رئیس کمیته امداد امام خمینی از انتقال بیمه یک میلیون مددجوی شهری به بیمه سلامت منتقل خبر داد.
سردار اشتری خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه جشنواره جوان سرباز گفت: در این روز یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس و یاد شهدای جوان و سرباز که برای امنیت کشور جان خود را از دست دادند پاس داشته می‌شود.
وزیر کشور با اشاره به خسارات وارده در سیل اخیر اعلام کرد که 25 استان و بیش از 4400 روستا درگیر سیل بوده اند و خسارتی بالغ بر 30 تا 35 هزار میلیارد تومان دیده اند.
در سفر به مناطق سیل زده خورستان
معاون امور مجلس رئیس جمهوری همچنین با اشاره به نحوه امدادرسانی دستگاه ها و نهادهای مختلف، ‌همبستگی و همکاری نهادها با یکدیگر را قابل تقدیر دانست و با ذکر اینکه پرسش مردم درخصوص نحوه کمک رسانی دولت است، ‌افزود:‌ رئیس جمهوری تاکید داشتند وزرای ذیربط گزارش وضعیت مردم و آمار دقیق خسارات وارده را در هیات دولت ارائه کنند تا در اسرع وقت تصمیمات لازم اتخاذ و بازسازی مناطق سیل زده عملیاتی شود.
مثلث قیمت گوجه، پیاز و سیب‌زمینی
با توجه به کاهش عرضه و افزایش قیمت گوجه‌فرنگی در میادین میوه و تره‌بار، بررسی‌ها از سطح شهر نشان می‌دهد که قیمت گوجه‌فرنگی درجه یک و دستچین به محدوده ۸ تا ۱۰ هزار تومان رسیده است.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، گفت: تردد خودروها در تمامی محورهای خروجی تهران پرحجم تا نیمه سنگین است.
به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توزیع هدایا با هزینه صندوق‌ها، شرکت‌ها و بانک‌ها در ایام عید ممنوع شد.
رییس پلیس راهور ناجا از مصدومیت هزار و ۶۹۰ در تصادفات رانندگی سه روز گذشته، خبر داد.
بخشی از محور کرج ـ چالوس به دلیل ریزش کوه مسدود شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در مرحله دوم (بهمن ماه) اقدام به ثبت نام وام ضروری ۹۷ کرده اند، می توانند جهت مشاهده نتایج ثبت نام و زمان بندی پرداخت وام «واجدین شرایط» به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنند.
صفحه  از ۱۲۲