنوان رفتگر مشغول به کار شده است.
تست کرونای سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ایران مثبت اعلام شد.
کیمیا علیزاده تنها مدال‌آور زن ایرانی در تاریخ بازی‌های المپیک رسما پناهندگی آلمان را به دست آورد؛ دختر ۲۲ ساله تکواندو ایران که یک سال پیش ایران را به قصد سفر به هلند ترک کرد خیلی زود خبر از درخواست پناهندگی‌اش به آلمان داد و مشخص شد که قصدی برای بازگشت به کشور ندارد.
قهرمان سابق مسابقات صخره نوردی در آسیا که بر اثر تصادف معلول و ویلچرنشین شده توانست از یک آسمانخراش در هنگ کنگ بالا رود.
دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به دلیل دوپینگ محروم شد.
رسانه‌های خارجی نظیر بی‌بی‌سی تیتر زدند: «عامل حمله به سفارت عربستان، مشاور فدراسیون جودوی ایران شد» و رسانه‌های داخلی با احتیاط بیشتری نوشتند: «حسن کردمیهن مشاور فدراسیون جودو شد»
بیشتر هواداران ورزش تصور می‌کنند پول فقط در فوتبال است و بقیه صرفا برای سلامتی یا از روی عشق و علاقه ورزش می‌کنند؛ در حالی‌ که این‌ طور نیست و غیر از میلیونرهای مستطیل سبز هستند ورزشکارانی که در رشته‌های دیگر پول روی پول می‌گذارند.
32 سال پیش در چنین روزی، یک اتفاق جالب در عالم شطرنج رخ داده است.
دادگاه حکمیت ورزش تصمیم نهایی اش درباره وضعیت تعلیق جودو ایران را گرفته و قرار است ماه آینده رای نهایی را صادر کند.
صفحه  از ۹۲