کودکان و یا افراد بالغ نباید در زمان ورزش یا انجام فعالیت‌های جسمانی ماسک بپوشند، چراکه تنفس دچار مشکل می‌شود، همچنین تعریق ممکن است ماسک را مرطوب سازد و بدین ترتیب تنفس سخت‌تر شده و رشد میکروب‌ها آسان‌تر شود.
سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد
سخنگوی وزارت بهداشت از اقدام ایران برای پیش خرید واکسن کرونا خبر داد.
عناب درختچه‌ای است متوسط با برگ‌های کشیده و ریز که در زمستان برگریز می‌شود. منشا این گیاه به چین و آسیا بر می‌گردد، گرچه بعد‌ها به طور نامعلومی پراکنده شده و امروز در بخش‌های گسترده‌ای از نقاط مختلف زمین دیده می‌شود.
متخصصان تغذیه معتقد اند که مصرف منظم برخی خوراکی‌ها در یک رژیم غذایی متعادل باعث تقویت پوست و کمک به عملکرد سیستم گوارش می‌شود و باعث می‌شود که پوست شما جوان‌تر به نظر برسد.
آنچه بايد درباره عارضه فراگير خستگي چشم بدانيد
همه ما بارها و بارها، خستگی چشم را تجربه کرده‌ایم. در دنیای دیجیتال امروزی که همه کارها به‌وسیله رایانه‌ها یا گوشی‌های هوشمند انجام می‌شوند، خستگی چشم ناشی از خیره شدن طولانی مدت به صفحه نمايش یا گوشی امری بسیار طبیعی و متداول است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز موارد منع تزریق واکسن آنفلوآنزا را تشریح کرد.
مصرف چای و قهوه باید در مبتلایان به بیماری کرونا محدود شود.
وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد، دو داروی درمان کروناویروس ساخت روسیه برای فروش در داروخانه‌ها تایید شده است که با آن‌ها امکان درمان بیماری در خانه فراهم خواهد شد.
کرونا به طور متداول تغییر می‌کند
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا می‌گوید: در حال حاضر با گذشت زمان بیماری کووید۱۹، کرونا نه تنها کاهش نیافته بلکه وضعیت شهر تهران قرمزتر شده است. در خرداد ویروس کرونا جهش پیدا کرد و تغییراتی در آن به وجود آمد که موجب مبتلا شدن بسیاری از افراد در اقصی نقاط کشور شد.
در اینفوگرافیک زیر پنج نکته مهم آورده شده است تا به شما کمک کند از بدترین دشمنان آلرژی خود دوری کنید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
صفحه  از ۲۵۷