یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با عنوان تجاری "کیش اینوکس ایران"، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش آغاز شد.
به همت شرکت بیمه البرز و با همراهی مدیران آموزش و پرورش استان مرکزی زنگ بیمه در مدارس استان مرکزی به صدا درآمد.
مدیرعامل شرکت بیمه میهن معتقد است که افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه در کشور نیازمند شناسایی بازارهای جدید و طراحی بیمه‌نامه‌های نوین است و تا زمانی که این اتفاق نیافتد نمی‌توان حق بیمه جدید تولید کرد و به تبع آن در ضریب نفوذ بیمه تغییری ایجاد نخواهد شد.
داشتن بیمه ثالث اجباری است ولی خرید بیمه بدنه اختیاری بوده و هر دارنده خودرو می تواند برای داشتن پوشش های بیشتر و به انتخاب خود این بیمه نامه را خریداری کند.
هیئت پذیرش فرابورس رای مثبت داد
هیئت پذیرش فرابورس با توجه به اعتبار، پایداری و شفافیت مالی بیمه تجارت‌نو به ارتقا این شرکت از بازار پایه به بازار دوم فرابورس رای مثبت داد.
بررسی مالیات و عوارض پرداختی از سوی صنعت بیمه در سال 97
بررسی صورت‌های مالی شرکت‌های بیمۀ پذیرفته‌شده در بورس نشان می‌دهد این شرکت‌ها در سال 97، رقمی معادل 490 میلیارد تومان هزینه از این محل شناسایی کرده‌اند که این مبلغ نسبت به سال قبل با حدود 11 درصد رشد همراه شد. با توجه به سهم این شرکت‌ها از کل بازار بیمۀ کشور هزینۀ شناسایی‌شده برای کل صنعت، رقمی حدود 900 میلیارد تومان تخمین زده می‌شود.//• مالیات بر درآمد پرداختی صنعت بیمه به دلیل کاهش سودآوری و زیان‌ده بودن برخی شرکت‌ها در این صنعت در مقایسه با دیگر صنایع، بسیار ناچیز است.
درپی وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی، کارشناسان ارزیاب خسارت شرکت بیمه البرز به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت رفاه از برقراری بیمه بیکاری کارگرانی که بر اثر زلزله واحدهای آنان آسیب دیده است، خبر داد.
مدیرعامل بیمه ملت دستور تشکیل کمیته ویژه ارزیابی و رسیدگی به خسارات زلزله زدگان آذربایجان را صادر کرد.
آمارهای منتشر شده در سالنامه آماری بیمه مرکزی نشان می‌دهد که تعداد نمایندگان بیمه عمر فعال در سال ۹٧، با ۳۳.۳درصد رشد به ۲۸هزار و ۳۴۴نماینده رسیده است.
صفحه  از ۳۰