شاه همان‌طور که زیر بار سنگینی تاج کیانی روی تخت نشسته بود، با لحنی دستوری گفت بیگلربیگی به همه مملکت سوار بفرستید تا جار بزنند از این لحظه از سواحل ارس تا جیحون و از شام تا ماوراءالنهر زیر نگین شاهی سلسله جلیله قاجاریه هستند و به یمن ساعت سعد بر تخت نشستن ما در این باغ گلستان شاهی، طهران به لقب دارالخلافه ممالک محروسه ملقب می‌شود. حکم ملوکانه ما بر این است به نام پایتخت و سلسله تازه سکه ضرب شود.
تهران همه‌اش آسمان رنگ و رو رفته و خیابان‌های شلوغ و ازدحام و ازدحام نیست. تهران فقط جایی نیست که در اتوبوس و متروهای شلوغش سرت را به شیشه بچسبانی و از فرط خستگی حتی ایستاده هم خوابت ببرد تا از ترافیک‌های عصرگاهی گذر کنی. تهران رنگ دارد، زیبایی دارد، هنر دارد و خیلی چیزهای دیگر ...
اعتراض عضو شورای شهر به «سنگ فرش کردن» بی مورد چهارراه های پایتخت
ترافیک سنگین خیابان های مرکزی شهر تهران همزمان با انجام پروژه «سنگ فرش کردن» خیابان های اطراف بازار نارضایتی و شکایت اکثر شهروندان تهرانی را به دنبال دارد.
گلایه رئیس ستاد معاینه فنی تهران از مصوبه مجلس
رئیس ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از مصوبه مجلس در خصوص کاهش سن معافیت معاینه فنی گلایه کرد.
مرکز آمار ایران اعلام کرد
در پاییز سال گذشته، تورم قیمت گروه «سبزیجات»، معادل ۰.۲۶ درصد و تورم قیمت گروه «میوه‌ها و میوه‌های آجیلی» معادل ۰.۴۱ درصد بوده است.
نخستین بناهایی که در تهران ساخته شد، حمام و تکیه و مدرسه خانم بود که به دستور «مهین‌بانو» خواهر شاه تهماسب ساخته شد. مدرسه خانم در حمله افاغنه ویران شد اما حمام خانم تا روزگار ما باقی ماند و آخرین یادگارش در بازارچه «نایب‌السلطنه» قرار گرفته است.
تازه‌ترین خبر از فهرست نهایی اطلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر
فهرست نهایی اصلاح طلبان توسط شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان و پس از تایید سران اصلی اصلاحات منتشر خواهد شد.
قاضی حسینی از بازداشت مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی خبر داد.
با توجه به کاهش ساخت و سازهای بلندمرتبه و رکود مسکن، شهرداری تهران در نیمه اول سال ۱۳۹۵ با کاهش ۱۲ درصدی بودجه حاصل از صدور پروانه های ساختمانی مواجه بود.
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۴۹۰ میلیارد تومان بودجه به منظور گذر از پیک تابستانی سال جاری تصویب شده است تا بتوان با این بودجه پروژه‌های اضطراری را اجرایی کرد.
صفحه  از ۷۸