جنگ از ایران شروع نشد، از عراق شروع شد. عراقی‌ها نیروهای آماده داشتند، پاسگاه خرمشهر نیرو نداشت. ما توی خانه خودمان نشسته بودیم که از پاسگاه آمدند گفتند بروید، نمانید.
رییس اتاق اصناف مطرح کرد
رییس اتاق اصناف کشور تاکید کرد: اگرچه مسئولیت قیمت‌گذاری بر عهده ما نیست اما اتاق اصناف تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با تنظیم بازار شرایطی ایجاد شود که قیمت هیچ یک از کالاهای مورد نیاز مردم حداقل در ماه مبارک رمضان افزایش نداشته باشد.
در فصل گرما هنگام استفاده از كولرهاي آبي به اين توصيه ها توجه كنيد
شورای عالی اصلاح طلبان با صدور بیانیه ای رای قاطع به لیست را امید نشان جایگاه والای گفتمان اصلاح طلبی در میان مردم دانست.
اتفاق عجیب دیروز در شورای شهر تهران، تیر خلاصی شد به بیش از یک دهه حضور ورزشکاران در شوراهای اسلامی شهر و روستا.
ستاد انتخابات کشور:
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از همگان انتظار می‌رود بمنظور حفظ آرامش و سهولت تردد مردم و جلوگیری از مزاحمت‌ها و سوء استفاده‌های احتمالی، از امروز از حضور در خیابان‌ها و معابر برای برپایی جشن خودداری نموده و چنانچه ستاد منتخبین ملت در ریاست جمهوری و شوراها متقاضی برگزاری مراسم باشند با مراجعه به فرمانداری شهرستان محل خود برای هماهنگی و دریافت مجوز در زمان و مکان مشخص اقدام کنند.
مردم تهران شب گذشته پس از پیروزی قاطع حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری به خیابان های شهر آمدند و تا پاسی از شب به برپایی جشن و شادی پرداختند.
فرماندار تهران اعلام کرد
فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد.
نوع تبلیغات؛ محکی برای محیط زیستی بودن کاندیداها
تنها سه روز به پایان مهلت تبلیغات باقی مانده و بی شک در ساعات پایانی طبق روال گذشته، تبلیغات کاغذی به اوج خود برسد، اما مساله این است که این روزها آخرین فرصتی است که کاندیداها از این جهت خود را محک بزنند و خود را به عنوان یک نامزد مدرن محیط زیستی یا یک نامزد سنتی مصرف‌گرا معرفی کنند.
یکی از کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که وعده افزایش یارانه تا سه برابر را داده است در برخی شهرستانها اقدام به پخش کارت هایی با کد رهگیری برای ثبت نام افزایش یارانه نموده است.
صفحه  از ۸۱