جزئیات معاملات بورس امروز هشتم بهمن ۹۹
بورس آخرین روز کاری هفته را نزولی آغاز کرد. در ابتدا نقشه بازار سراسر قرمزرنگ بود و بعد از حدود ۲۰ دقیقه با سبز شدن گروه پالایشی شرایط برای دیگر گروه‌ها هم کمی بهتر شد. بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از بازار امروز، شاخص کل ۱۹ هزار واحد کاهش را پشت سر گذاشته و ۱.۵۱ درصد عقب‌نشینی کرده است.
مقصد جدید قیمت سکه امامی کجاست؟
برخی معامله‌گران در شرایطی خود را برای فتح کانال جدید قیمتی آماده می‌کنند که در بازار سکه امروز قیمت دلار حرف اصلی را می‌زند.
عضو شورای عالی بورس خبر داد
«محمدعلی دهقان دهنوی» به عنوان رییس بورس و اوراق بهادار انتخاب شد.
چرا صدای طرفداران «رونق حبابی» از حامیان رشد واقعی بلندتر است؟
دوره‌های طولانی تورم در اقتصاد ایران، زمینه شکل‌گیری گروه‌های «تورم‌خوار» را به‌وجود آورده است. هر زمان که تورم از تب و تاب می‌ایستد، صدای طرفداران «رونق حبابی» بلند می‌شود.
در جریان امروز معاملات بورس رخ داد؛
امروز نماد‌های فارس، فملی، شستا، تاپیکو، اخابر، کگل و پارسان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. نماد‌های شپنا، شتران، شستا، فخوز، فولاد، شبندر و خودرو نیز از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.
سطح حساس بازار سکه
در معاملات شبانه سطح حساس قیمت سکه از دست رفت تا احتمال بازگشت موج نزولی به بازار امروز بالا رود.
بازار سرمایه در انتظار خبر خوش
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: طرح جدیدی که از سوی مدیرعامل بورس اوراق بهادار رونمایی شده است می‌تواند بسیاری از مشکلات زیرساختی بازار سرمایه ایران را حل کند.
بازار دلار دوباره خبری شد به طوری که با انتشار یک خبر قیمت در معاملات پشت خطی تا مرز ۲۳ هزار تومان عقب رفت.
چه کسی رئیس می‌شود؟
یک هفته از استعفای رئیس بورس می‌گذرد و گمانه‌زنی‌ها در مورد انتخاب رئیس جدید به اوج رسیده؛ اگرچه علیرغم حساسیت شرایط کنونی بازار سرمایه، نام برخی افراد حاشیه‌دار در میان گزینه‌ها مطرح است.
نماینده مجلس:
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به شرایط نابسامان بازار سرمایه گفت: سهامداران حقوقی نسبت به ایجاد چنین شرایطی پاسخگو شوند.
صفحه  از ۷۵۲