تیم والیبال پیکان در فینال باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۲، جمعه ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه
قهرمان وزنه‌برداری انگشتر اهدایی از سوی رهبر معظم انقلاب را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ستاد دیه به فروش گذاشت.
دوره ریاست فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی یک روز دیگر به پایان می رسد.
تیم ملی والیبال زنان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی صربستان به مصاف تیم ژوک آب نایب قهرمان لیگ برتر زنان این کشور رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داد.
تعویق بازی های آسیایی به نفع مدعی المپیک پاریس
قهرمان وزنه‌برداری آسیا و جهان گفت: نمی گذارم کسب سهمیه المپیک به روزهای آخر کشیده شود و شرایط وزنه‌برداران بزرگ برای کسب سهمیه المپیک توکیو برایم تجربه شد.
سعید معروف، فوق‌ستاره والیبال ایران، روز گذشته بعد از مدت‌ها دوری، به تهران برگشت تا به عنوان یکی از ابرستاره‌های تیم پیکان، مهیای حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان شود.
بر اساس جدیدترین رنگ‌بندی شهرهای ایران، وضعیت محدودیت و تعطیلی فعالیت رشته‌های ورزشی به گونه‌ای است که شدیدترین محدودیت‌ها در هیچ شهری اعمال نمی‌شود و صرفا در ۴ شهر آشتیان، سیرجان، فیروزکوه و کوهبنان شاهد ممنوعیت فعالیت مشاغل ورزشی گروه ۳ هستیم.
ملی‌پوش والیبال ایران با بیان اینکه باید به تیم جوان شده ایران فرصت داد گفت: به لیگ ملت‌ها نمی‌رسم؛ اما امیدوارم در مسابقات بعدی حاضر شوم.
تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان در حالی به‌عنوان چهارمی مسابقات باشگاه‌های آسیا بسنده کرد که نمایندگان ایران در ادوار گذشته این مسابقات نیز عملکرد خوبی نداشتند و بنظر می‌رسد والیبال بانوان کشورمان برای رسیدن به موفقیت در قاره‌کهن مسیر زیادی در پیش دارد.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پستی اینستاگرامی درباره خداحافظی‌اش از تیم ملی توضیحاتی داد.
صفحه  از ۹۶