سلامت روان در دوران کرونا
چند ماهی است که ما، در کنار همه مردم دنیا با چالشی حیاتی به اسم «ویروس کرونا» دست‌وپنجه نرم می‌کنیم. درواقع، کمتر پیش می‌آید که همه دنیا با هم درمورد یک‌چیز موافق و همراه شوند اما در مورد کووید-۱۹، فرقی ندارد در شرقی‌ترین جزیره زمین زندگی کنیم یا غربی‌ترین؛ حتی فرقی ندارد در حال گذراندن بهار باشیم یا در نیمکره‌جنوبی روزهای پاییزی را سپری کنیم؛ همه ما می‌دانیم موضوع به زندگی انسان‌ها بستگی دارد و برای همین مهم است.
جزئیات هزینه مقابله با کرونا در ۱۶ بیمارستان به فرمانداری های استان تهران اعلام می شود
جلسه رصد و پیمایش تفاهم نامه های منعقد شده توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با فرمانداری های پاکدشت، ورامین، اسلامشهر، رباط کریم، ملارد و پردیس با حضور نمایندگان استانداری تهران، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه شهید بهشتی ، معاونین برنامه ریزی فرمانداری ها ، معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات استان و سربازرس سیاسی و قضایی بازرسی کل استان، به ریاست علی عشاقی رئیس حوزه ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد.
در مقابل سوال‌هاي فرزندتان مجهز باشید
دوران بلوغ به توفانی تشبیه شده که هرقدر در برابر این توفان مجهزتر باشید، خود و فرزندتان با سلامت و آرامش بیشتری آن را طی خواهید کرد.
وقتی کنترل خود را به دست دارید
به نظر شما موفقیت در شغل، تحصیلات و به‌طور کلی زندگی را چه چیزی تعیین می‌کند؟ هوش؟ استعداد؟ مهارت؟ درحقیقت آنچه در رسیدن به موفقیت گاهي مورد غفلت قرار می‌گیرد، توانایی شما در کنترل خود است.
تقریبا همه افراد در هر سن‌و‌سال و موقعیت اجتماعی، دوست دارند مورد احترام واقع شوند و جایگاه‌شان به‌عنوان یک انسان محترم حفظ شود.
معرفي چند ماسك ساده خانگي براي پوست شما
بسیاری از ما دوست داریم که با استفاد ه از بعضی روش‌های طبیعی و بد‌ون صرف هزینه‌های بالا، پوستی شاد‌اب و زیبا د‌اشته باشیم به همین دلیل گاهی ممکن است با استفاده از مواد طبیعی موجود در منزل‌مان انواع ماسک‌ها را برای پوست خود ساخته و از آن‌ها استفاد‌ه کنیم.
محققان به‌طور فزاینده‌ای درمورد تاثیر رژیم و تغذیه بر سلامت روان مطالعه کرده‌اند، بسیاری از آن‌ها متوجه شده‌اند افرادی که رژیم غذایی حاوی غذاهای فرآوری شده و قند دارند، در خطر بالاتری برای ابتلا به اضطراب و افسردگی قرار دارند.
بادی کامبت یک کلاس ورزشی است که به شما اجازه می‌دهد تا به تناسب اندام خود نزدیک شوید.
هر وقت خم می‌شوید یا می‌ایستید، کمردرد دارید. این درد ناخوشایند که بیشتر در ناحیه تحتانی کمر است، به نظر می‌رسد هرگز به‌طور کامل از بین نمی‌رود. کمردر یکی از شایع‌ترین شکل‌های درد مزمن در بزرگسالان است. شاید به امید بهبود این درد استراحت کنید اما بیشتر پزشکان در حال حاضر از افراد مبتلا به کمردرد می‌خواهند که برای بهبود درد کمر فعالیت داشته باشند تا عضلات مرتبط با آن تقویت شده و درد کاسته شود.
والدين همواره تمام تلاش خود را براي اين‌كه كودك‌شان در سلامت كامل به سر ببرد و دچار مشكل نشود، به‌كار مي‌برند، از غذا دادن به آن‌ها گرفته تا تميز نگه‌داشتن سطوحي كه كودكان روي آن‌ها بازي مي‌كنند اما اين‌ها تنها بخشي از چالش شماست. كودكان بايد ياد بگيرند كه چگونه به سلامت خود كمك كنند.
صفحه  از ۲۰۷