گفت‌وگو با مدیر گروه مجلات همشهری
«مشکلات اقتصادی، رشد فضای مجازی و افزایش قیمت نشریات کاغذی، باعث افت فروش شده است و در شرایط اقتصادی نابسامان اولین چیزی که از سبد خرید مردم حذف می‌شود محصولات فرهنگی است که مجله هم جزو آن است.» مدیر گروه مجلات همشهری که از سال گذشته به این سمت منصوب شده است، این جملات را می‌گوید.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: با توجه به موج بازگشت زائران اربعین از طریق مرز مهران مدارس شهر مهران در تمامی مقاطع از فردا به مدت سه روز کاری، تعطیل است.
در راستای گسترش مفاهیم حوزه ماموریت سازمان تامین اجتماعی بین کودکان بعنوان آینده سازان کشور از نفر اول مسابقات آرم سازمان تامین اجتماعی تجلیل شد.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: مهم ترین کارکرد مشارکت تامین اجتماعی و آموزش و پرورش هدایت زندگی اجتماعی دانش آموزان است.
رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان جذب هیات علمی تا دهم مهر ماه جاری خبر داد.
یازدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (C4I) با شعار «فرماندهی و کنترل یکپارچه: چالش‌های مدیریت بحران درکشور و راه حل آن»، ۲۰ و ۲۱ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
ثبت نام برای شرکت در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای سال ۹۸ از فردا آغاز می شود و این مهلت ۱۲ مهر ماه پایان می‌پذیرد.
ثبت نام آزمون EPT مهرماه ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه اول مهرماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های گروه علوم پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه ۳۰ شهریورماه آغاز شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش حوادث مربوط به سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد.
صفحه  از ۹۹