وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست هم‌اندیشی با فعالان بازار سرمایه:
سهم بازار سرمایه در اقتصاد ملی باید بیش از میزان فعلی باشد. از طرف دیگر یکی از مهمترین راه‌های کنترل نقدینگی، فعالیت این بازار است؛ بر این اساس باید منابع مالی موجود را به سمت آن هدایت کنیم.
بانک ملی اعلام کرد؛
بانک ملی ایران نسبت به شگرد‌های جدید کلاهبرداران از طریق ارسال پیامک مبنی بر اینکه یارانه شما قطع شده است، هشدار داد.
بیمه ایران مانند دیگر شرکت‌های بیمه تصمیم گرفته که به صورت مستقیم با مشتریان خود قرارداد ببندد. در این باره مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ایران گفت که تیم‌های صدور سیار بیمه ایران در مقابل شرکت سایپا استقرار دارند.
رییس کل بیمه مرکزی:
سلیمانی گفت: مقرر شده سایپا در یک بازه زمانی کوتاه نسبت به پرداخت مطالبات اقدام کند و شرکت‌های بیمه باید نسبت به صدور بیمه نامه شخص ثالث در مورد خودرو‌های سایپا اقدام کنند.
بیمه مرکزی به دلیل افزایش بدهی شرکت سایپا به شرکت‌های بیمه، صدور بیمه‌نامه خودروهای آماده تحویل این شرکت را متوقف کرده است.
رییس گروه فنی و احتساب سوابق سازمان تامین اجتماعی درباره جزییات خرید بیمه خدمت سربازی توضیحاتی ارائه داد.
بانک مرکزی در ابلاغیه ای به بانک‌ها اعلام کرد: واگذاری دستگاه های پایانه فروش (پوز ) به افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است.
دیوان محاسبات اعلام کرد که عوارض ۱۰ درصدی بیمه شخص ثالث شامل حق بیمه‌های «شخص ثالث»، «سرنشین» و «مازاد» بوده و «بیمه حوادث راننده» را شامل نمی‌شود.
مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار، با اعلام جزئیات شرایط دریافت مقرارت بیمه بیکاری، میزان پرداخت مقرری به بیکاران مجرد و متاهلی که بدون میل و اراده شغل خود را از دست می‌دهند، تشریح کرد.
از رای اخیر وحدت رویه شماره ۷۷۷ هیات عمومی دیوان عالی کشور اینطور برداشت شده است که دیه زنان و مردان در همه حالتها برابر شده و صندوق پرداخت خسارات بدنی که وابسته به دولت است در همه حال تفاوت دیه زن و مرد را می پردازد. به نظر می رسد این برداشت با متن قانون چندان سازگار نباشد زیرا ابهاماتی در این باره وجود دارد.
صفحه  از ۱۰