«سیمون کاونی» - وزیر خارجه ایرلند - روز چهارشنبه (۳۰ شهریور) با وزیر امور خارجه ایران در محل اقامت وی در نیویورک دیدار و گفت‌وگو کرد.
یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: به نظرم موضوع فلسطین و بحث تحریم‌های ظالمانه برخی از کشورها علیه دیگر کشورها از جمله مهمترین مسائلی است که مناسب است، رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل در ارتباط با آنها صحبت کند.
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه همه دوربین‌های شهری که در روز حادثه در مسیر تردد مهسا امینی بوده است، بازبینی شود، گفت: نظر نهایی سازمان نظام پزشکی و سازمان پزشکی قانونی ۱۰ روز تا دو هفته دیگر نهایی می‌شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون امور داخلی مجلس با حداکثر دقت و موشکافی کامل تمامی زوایای پرونده درگذشت مهسا امینی را در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاع نمایندگان و مردم شریف ایران برساند.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا با این نوع حرکت ها و این شیوه برخورد با مسئله حجاب نه تنها به هدف خود نمی رسیم بلکه از مسیر اصلی نیز دور می شویم.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تعلل در آماده سازی فضای اموزشی برای آغاز سال تحصیلی به صورت حضوری قابل قبول نیست و تمام مراکز آموزشی و دانشگاه ها باید اهتمام لازم را برای مهیا کردن زیرساخت های آموزشی در آغاز سال تحصیلی به کار بگیرند.
حجت‌الاسلام و المسلمین رییسی، رییس‌جمهور کشورمان در بازگشت از سفر ازبکستان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.
رئیس جمهور اظهار کرد: از اقدامات مهمی که در سفر به ازبکستان صورت خواهد گرفت قطعی شدن امضای اسناد عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای است.
فصل نهم بخش مربوط به آیین دادرسی جرایم نیروهای مسلح از قانون آیین دادرسی کیفری به موضوع "زندان‌ها و بازداشتگاه‌های نظامی" پرداخته است.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به شایعه برداشتن محدودیت دو دوره‌ای ریاست اتاق‌ها مطرح کرد که آئین‌نامه اجرایی اتاق‌ها هیچ تغییری نکرده و هیئت رئیسه اتاق ایران موافق تغییر آیین‌نامه هیئت نمایندگان نیست.
صفحه  از ۵۴۶