سایت KHAMENEI.IR از مخاطبان خود خواست تا به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۹۵ را اعلام کنند.
ازگذشته عبرت بگیریم
مشاور فرهنگی رییس جمهور در واکنش به خبر احتمال کاندیداتوری حجت‌الاسلام رییسی در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد که مصلحت نیست قاضی را درمعرض قضاوت عمومی قراردهیم.
آیت‌الله علم‌الهدی که در مرداد سال 1391 گفته بود «اگر مرغ در دسترس نیست، مردم آن را با یک ماده پروتئینی دیگر جایگزین کنند»، این روزها با انتقاد از دولت، از ضرورت زندگی بهتر مردم سخن می‌گوید.
باید مراقب بود که از مسیر اعتدال و عدالت خارج نشویم. نه ظلم کنیم و نه انظلام (ظلم‌پذیری) باشیم و نه زیربار تحریف‌ها بروید، چون بی‌ارزش‌ترین سیاست‌مدار و مدیر کسی است که از دشنام بترسد. اگر به صرف اینکه فلان سایت و روزنامه چیزی نوشت انسان بترسد صحیح نیست.
امامی کاشانی:
ولی امر فرهنگ اصیل اسلام را احیا می کند و در برابر هجمات دشمن مقابله کرده و نمی پذیرد که مردم تهدیدات دشمن را بپذیرند و انفعال داشته باشند.
ما جلسه‌ای با نمایندگان استان‌ها در این رابطه خواهیم داشت و برنامه‌مان این است که سیاست‌گذاری به شکل متمرکز و اجرا به شکل غیرمتمرکز انجام شود و شورای عالی در هیچ حوزه‌ای دخالت نداشته باشد بلکه خود حوزه‌ها انتخاب کنند.
مرتضی بانک تشریح کرد:
در اردوگاه طرف مقابل به دلایل مختلف انسجام وجود ندارد، به همین دلیل تخریب را هدف خود قرار داده‌اند و تلاش می‌کنند به نقاط شخصی افراد و دولت بپردازند.
محمود احمدی نژاد به همراه حمید بقایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در بازار تهران به گشت و گذار پرداختند. در این عکس شیخ الاسلام وزیر اسبق کار و امور اجتماعی نیز دیده می شود. بسیاری از اصولگرایان کاندیداتوری بقایی را یک شوخی از سوی جریان احمدی نژاد اعلام کردند.
این پوستر را کانال وب سایت خبری رجانیوز نزدیک به سعید جلیلی و جبهه پایداری در کانال خود قرار داده است.
یکی از دلایل حضور بنده ظلمی است که به مردم و عدالت شد. وقتی به دروغ خدمات دکتر احمدی نژاد و هشت سال خدمت را که متعلق به ملت است زیر سوال می‌برند ظلم است.
صفحه  از ۸۴