در این گزارش نگاهی کوتاه بر عملکرد تیم اقتصادی دولت در ۱۰۰ روز ابتدایی کار خود انداخته‌ایم که در ادامه به نظر شما می‌ رسد.
یادداشتی از عباس عبدی
انتظار می‌رود که سیاست حل مشکل برجام در دستور کار دولت قرار گیرد و همین راه را انتخاب کند، ولی در اجرای این هدف چند مانع جدی وجود دارد.
‌رقابت رفقای جنگ در پاستور‌
اما باید این واقعیت را نیز پذیرفت که کشور در شرایط اقتصادی خوبی نیست و هر وعده‌ای می‌تواند انتظارات بسیار زیادی را در ذهن مردم ایجاد کند.
ابراهیم رئیسی در گفت‌وگوی تلویزیونی
رییسی با اشاره به مبارزه با فساد تصریح کرد: من در روز اول دولت به همه همکاران گفتم منافذ و بسترهای فساد را در دولت شناسایی کنند. قبل از شروع دولت هم به کارگروهی گفته بودم که این موضوع را پیگیری کنند و منشوری در این باره ایجاد شود که این منشور آماده خواهد شد.
اسماعیل گرامی مقدم، عضو جبهه اصلاحات ایران اظهار امیدواری کرد هم دولت و هم مجلس در رفع مشکلات مردم و توسعه کشور موفق شوند اما اگر این اتفاق رخ نداد و کاستی هایی به وجود آمد قاعدتا برخی رفتارهای تند مجلس و دولت می تواند به عنوان توربوشارژ عمل کند.
مراسم تشییع پیکر رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز با حضور سرلشکر محمد باقری برگزار شد.
سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیا هم البته سه روز پیش صحبت‌هایی بر زبان آورده بود که رسانه‌ها از آن به‌ واکنش تند سعید محمد به ایده مسکن یک میلیونی رئیسی یاد کردند؛ گرچه کنایه‌های محمد به‌ صراحت انتقاد آقامحمدی نبود.
عزت‌الله ضرغامی در گردهمایی انجمن‌های صنفی دفاتر خدمات مسافرتی با بیان این‌که زیر میز موانع و مشکلات می‌زنیم، خواست که سفر برای اقشار کم‌درآمد ارزان شود و تاکید کرد: سفر و شادی حق همه مردم است، نه فقط یک گروه خاص.
سرلشکر فیروزآبادی از سال ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۵ به مدت ۲۷ سال با حکم رهبر معظم انقلاب، به عنوان رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح مشغول به خدمت بود.
اصولگرایان از لزوم بازگشت به برجام می‌گویند
آن‌ها حالا نه‌تنها دریافته‌اند که مشکلات کشور یک‌هفته‌ای حل نمی‌شود، بلکه از لزوم تعامل با جهان می‌گویند و دیگر نه‌تنها «مذاکره» و «اعتدال» را مترادف «انفعال» و «سازش» نمی‌دانند، بلکه خود صراحتا از «توازن» و تعادل در دیپلماسی می‌گویند.
صفحه  از ۵۰۹