پانزدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته شطرنج آقایان با حضور 27 تیم و 124 بازیکن از سراسر کشور، در شهرکرد برگزار شد. این مسابقات در هفت دور به روش سوئیسی تیمی و با فرمت زمانی 30 دقیقه برای هر بازیکن و 15 ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت برگزار شد.
سومین المپیاد ورزشی دارت بانوان سازمان تأمین اجتماعی با قهرمانی تیم خراسان رضوی در ارومیه به کار خود پایان داد.
تیم شطرنج تامین اجتماعی آذربایجان شرقی در پانزدهمین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی سراسر کشور در رشته شطرنج به مقام قهرمانی رسید.
پانزدهمین المپیاد ورزشی رشته شنای آقایان سازمان تامین اجتماعی با معرفی نفرات و تیم های برتر خاتمه یافت.
مسابقات شنای بانوان سازمان تامین اجتماعی با حضور 20 تیم و بیش از 60 ورزشکار از استان های مختلف کشور در مجتمع نگین غرب تامین اجتماعی برگزار شد.
نماینده ایران در جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا ۲۰۱۹ با پیروزی در دیدار رده‌بندی، در جایگاه سوم قرار گرفت.
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: قهرمانی با تیم ملی کشورم در رقابت‌های قهرمانی اروپا یک آرزوی بزرگ است که دور از دسترس نیست.
رئیس فدراسیون هندبال اعلام کرد از باشگاه لژیونرها به دلیل مخالفت با حضور آنها در تیم ملی به فدراسیون جهانی شکایت می‌کند.
نماینده بسکتبال ایران با باخت مقابل نماینده ژاپن، از صعود به فینال رقابت‌های جام‌ باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۹ بانکوک بازماند.
پس از انتقاد تند سعید معروف از وضعیت فدراسیون والیبال،‌ این موضوع با واکنش‌های متفاوتی از سوی کارشناسان همراه بود و به نظر نمی‌رسد گوش شنوایی بدهکار خواسته‌های ملی‌پوشان والیبال در سال منتهی به المپیک باشد.
صفحه  از ۸۶