دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی با رهبر انقلاب
در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، جمعی از خانواده‌های شهدای مرزبان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، به همراه جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و وزارت اطلاعات، عصر امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.
صادق زیباکلام / همان گونه که در کشورهای مختلف، جریان‌های فکری متفاوتی وجود دارد، در امریکا هم نحله‌های متعدد فکری و سیاسی وجود دارد که در بخش بندی سنتی امریکا به «کبوترها» و «عقاب‌ها» تقسیم می‌شوند.
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: در اسلام نمی‌توان به بهانه برخی احکام مثل حجاب و این‌طور موارد، به کرامت انسانی لطمه زد، حال شما ببیند که چقدر ما در جامعه‌مان از توجه به این موارد اسلامی دور هستیم.
سیدعلی خمینی، نوه امام، در گفت‌وگویی تفصیلی به بیان دیدگاه‌های خود و امام خمینی درباره مسائل مختلف از جمله نقد و سیاه‌نمایی، انتخابات، فساد و تفکیک جنسیتی پرداخته است.
یک فعال حقوق زنان گفت: معتقدم کابینه دوازدهم کابینه تاریخ ساز و خط شکن بسیاری از مسائل خواهد بود.
«قالیباف ممکن است مدیر میراث پدری محسن هاشمی شود و در عوض صندلی شهرداری به محسن هاشمی سپرده شود.»
پيروزي قاطعي كه آقاي روحاني در انتخابات ٢٩ ارديبهشت به دست آورد، كمك مي‌كند كه او اعضاي دولت خود را بهتر انتخاب كند. در عين حال اين نكته را نيز نبايد از نظر دور داشت كه جريان تندروی اصولگرا در تابستان ٩٦ خيلي ضعيف‌تر از اصولگرايان تندرو در تابستان ٩٢ شده است؛ به خصوص كه در مجلس شوراي اسلامي به جز چند چهره، اصولگرايان تندرو جايي ندارند.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شعرا:
در شام میلاد کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای هندوستان، افغانستان و ترکیه با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
تحلیل حمیدرضا آصفی از شرایط امروز خاورمیانه
باید دید امریکا ازبرگ برنده اش درقطر چگونه استفاده می کند و تاکجا اجازه پیشروی به اعراب می دهد
یک عضو شورای عالی سیاستگذاری جریان اصلاحات، جزئیاتی از اتاق فکر انتخاباتی اصلاح‌طلبان، رابطه آن با حسن روحانی و نتایج عملکرد آن را بیان کرده است.
صفحه  از ۱۰۶