از نظر دکتر سریع القلم سی ویژگی که باعث می شوند به هم اعتماد نکنیم به شرح زیر است.
به‌تازگی صحبتی با رایان هالیدی داشتم که اخیراکتابی نوشته است باعنوان «بازاریابی هکر رشد: آموزش مقدماتی درزمینه آینده روابط عمومی، بازاریابی، و تبلیغات»این کتاب شرح می‌دهد چرا روش‌های قدیمی بازاریابی دیگر به کار نمی‌آیند و چرا هک رشد روشی است مقرون به‌صرفه‌تر و تاثیرگذارتر برای دیده شدن محصولات‌تان و جلب مشتری.
بخوانید تا بتوانید رهبری کنید
زمانی یک تهیه‌کننده فیلم که توانسته بودبیش از 100 میلیون آلبوم بفروشد و فروش فیلم‌هایش نیز به بیش از یک میلیارد دلار رسیده بود، درمورد مطالعه کردن توصیه‌ای به من کرد که بهترین توصیه زندگی‌ام بود. او روزی به من گفت،: «رایان، زیاد خواندن به درد نمی‌خورَد. برای برداشتن قدم‌های بزرگ، باید طوری بخوانی که بتوانی رهبری کنی».
بهترين كتاب‌هايي كه بايد براي كودك‌تان بخوانيد
ز اهمیت قصه‌ها و کتاب قصه‌ها غافل نشوید. وقتی مخاطب این کتاب‌ها کودکان هستند دنیای کتاب و قصه اتفاقا جذاب‌تر هم می‌شود. این دنیا و تصاویرش، داستان‌ها و البته شخصیت‌هایش آن‌قدر دلنشین و زیبا هستند که نه فقط برای بچه‌ها که حتی برای بزرگ‌ترها هم جذابیت بی‌نظیری دارند.
در یک نگاه سه جانبه گرایانه در جلسات شورایعالی کار و کمیته دستمزد آن شورا مباحث اولیه مربوط به فاصله گرفتن حداقل سبد معیشت با حداقل دستمزد طی هفته های گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در صورت تصویب این پیشنهاد در مجلس شواری اسلامی از سال آینده دانشجویان دکتری با هزینه صندوق رفاه دانشجویان، بیمه بازنشستگی خواهند شد.
ای کاش همه این سال‌ها بسترهای مشابهی را ایجاد می‌کردیم. درست است که همه بسترها امکان دزدی اطلاعات و … دارند و ما هم این را قبول داریم ولی طی این سال‌ها چه کم کار کردیم؟.
سید ضیا هاشمی* / در زمانه ما میزان تبادل خبر چنان سرعت برق‌آسایی گرفته است که گویا جهان به‌مثابه خانه‌ای شیشه‌ای همه‌ چیز را در معرض دید همگان قرار داده است.
همه چیز زیر کلاه ماست!
فیض الله پیری* / روز خبرنگار است و روح من بجای آمادگی برای پذیرش تبریک ها، سراسر شرم آلود و سرشار از پرسشهایی است که پاسخی برای آن ندارم و پیش از آنکه از دیگران بپرسم، باید از خود بپرسم؛ آن هم به قول جبران خلیل جبران آن هنگام که در تاریکی شب تنهایم.
طاها دشتی مطلق* / آناني كه اهميت مأموريت و رسالت خبرنگاران در انعكاس درست و سريع پيام را مي دانند، فعاليت اصحاب قلم در رسانه كه بي ادعا به اين فعاليت شبانه روزي اهتمام دارند را ارج مي نهند.
صفحه  از ۸۱