آداب غذاخوردن در فصل سرد
حتما شما هم شنیده‌اید که در فصل سرما از خوردن بعضی موادغذایی باید خودداری کنید. سردی هوا با طبع بعضی از خوراکی‌ها همساز نیست و باید تغییراتی در رژیم غذایی‌تان ایجاد کنید؛ چون ممکن است باعث سرد شدن بدن شود. آنچه در طب سنتی توصیه می‌شود این است که سردی‌ها را باید در فصل گرما و گرمی‌ها را در فصل سرد مصرف کنید.
آیا نور درمانی برای پوست شما مفید است؟
این روزها دیگر با روی کار آمدن دستگاه‌های پیشرفته پزشکی در کنار فناوری‌های پیچیده و موثر می‌توانیم روی روش‌های نوین درمانی به‌ویژه خدمات غیرتهاجمی حساب كنيد که در زمینه زیبایی و پوست ارائه می‌شود.
همه مضرات محصولات حاوی سولفات برای سلامتی پوست و موهای شما
از سولفات چه می‌دانید؟ همه ما درباره بودن یا نبودن این ترکیب در محصولات بهداشتی به‌ویژه شامپوها و شوینده‌های صورت اطلاعاتی مفیدی نیاز داریم تا مراقبت بهتر و دقیق‌تری از سلامت خود به عمل بیاوریم.
البرز دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد: خطر ابتلا به کرونا همه را به طور جدی تهدید می‌کند. استفاده از دستکش و ماسک به تنهایی باعث مصونیت از این بیماری نمی‌شود بلکه تنها راه در امان ماندن در خانه ماندن است.
همزمان با شيوع ويروس كرونا، حرارت بدن كاركنان و مراجعان ساختمان‌هاي شهرداري مشهد با تجهيزات تب سنج اندازه گيري مي‌شود.
وارونگی دمایی که هرساله با شروع فصل سرما گریبان شهرهای بزرگ را می‌گیرد اصلا خبر خوشایندی نیست، به‌ویژه وقتی پوست و مو اولین قسمت‌هايي از بدن ما هستند که در معرض این تهدید قرار دارند.
بدن شما باارزش‌ترین چیزی است که شما دارید. بنابراین باید از آن مراقبت کنید. آیا می‌دانید آنچه می‌خورید نه‌تنها بر سلامت جسمی شما بلکه بر روحیه و سلامت روان شما نیز تاثیر دارد؟
زندگی شهرنشینی در کنار مزایایی که دارد، آلودگی هوا را نیز به همراه دارد.
هر وقت خم می‌شوید یا می‌ایستید، کمردرد دارید. این درد ناخوشایند که بیشتر در ناحیه تحتانی کمر است، به نظر می‌رسد هرگز به‌طور کامل از بین نمی‌رود.
راه‌حل متفاوت برای یک مشکل پوستی رایج
رای برطرف شدن همه‌ برجستگی‌های بسیار ریز و تیره‌ای که در اثر مسدود شدن فولیکول‌های موی صورت ایجاد می‌شوند، شاید درمان و راه‌حل‌های زیادی را تا به امروز امتحان کرده باشید.
صفحه  از ۲۰۵