پیش‌بینی معاون رئیس‌جمهوری از شرایط برجام و مذاکرات
معاون رئیس‌جمهوری گفت: دولت روحانی می‌تواند مسایل خود را با کشورهای۱+۵ را حل کند اما دوستان اصولگرا علاقه‌ای ندارند این کار در این دولت انجام شود و بیشتر اظهارنظرها و اقدامات آنها بر این فرض استوار است که اگر قرار است این کار انجام شود، به دولت بعد محول شود.
نمی‌شود گفت مردم شب عید، خرید نروند اما پروتکل‌ها را رعایت کنند
رئیس جمهوری گفت: سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است؛ کسی برای سفر به این شهرها برنامه‌ریزی نکند. مردم تا می‌توانند خریدهای خود را اینترنتی انجام دهند.
جنجال سخنان دبیر مجمع تشخیص درباره گفت‌وگو با آمریکا
سخنان رضایی آشکار با موضع رسمی ایران در تناقض بود این در حالی است که هفته پیش مقام معظم رهبری خواستار آن شده بود که یک صدا از ایران شنیده شود.
اعضای اصولگرای مجمع تشخیص مصلحت نظام با دلایل گوناگون مشغول وقت‌کشی در رابطه با تعیین تکلیف لوایح FATF هستند تا منتظر نتایج انتخابات ۱۴۰۰ بماند؛ از این‌رو علی مطهری معتقد است که وقتی تندرو‌ها به قدرت برسند هم FATF تصویب می‌شود هم با آمریکا رابطه خواهند داشت.
عصرجنوب نوشت: استاندار خوزستان به مراسم عزاداری یکی از نمایندگان مجلس واکنش نشان داد.
یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام «FATF» را تازمانی که رهبری اذن بر تصویب ندهند؛ تصویب نمی‌کند.
سفر پاپ فرانسیس دوم به عراق از چند جهت مهم است:
به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر جمعه دو اصله نهال میوه غرس کردند.
گزارش تحلیلی از اثرات تأخیر در تصویب FATF بر معیشت خانوار‌ها
بسیاری از شهروندان ایرانی با برخی از زوایای سنگ‌اندازی در مسیر لوایح دولت برای پایان دادن به بحران در روابط مالی و بانکی ایران با جهان آگاهی دارند، اما بعضی از زوایای آن، به‌ویژه اثرات مخرب این روند بر معیشت و سلامت مردم پنهان مانده است.
محدودیت در رشد حقوق‌های بالا یا تعیین درصد رشد ثابت برای همه سطوح؟
در جلسه علنی دو روز قبل مجلس، اگرچه پیشنهاد نایب رئیس کمیسیون اقتصادی درباره محدودسازی افزایش حقوق کارمندان با حقوق بالا، با مخالفت شدید نماینده دولت مواجه شد، اما رد نشد و برای رفع برخی ابهامات به کمیسیون تلفیق بازگشت تا پس از بررسی در جلسه عصر پنج شنبه این کمیسیون، روز شنبه در صحن علنی مطرح شود.
صفحه  از ۳۲۵