سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در تازه‌ترین اظهارنظرش از اعتماد دوباره به فدراسیون فوتبال ایران سخن گفته است. او تاکید دارد که قول داده شده مشکلات رفع شود.
در جدیدترین رده‌بندی کشورهای آسیا در فوتبال باشگاهی، ایران در رده هشتم قرار گرفته است. همین رنکینگ در آینده معیار AFC برای تعیین سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان است.
با یک حساب سرانگشتی می توان متوجه شد که 3.5 میلیارد تومان پول لازم است که استقلال تهران با طلبکارانش در تیم تسویه حساب کند. در اصل تمرینات استقلال پیش از بازی آسیایی این تیم در تهران 7 روز تعطیل بود چون این باشگاه تمکن مالی برای پرداخت 3.5 میلیارد به بازیکنان و مربیانش نداشت.
رسانه‌های قطری از انگیره بالای بازیکنان الریان برای شکست دادن تیم فوتبال پرسپولیس سخن به میان آوردند.
در آخرین جلسه هیات مدیره استقلال در سال ۹۵ اعضا مسائل مالی را بررسی کردند.
مدیر بخش ورزش باشگاه العربی قطر از دلیل جدایی دژاگه سخن به میان آورد و تاکید کرد که دوست داشت این بازیکن تاثیر گذار ایرانی در العربی باقی بماند.
تلخ و شیرین سرمربی پرسپولیس در سال 95
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید عملکرد خوب خط دفاعی یکی از عوامل اصلی موفقیت این تیم در فصل بوده است. او همچنین گفت که به شایعات مبنی بر اینکه می‌خواهند پرسپولیس را قهرمان کنند می‌خندد.
در دیدار دیروز پرسپولیس و استقلال خوزستان یک دختر وارد ورزشگاه شده بود.
کاپیتان پرسپولیس قراردادش را با این باشگاه، یک سال دیگر تمدید کرد.
مدیرعامل ایرالکو:
بازیکنان و کادرفنی مطمئن باشند به تعهد خود مبنی بر پرداخت بخشی از مطالبات مالی تا قبل از دیدار با نفت مسجدسلیمان عمل خواهیم کرد.
صفحه  از ۱۲۰