مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت عنوان کرد:
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت:زندانیان و خانواده آن‌ها تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند و امسال درردیف بودجه‌ای سازمان بیمه سلامت، مبلغی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.
مظلومی به بالا رفتن تعهدات شرکت‌های بیمه‌ای در شرایط تورمی هم اشاره کرد و گفت: شرکت‌های بیمه همیشه مایلند قیمت‌ها ثابت باشد، چرا که وقتی تورم ایجاد شود و قیمت‌ها بالا رود تعهدات شرکت‌های بیمه هم بالا می‌رود که این باعث می‌شود تا شرکت‌های بیمه عملاً سودی از این وضعیت نبرند.
سلیمانی از پرداخت دیرهنگام خسارات و ایجاد نارضایتی و ناراضی تراشی به عنوان مهمترین آسیب صنعت بیمه یاد کرد.
شرکت بیمه البرز موفق به دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
سود سهام‌‌داران بیمه ‌کوثر برای سال مالی۹۷ افزایش چشمگیری خواهد داشت.
بیمه آرمان در هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، موفق به کسب تندیس برنز رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ارائه خدمات درمانی یکی از عمده خدمات سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان است که در این زمینه، سازمان در کنار مراکز درمانی دولتی و خصوصی به بیش از 43 میلیون نفر از بیمه شدگان خود خدمات درمانی رایگان ارائه می‌دهد.
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران درباره بیمه زنان خانه‌دار توضیحاتی داد و گفت که یکی از دغدغه‌های زنان خانه‌دار، آینده آن‌هاست لذا به منظور از بین بردن دغدغه این زنان بیمه این گروه را در دستور کار قرار دادیم.
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت با بیان این که از منظر گیرنده خدمت باید تعرفه‌ها به گونه‌ای باشد که به مردم فشار وارد نشود و مانع دسترسی آنها به خدمت نشود گفت: از نظر سازمانی، اعتبارات بیمه سلامت کفاف رشد تعرفه‌ها را نمی‌دهد.
براساس بررسی‌های انجام شده در خصوص گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به فروردین ماه سال ۹۸ شرکت بیمه سامان، بیشترین خسارت پرداختی این شرکت مربوط به بیمه نامه درمان بوده است.
صفحه  از ۳