با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه بین‌المللی سلامت بغداد برپا می‌شود.
مطالعات محققان دانشگاه کیل در انگلیس نشان می‌دهد مصرف آنتی‌بیوتیک خطر بروز آرتریت روماتوئید (رماتیسم مفصلی) را تا ۶۰ درصد افزایش می‌دهد.
محققان موسسه پلی تکنیک فدرال لوزان واقع در سوییس، تکنیک جدیدی را ابداع کردند که با بهره‌گیری از فناوری چاپ سه‌بعدی، امکان ساخت بافت‌های پیچیده را درون نوعی هیدروژل زیستی حاوی سلول‌های بنیادی در اختیار می‌گذارد. با افزودن سلول‌های اندوتلیال به این بافت می‌توان درون آن رگ‌های خونی را توسعه داد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اعلام جزئیات طرح ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
متخصصان به افراد توصیه می‌کنند درد و گرفتگی عضلات پا را جدی بگیرند، زیرا می‌تواند نشانه بیماری کبدی باشد.
یک تیم تحقیقاتی بین المللی به روش منحصر بفردی برای درمان سرطان کشنده مغز در کودکان دست پیدا کردند.
رئیس سازمان غذا و دارو درباره برخی اظهارات مبنی بر واردات لوازم آرایشی بهداشتی با ارزِ دارو، توضیح داد.
مدیرعامل یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده‌های دارویی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد از استخراج ویتامین C از میوه گل نسترن، تولید داروهای ضد سرطان به صورت نانوکورکومین و اُمگا ۳ گیاهی به صورت مشترک با همکاری دو شرکت دیگر خبر داد و گفت: شرکت ما همچنین "انجمن پیشگیری از سرطان نسترن" را مورد حمایت قرار داده که در این انجمن ذیل هدف تقویت سیستم ایمنی بدن در راستای پیشگیری از سرطان، خواص الاژیک اسید (عصاره انار) در پیشگیری از سرطان و درمان آن به اثبات رسیده است.
همه دلایل کمرد درد در آقایان
کمردرد یک دلیل شایع برای غیبت از کار است که می‌تواند باعث ناراحتی بسیار فرد شده و روند فرسایشی داشته باشد.
چطور به آن سیکس‌پک رویایی برسیم؟
مطمئنا سیکس‌پک به شما جذابیت بیشتری می‌دهد اما اگر به دنبال تقلب هستید، بهتر است به آن یک تکه شکلات اضافی که می‌خواهید بخورید بیشتر فکر کنید و اگر بالاخره هله‌هوله‌ها را کنار بگذارید و رژیم غذایی‌تان را بهبود ببخشید، احتمالا علاقه‌مند خواهید بود که بدانید برای داشتن آن سیکس‌پک رویایی به چه میزان چربی نیاز دارید که متاسفانه کار خیلی ساده‌ای نیست.
صفحه  از ۱۸۴