مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل مشکل جسمانی و کمردرد جراحی می‌شود.
آمار‌های سازمان ملل نشان می‌دهند که ۳۵ درصد زنان در جهان یکی از اشکال خشونت را تجربه کرده‌اند. واضح است که این خشونت به همانجا که فرد مورد آزار قرار گرفته ختم نمی‌شود ممکن است به سقط جنین، ایدز، و بیماری‌های روانی مادام العمر مبدل شود و زندگی یک انسان را برای همیشه تحت اشعاع قرار دهد.
دبیر شورای معارف و مدیر شبکه قرآن و معارف سیما ضمن تبیین برنامه‌های ماه مبارک رمضان شبکه‌های تلویزیونی، درباره‌ی علت کمبود آثار هنری با مضامین قرآنی توضیحاتی را مطرح کرد.
محمد شیری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده است.
اصغر فرهادی با حضور در جشنواره لاس پالماس اسپانیا، جایزه افتخاری این رویداد سینمایی را دریافت کرد.
نیوشا ضیغمی بازیگر ۴۰ ساله کشورمان تولد خواهرش روشا ضیغمی را تبریک گفت.
نوید محمدزاده در سی و پنجمین زادروزش تصویری از دوران کودکی خود در اینستاگرام منتشر کرد.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام کرد که به سامانه آنلاین فروش بلیت‌های سینمایی دستور توقف فروش بلیت را صادر کرده‌ایم.
پزشک قانونی علت مرگ مجری معروف را اعلام کرد
سجاد عبادی، همسر آزاده نامداری گفت: همسر من سرزنده بود، شاد بود و به زندگی امیدوار بود. اصلا باور نمی‌کنم که این اتفاق افتاده است. نمی‌دانم چطور با این غم کنار بیایم. تصور می‌کنم که در مصرف دارو زیاده‌روی کرده باشد. اشتباهی دوز بالایی از قرص را خورده است.
«مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان». این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که به بازپرس جنایی اعلام شد.
صفحه  از ۱۴۵