نسرین بابایی بازیگر سریال «افرا» از تجربه همکاری با بهرنگ توفیقی کارگردان این سریال و نگاه دغدغه‌مند آن به خطه شمال کشور سخن گفت.
ساخت سریال شبکه سه سیما با عنوان «اپیدمی» که به تازگی آغاز شده است، با بازی مهدی فخیم زاده به عنوان بازیگر نقش اصلی مجموعه، در بیمارستان صحرایی واقع در بوستان ولایت تهران در حال انجام است.
رضا رویگری که ابن روزها کسالت دارد و اخیرا تصاویری از او در فضای مجازی منتشر شده، با اشاره به اینکه بازی در فیلم «اجاره‌نشین‌ها» مهرجویی تجربه شیرینی برایش بوده، بهترین کار سینمایی خود را فیلم «بوتیک» عنوان می‌کند.
نگاهی به هزینه آموزشگاه‌های خصوصی تئاتر
تعطیلی رشته نمایش در سوره یعنی هرجویان مسیر موسسات آموزشی خصوصی را پیش بگیرند که برای یک دوره یک ساله مقدماتی تا پیشرفته بین ۳ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان هزینه آن است و می‌تواند در دوره چهارساله تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز افزایش یابد.
شقایق فراهانی خواهر بزرگ گلشیفته می‌باشد که حالا سالهاست در عرصه هنری می‌درخشد و یک فرزند پسر بنام سام دارد.
هنرمندان بالای ۴۰ سال ثبت‌نام کنند
براساس اعلام مرکز مدیریت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، سامانه واکسیناسیون کرونا برای هنرمندان باز شد.
علی صادقی متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۹ در تهران بازیگر طنز سینما و تلویزیون اهل ایران است. این بازیگر فارغ التحصیل رشته‌ی کامپیوتر بوده و تا مقطع کاردانی درس خوانده است.
ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان + تصاویر
عکسی که همسر پیمان قاسمخانی در اینستاگرام منتشر کرده است.
رضا کیانیان از خطرات بازیگری در دوران کرونا می‌گوید، از بی سر و سامانی گروه‌های تئاتری و سینمایی گله دارد و یادآوری می کند که وظیفه خطیر هنرمندان در دوران کرونا، بخشیدن امید و حال خوب به جامعه است ولی آنان برای انجام این وظیفه، امنیت لازم را ندارند و با حضور در هر پروژه هنری بر سر جان خود قمار می‌کنند.
صفحه  از ۱۵۶