بانک مرکزی رسما اعلام کرد:
سایت رسمی بانک مرکزی به آدرس www.cbi.ir در بخش نظارت بانکی، اسامی تمام بانک‌ها اعم از دولتی و خصوصی و نهادهای پولی مجاز را به شرح زیر منتشر کرد:
به دنبال حواشی پیش آمده برای موسسه اعتباری غیرمجاز ثامن، بانک مرکزی در اولین واکنش خود اعلام کرد که این موسسه در حال پیوستن به موسسات مجاز و تحت نظارت این بانک بوده و جای نگرانی برای سپرده گذاران آن وجود ندارد.
حسن رحیمی/ فعالیت موسسات مالی و اعتباری غیرمجازدر کشورکه سالهاست در نظام پولی اقتصادی کشوراخلال ایجاد نموده اینک معضلی است که از عدم توجه و نظارت متولیان اقتصادی و سیستم بانکی ناشی شده ودرنهایت آشفتگی سیستم پولی و بانکی کشور را درپی داشته است....
چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین‌المللی، پردرآمدترین مدیران جهان معرفی می‌شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی جهان اشاره شده است.
یک دیپلمات ارشد چین با بیان این‌که «پکن از پیوستن ایران به سازمان همکاری شانگهای حمایت می‌کند» گفت: این موضوع در نشست پیش روی این سازمان بررسی خواهد شد.
«استخدام فله‌اي، واگذاري فله‌اي و بدهي صد هزار ميلياردي ميراث مديران قبلي شستا بود.»
زماني‌ كه سعيد مرتضوي در تامين اجتماعي بود، قصد داشت تعدادي از بنگاه‌هاي وابسته به شستا را بفروشد و به جاي كارخانه‌داري پول آن را به بازار سرمايه ببرد. ولي در همان زمان بنا به دلايلي اين اتفاق نيفتاد و نقل و انتقالات شكل نگرفت و همچنان اين بنگاه‌ها زير نظر شستا اداره مي‌شوند.
افزایش نرخ اونس بر بازار داخلی تاثیر نگذاشت
بازار طلا در دومین ماه سال با نوسانات و تحولاتی همراه بود به طوری که هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۰۰۰ تومان،‌ مثقال طلا ۲۰ هزار تومان و اونس طلا در بازار جهانی ۶۸ دلار نوسان قیمت پیدا کردند.
ادامه کلاه برداری با سوء استفاده از یک برند معروف!
در ماه های اخیر بسیاری از شهروندان از مشکلات خود هنگام ثبت شرکت گلایه کرده اند. در گزارش پیش رو به تخلفات یک شرکت معروف در زمینه ثبت اشاره می شود. «موسسه حقوقی ونک» با سوء استفاده از اعتماد مردم اقدام به کلاه برداری های گسترده از افراد حقیقی و حقوقی بسیاری نموده است که تغییرات اساسنامه ای و ثبت شرکت خود را به این موسسه سپرده اند.
استاد اقتصاد دانشگاه علامه ‌طباطبایی می گوید: امروز اقتصاد ایران دوران رکود و تورم را پشت سر گذاشته و وارد مرحله جدیدی شده که زمینه را برای ورود سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرده است و ایران به سکوی صادراتی منطقه تبدیل خواهد ‌شد.
حسین محمودی اصل/ رییسی نه آشنایی انچنانی با مفاهیم اقتصادی دارد و نه در سوابقش بودجه، برنامه و تصمیمات اقتصادی کلان وجود داشته است....
صفحه  از ۸۰