مهلت استفاده از سپهرکارت‌های منقضی شده بانک صادرات ایران در اسفند ٩٨ و فروردین ٩٩ به مدت سه ماه بدون نیاز حضوری در شعب تمدید شد.
توزیع پول نو از طریق شعب بانک صادرات ایران در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد.
دکتر اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی با ارسال نامه ای از روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی برای آموزش معامله گری اوراق بهادار توسط کارگزاری بانک کشاورزی به همکاران بانک مرکزی قدردانی کرد.
استقبال روزافزون از اپلیکیشن‌های موبایلی و درگاه‌های اینترنتی بانک صادرات ایران توسط بیش از ٤٥ میلیون مشتری این بانک، با توجه به توسعه زیرساخت‌ها، فرهنگ‌سازی و ترویج بانکداری الکترونیک، نیاز به مراجعه به شعب را تا حدود زیادی کاهش داده است.
اگر شما هم می خواهید در بسیج همگانی « کرونا را شکست می دهیم» سهیم باشید، چراغ نخست را روشن کنید و از مراجعه به شعب بانکی تا حد امکان بپرهیزید.
یادداشت روح‌اله خدا رحمی مدیرعامل بانک کشاورزی،برای آنها که در خط مقدم ایستاده‌اند
بانک مسکن جزییات خدمات تازه تسهیل تراکنش‌های روزمره بانکی به منظور صیانت از سلامت مشتریان خود را تشریح کرد.
رییس اداره کل امور مدیریت شعب پاسخ داد
رییس اداره کل امور مدیریت شعب بانک مسکن با اشاره به شروع دوره سپرده پذیری قرض الحسنه این بانک از ابتدای مرداد، موارد مصرف این سپرده ها را تشریح کرد.
شیوع ویروس کرونا و احتمال ابتلا به آن در مراکز پر تردد و پر ازدحام بالاست؟ به نظرتان توصیه های وزارت بهداشت و مسئولان بدون همراهی مردم مثمر ثمر خواهد بود؟ تعطیلی مدارس و تقلیل ساعات کاری ادارات و بانک ها چطور؟ چرا با وجود سرویس های متنوع و گسترده بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال همچنان شاهد حضور مشتریان در بانک هستیم؟ سوالاتی که باید هر یک از ما با تامل بیشتر به آن پاسخ دهیم.
وارد کنندگان کالاهای گروه (۴) به استثنای خودرو می‌توانند طبق شرایط تعیین شده تا قبل از اتمام سال جاری نسبت به ترخیص کالاهای خود اقدام کنند.
صفحه  از ۵۵۷