​بانک صادرات ایران به 50 اثر برتر دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی در رده سنی 5 تا 12 سال با عنوان «پوپک دانا»، با شعار «بخوانیم، بفهمیم، بگوئیم» جوایز نقدی اهدا کرد.
واحد ارتباط مردمی بانک ملی ایران به عنوان پل ارتباطی میان مردم با مسئولان بانک، رویکرد جدیدی را برای تعامل بیشتر مدیران و مشتریان خود اتخاذ کرده است.
​مدیرعامل شرکت بورس خبر داد:
مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادارگفت: بانک صادرات ایران یکی از سه شرکت بورسی با بیشترین حجم معاملات در سال 98 بوده است.
مدیرامور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران در پنل تخصصی «نمایشگاه ایران پرداخت» تاکید کرد:
مدیرامور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران گفت: در استقرار بانکداری دیجیتال به ویژه در بانک‌های بزرگ نباید دچار معضل تکنولوژی‌زدگی شویم.
بانک ملی ایران در راستای حفظ منافع مشتریان، نسبت به شگردهای جدید کلاهبرداران بدلیل داغ بودن بازار نصب رمزهای یکبار مصرف هشدار داد.
آمارها نشان می دهد پس از چند روز نوسان مقطعی در قیمت دلار، از شدت این نوسانات کاسته شده و شاخص بازار ارز در مسیر نزولی حرکت می کند.
وزیر اقتصاد در مراسم افتتاح پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران عنوان کرد:
فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در مراسم افتتاح پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران با تاکید بر ضرورت دستیابی سریع به اقتصاد هوشمند بر لزوم تحولات تکنولوژی در بانکداری تاکید کرد.فرهاد دژپسند در این مراسم سه ماموریت نظام بانکی برای تقویت درآمدها را برشمرد.
بانک سینا در مورد پیامک های جعلی فعال سازی رمز پویا هشدار داد.
بانک مرکزی بخشنامه عدم اخذ تصویر شناسنامه و کارت ملی از مشتریان را به بانک‌ها ابلاغ کرد.
در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE۲۰۱۹ ، با حضور دکتر معمارنژاد و مدیرعامل بانک و جمعی از مدیران و مسوولان سایر بانک های کشور از تمبر یادبود پنجمین دوره ITE۲۰۱۹ رونمایی شد.
صفحه  از ۵۲۶