کریم باقری:
مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اختلافات میان برانکو و محسن مسلمان اعلام کرد تلاشش را برای حل مشکل این دو انجام می‌دهد.
روزنامه‌ رکورد پرتغال از دعوت امیر عابدزاده به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای بازی‌های دوستانه ماه آینده خبر داد.
طبق آخرین خبرها از بوشهر، علت تصادف و چپ شدن ماشین قائدی و دوستانش در دوشنبه گذشته، برخورد یک پرادو با خودروی آنها بوده است.
هر گونه سلول غیرطبیعی نیز با عبور از طحال، در تله آن می افتد و از سیستم خون خارج می شود. در یک انسان بالغ، هر روز حدود 20 میلی لیتر گلبول قرمز فرسوده توسط طحال از رده خارجی می شود.
استقلال و تراکتور، بی‌انضباط‌ترین‌ها/ پیکان و ذوب‌آهن با اخلاق‌ترین‌ها
کمیته انضباطی لیگ برتر تا هفته بیستم، ۱۴ را تیم جریمه کرده و دو تیم تاکنون شامل جریمه نشده‌اند.
«برخی هنوز می‌پرسند چرا؟ «چرا قطر توانست، ما نتوانستیم؟» پاسخ ساده است. اگر امروز قطر می‌تواند خواسته‌اش را مقابل تندروی‌های عربستان و امارات به AFC تحمیل کند و سنت غلط بازی در کشور ثالث را لغو کند، برای آن است که آنها با برنامه‌ریزی مناسب بخش مهم از درآمدهای AFC را تامین می‌کنند و تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین اسپانسرهای کنفدراسیون فوتبال آسیا شده‌اند.»
مردادماه 1395 بود که وزیر وقت ورزش و جوانان با اصرار از استاندار وقت فارس خواست تا با انتقال یکی از موفق‌ترین مدیرانش به تهران و برای نشستن روی یکی از داغ‌ترین صندلی‌های مدیریتی ورزش ایران موافقت کند.
دومین حضور پی‌درپی تیم‌ملی فوتبال ایران در مسابقات جام‌جهانی به اندازه کافی برای هواداران ایرانی جذابیت دارد که استقبال ویژه‌ای از دیدارهای تیم‌ملی در مرحله مقدماتی داشته باشند. در فاز اول بلیت فروشی مسابقات جام جهانی، هواداران ایرانی چه در داخل و چه در خارج از کشور استقبال فوق‌العاده‌ای داشته‌اند و آنهایی هم که موفق به خرید بلیت در این مرحله نشده‌اند بی‌صبرانه در انتظار فاز دوم بلیت‌فروشی هستند تا تماشاگر هنرنمایی‌های شاگردان کارلوس کی‌روش در روسیه باشند.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پیامی برای مسعود شجاعی بعد از بازی با ژانتی داشت.
از زمان تحریم قطر از سوی همسایگان عرب این کشور، ایران کمک شایانی به دور زدن تحریم های قطر کرده است و از این جهت احتمال کمک تهران به برگزاری جام جهانی 2022 فوتبال در قطر دور از ذهن نیست.
صفحه  از ۱۴۲