در پی انتشار اخباری مبنی بر توقف پخش سریال عروسکی «کلیله و دمنه» مرضیه برومند، تهیه‌کننده سریال اعلام کرد که چنین خبری صحت ندارد.
مخاطبان مجموعه های شبکه نمایش خانگی در چند سال اخیر شاهد ناتمام ماندن چند سریال بوده‌اند؛ سریال‌هایی که بابت تماشای هر قسمت از آن پول پرداخت کردند و بازیگران و کارگردانان اسم و رسم داری هم پشت کار بودند، اما از نیمه های کار با بدعهدی سازندگان رو به رو شدند و بر اعتمادی شان به این مدیوم اضافه شد.
"فیلم کوتاه "ماجان" که این روزها اکران آنلاین شده است، درباره یک مسابقه دانش‌آموزی در یک روستای دورافتاده است که دانش‌آموزان برای موفقیت در آن باید انشا بنویسند. فیلم مشخصا درباره دانش‌آموزی است که مجبور می‌شود به دروغ تجربه نداشته خود را در قالب یک انشا بنویسد تا بتواند در این مسابقه برنده شود."
مهین بزرگی، بانوی باوقار دوبله و از نخستین زنان دوبلور در ایران بود. صدای ماندگار او بر آثاری چون «پهلوانان نمی‌میرند»، «سال‌های دور از خانه» و «قصه‌های جزیره» برای همیشه جاودان است.
محمد مهدی عسگرپور که در فدراسیون بین‌المللی تهیه‌کنندگان فیلم (فیاپف) عضو هیات اجرایی و نایب رییس در حوزه آسیا است، می‌گوید: در جلسه اخیر این نهاد در کنار ابراز نگرانی برای ادامه حیات سالن‌های سینما، نسبت به آینده نام و ماهیت «سینما» هشدار داده شده چرا که ممکن است در آینده‌ای نزدیک خود «سینما» به یک نوستالژی تبدیل شود.
کارگردان فیلم «دینامیت» گفت، مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر پس از تماشای بعضی سکانس‌های حذف شده‌ی این فیلم معتقد بودند سانسور به محتوای فیلم «دینامیت» آسیب زده است.
خانه سینما در پی برخی حواشی منتشر شده در فضای مجازی پس از حواشی جشنواره کن، سرانجام در قالب بیانیه ای ،واکنش نشان داد.
شب گذشته و در برنامه‌ خندوانه، مجری برنامه با بیان این که می‌خواهد خبر خوشی به مردم بدهد، اعلام کرد که از این به بعد در ضبط این برنامه، استفاده از ماسک برای تماشاچیان حاضر در استودیو ضروری نیست؛ اظهاراتی که واکنش عضو کمیته علمی کرونا را به دنبال داشت و این سوال را مطرح کرد که دست‌اندرکاران این برنامه با مشورت و مجوز کدام نهاد علمی و تخصصی، اقدام به برداشتن ماسک‌ها از تریبون رسانه ملی کرده‌اند؟
حمیده مقدسی کارگردان نمایش «دختری در قطار» عنوان کرد:
حمیده مقدسی کارگردان نمایش «دختری در قطار» عنوان کرد که بدتر از مسئولین، خودمان مقصریم.
برنامه «جوکر» این هفته به دلیل همدردی با هموطنان خوزستانی پخش نخواهد شد.
صفحه  از ۱۶۴