آیین تکریم و معارفه مدیران عامل قبلی و جدید بانک سینا با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اعضاء هیئت مدیره و هیات عامل، مدیران، روسای ادارات و جمعی از کارکنان بانک سینا روز یکشنبه 21 مهرماه در سالن اجتماعات بانک برگزار شد.
بانک ملی ایران طی سال های گذشته مطابق سند چشم انداز 1404 تسهیلات بسیاری به کارآفرینان و فعالان عرصه صنعت هتلداری برای ساخت مراکز اقامتی و توسعه صنعت گردشگری با هدف جذب 20 میلیون گردشگر داخلی و خارجی پرداخت کرده است.
لطف الله ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران با ارسال لوحی از عملکرد بانک کشاورزی در استان همدان قدردانی کرد.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر لزوم عدم قیمت‌گذاری محصولات تولیدی ایران مانند پسته و زعفران به واسطه خریداران خارجی تاکید کرد و افزود: پس از محصول پسته، ایران در کالای زعفران هم به عنوان بازیگر بزرگ در دنیا تلقی می‌شود
ثبات در بازار ارز ادامه دارد و قیمت‌ها نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است
وزیر نیرو با اشاره به الحاق کشورمان به اتحادیه اقتصادی اوراسیا طی هفته‌های آینده، گفت: این الحاق فرصت بی‌نظیری برای کشورمان و نیز توسعه صلح و دوستی در منطقه است.
سهامداران حقيقي شرکت «ایران یاسا تایر و رابر» با نماد «پاسا» می‌توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور گفت: پیش از این قرار بود ۸ هزار دستگاه اتوبوس برای ایام اربعین اختصاص یابد که به دلیل تقاضای بسیار زیاد زائران این تعداد افزایش یافت و به بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس رسید.
غریب پور در ششمین کنفرانس استیل پرایس مطرح کرد:
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان بخشی از تحریک تقاضا برای تولیدات معدن و صنایع معدنی را با همکاری خودروسازان انجام می دهد.
فروش بلیط قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت 10 آبان 98، از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۱ مهر آغاز می‌شود.
صفحه  از ۴۷۶