حضرت آیت الله خامنه‌ای در کنفرانس جهانی حمایت از انتفاضه:
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قصه پرغصه فلسطین هر انسان آزادی‌خواه و حق‌طلب را می‌آزارد، تاکید کردند: کاوش در تاریخ نشان می‌دهد که هیچ یک از ملت‌های جهان با چنین رنج، اندوه و اقدام ظالمانه‌ای مواجه نبودند.
مشکل احمدی‌نژاد این است که تصور می‌کند با تفکیک قائل شدن میان ساختار فردی‌اش با فرهنگی اشتباه که در ادبیات سیاسی ایران پایه‌گذاری کرد، قادر به تداوم حیات سیاسی در افکار عمومی مردم، البته با نشانی فرعی خواهد بود. دقیقاً به همین دلیل نه خود، بلکه نسخه بدیل خویش را با نشانی انحرافی به میدان رقابت فرستاده است.
اختصاصي قلم نيوز
محمود صادقي نماينده تهران در محلس شوراي اسلامي نسبت به اظهارات مشاور فرهنگي فرمانده كل سپاه پاسداران واكنش نشان داد.
گروهی بنا دارند با ساختن خاطرات جعلی و نسبت دادن آن به "رازهایی که آیت‌الله نگفت"، القائاتی را که خود دوست دارند به افکار عمومی دیکته کنند.
با حکم سردار غیب پرور سه انتصاب جدید در سازمان بسیج مستضعفین کلید خورد.
مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت که مرخصی مهدی هاشمی تا هفتم اسفندماه تمدید شده است.
این حوادث حقیقتاً دل انسان را می‌خراشد و مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قطعی آنها چاره‌اندیشی و اقدام کنند.
حجت‌الاسلام یونسی در مراسم اربعین آیت‌الله هاشمی:
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی گفت: مردم ایران راه خوب و بد را از تبلیغات رادیو و تلویزیون و تریبون‌ها نمی‌گیرند، بلکه راه خود را با مطالعه و توجه به سخنان رهبری پیدا می‌کنند، مردم ایران این را خوب فهمیده‌اند.
سخنگوی قوه قضاییه گفت، مرخصی مهدی هاشمی فعلا تمدید شده است.
سردار رادان که پیش از استعفای فرمانده پیشین ناجا برای مدت ها از اخبار رسانه ها دور بود این بار برای تشریح اولین همایش ملی معماری ناجای آینده در برابر رسانه ها ظاهر شد.
صفحه  از ۷۷