دادن عنوان مشاغل مزاحم به میدان دام استان جفایی بزرگ به این مجموعه است؛ چراکه طبق بند 20ماده 55 قانون شهرداری‌ها که مربوط به مشاغل مزاحم است تاکنون حتی یک رای در محکومیت این محل صادر نشده و این مکان به دلیل قرار گرفتن در محدوده شهرداری اقبالیه عوارض خود را به شکل مرتب به شهرداری پرداخت می‌کند.
گفت‌وگو با مدیرعامل انجمن اوتیسم ایران
بالا و پایین شدن قیمت ارز و تحریم‌های اخیر نه فقط برای دلالان و سرمایه‌دارها که برای بیماران خاص یک دغدغه جدی است؛ دغدغه‌ای که می‌تواند به معنای واقعی مسیر زندگی‌شان را دستخوش تغییراتی ناخوشایند کند ودشواری‌های زندگی‌شان چند برابر.
با افزایش سن، پوست هم پیر می شود و چین و چروک های بر روی آن ایجاد می شود.
مطالعات نشان می دهد؛
مطالعه جدید نشان می دهد که مصرف سبزیجات پهن برگ راه جدیدی برای کاهش استرس و کاهش ریسک تجربه سکته است.
برخی مواد غذایی بر مغز انسان تأثیر منفی دارند که از این مواد می‌توان به ماهی‌های سرشار از جیوه، نوشیدنی‌های شیرین، غذاهای فرآوری شده، شیرین‌کننده‌های مصنوعی، بیسکویت آماده، گلوتن اشاره کرد. این اینفوگرافی به چند خوراکی مضر برای مغز اشاره کرده است.
بحث تعرفه‌ها در شورای‌عالی بیمه مطرح شده است و پیشنهاد اولیه ما به شورای‌عالی بیمه این بود که تعرفه‌های پزشکی در سال ۱۳۹۸ حدود ۳۲ درصد رشد داشته باشند، اما نهایتاً شورای‌عالی بیمه با این میزان افزایش تعرفه موافقت نکرد.
لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون به کمپین "خرید بدون خودرو" که در فروشگاه های زنجیره ای شهروند اجرا می شود پیوست.
نوشیدن ۸ لیوان آب در روز برای هیدراته نگه داشتن بدن توصیه جدیدی نیست اما آیا می‌دانستید که زمان‌های مشخصی در طول روز وجود دارند که نوشیدن آب در این زمان‌ها می‌تواند به بهبود سلامت کلی و عملکرد شناختی انسان کمک کند؟
رییس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح وضعیت بازار دارویی کشور بعد از اعمال تحریم‌ها از سوی آمریکا، گفت: در حال حاضر مشکل اصلی حوزه دارو در نقل و انتقال پول و کالا است.
دختر محمدرضا نعمت‌زاده وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت که چند روزی است ادعاهایی مبنی بر احتکار دارو توسط او مطرح است، به این ادعاها پاسخ داد.
صفحه  از ۱۴۲