یک مقام دولت آلمان پیش از اجلاس سه روزه گروه هفت اعلام کرد سران این گروه، مذاکرات بسیار سازنده‌ای درباره تعیین سقف برای واردات نفت روسیه داشته‌اند.
قرار است در نخستین روزهای فصل تابستان، ایران و 1+4 به همراه آمریکا بر سر میز مذاکرات بازگردند تا گفت‌وگوهایی که از زمستان متوقف شده بود را از سر بگیرند.
رئیس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه سال گذشته ۸۵ درصد ارز صادرکنندگان به کشور بازگشت، گفت: همزمان با مسابقات جام‌جهانی فوتبال قطر، نمایشگاه عرضه کالاهای ایرانی در این کشور برگزار خواهد شد.
کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف از ورود اولین کاروان اعزامی هلال احمر ایران برای کمک به زلزله زدگان افغانستان خبر داد.
شرکت کارنیوال به دلیل تخلفات امنیت سایبری مربوط به چهار مورد رخنه امنیتی و برملا شدن اطلاعات خصوصی مشتریانش، پنج میلیون دلار جریمه شد.
یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: تضمین امنیتی در برابر ایران، ایجاد اتحاد عملیاتی با عربستان در منطقه و کمک‌های بیشتر به ریاض در جهت تثبیت آینده بن سلمان امتیازاتی است که عربستان می تواند در ازای حمایت از آمریکا در بحث اوکراین از واشتنگن طلب کند.
یک دیپلمات پیشین ایران گفت: امروز آش زوال رژیم صهیونیستی این قدر شور شده که به طور مکرر مقامات سابق ولاحق ومطبوعات و کارشناسان خبره صهیونیستی بعد از نبرد مهم سیف‌القدس درسال گذشته می‌نویسند که رویای صهیونیسم قابل تحقق نیست وما بدون پذیرش واقعیتی بنام اشغال فلسطین روی آرامش را نخواهیم دید .
منابع خبری اعلام کردند مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به اردن سفر کرد. این بازدید اولین تعامل اردن و اسرائیل پس از یک دوره بحرانی در روابط دیپلماتیک است.
سخنگوی کرملین با تاکید بر این که بحران اوکراین طولانی خواهد شد، گفت کشورش دیگر به غربی‌ها اعتماد ندارد.
رئیس جمهور قزاقستان در رأس هیاتی وارد تهران شد.
صفحه  از ۲۲۸