یک مشاور خانواده و ازدواج گفت: قریب به اتفاق کودکانی که تک‌فرزند هستند، نمی‌توانند رقابت سالم را بیاموزند.
احسان صفاپور/ اين اميد وجود دارد كه در دوره‌هاي آينده شوراها برنامه‌ريزان سياسي به اين بينش برسند و حوزه رسانه را تنها حوزه‌اي خدماتي براي پيشبرد مقاصد مقطعي خود نگاه نكنند...
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات خبر داد
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات از تدوین مصوبه‌ای با موضوع آموزش سواد رسانه‌ای با همکاری این سازمان و شورای عالی فضای مجازی خبر داد.
وزیر علوم با اشاره به انتخاب سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی:
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اعلام این که در جلسه تغییر رئیس دانشگاه حضور نداشتم، گفت: رای گیری انجام نشده است.
در جلسه هیات دولت تصویب شد؛
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد افزایش مستمری مشمولان سازمان تأمین اجتماعی موافقت کرد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف رادیو و تلویزیون خصوصی در طرح جدید نحوه اداره صداوسیما خبر داد.
نمایشی که در روزهای اخیر از ثبت‌نام‌های افراد بسیار زیاد و عمدتاً فاقد صلاحیت برای انتخابات ریاست‌جمهوری دوره دوازدهم برگزار شد، باعث شده است برخی اظهار نظر کنند که قانون در این زمینه خلأ دارد و باید اصلاح شود؛ حال آنکه مقصر اصلی در این زمینه رسانه‌ها هستند نه قانون. اکثر این افراد، به طمع دیده شدن و سوژه خبر شدن برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمده بودند و رسانه‌ها نیز به خوبی این توقع را برآورده کردند.
با حضور احمدی‌نژاد در وزارت کشور و ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری رسانه‌های برجسته جهان به این موضوع پرداختند و این اقدام را به دلیل مغایر بودن با توصیه مقام معظم رهبری به وی غیرمنتظره توصیف کردند.
حیثیت روزنامه همشهری قربانی بلندپروازی سردار، دکتر، کاپیتان، شهردار قالیباف
در حالی که نام محمدباقر قالیباف شهردار تهران همچنان به عنوان یکی از چهره های مطرح اصولگرا برای نامزدی در انتخابات مطرح است، رسانه تحت مدیریت وی در شهرداری تهران که همواره رنگ و بویی اجتماعی و فرهنگی داشته این روزها رنگ و بوی سیاسی گرفته است.
صفحه  از ۶۴