در نامه‌ای خطاب به اژه‌ای،
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه درباره وضعیت مهدی کروبی خواستار دلیل مخالفت با درخواست محاکمه علنی محصورین شد.
بالاخره شورای شهر چهارم در آخرین روزهای عمر خود نام بزرگراه نیایش را به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تغییر داد. امروز هم محسن هاشمی که در انتخابات شورای شهر تهران به عنوان نفر اول لیست امید و با بالاترین رای وارد شورای شهر شده بود، به ریاست این شورا برگزیده شد. به این بهانه سرنوشت پسران هاشمی پس از فوت وی را بررسی می‌کنیم.
همه ما می‌دانیم که در ایران یک جوان به صورت مستقل نمی‌تواند پله‌های ترقی را به سرعت طی کند و در 25 سالگی شرکت MTN را از آفریقای جنوبی به ایران بیاورد.
روز گذشته مصاحبه ویدیویی حمیدرضا عارف، فرزند محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس دهم و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 واکنش‌های زیادی در فضای مجازی برانگیخت و صحبت‌های تقطیع شده‌ی وی در مورد تحصیلات دانشگاهی و تاثیر ژنتیک بر روند تحصیلی حاشیه‌ساز شد.
من اصلاً با آقای قالیباف صحبت نکردم. چون آقای قالیباف را قبول نداشتم. ایشان چون در جبهه اصولگرایی بود، من با وی مخالفت نکردم. اما اعتقادی به نامزدی آقای قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری ندارم.
از ابتدای انقلاب همواره زمان انتخاب هیات دولت و معرفی وزرا، لابی‌های نامحدود برای معرفی این و آن آغاز می‌شود و در نهایت نیز رییس‌جمهور و در گذشته نیز نخست‌وزیر برخی افراد را به عنوان وزیر پیشنهاد می‌کرد که در بسیاری از موارد کسی نمی‌دانست منطق انتخاب‌های مذکور چیست؟
سخنان محمد دهقان، رئیس ستاد قالیباف حکایت دیگری دارد. قالیباف مجبور به انصراف شده است و از این اجبار همچنان دلخور است. قالیباف شاید این روز‌ها با خود فکر می‌کند اگر از صحنه رقابت کنار نمی‌رفت رییس دولت دوازدهم بود.
دادگاه با قبول وثیقه‌ حكم آزادی حسين فريدون را صادر كرد.
"حسین فریدون به «چشم و گوش برادر» یا «مرد در سایه دولت» شهرت دارد. ششم شهریور ١٣٩٢ بود که از برادر حکم گرفت: «نظر به ‌مراتب تعهد، توان اجرائی و سوابق مدیریتی جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان «دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اجرائی» منصوب می‌شوید». حکمی که از همان زمان صدور، انتقادها و اتهام‌هایی را برای فریدون به‌دنبال داشت و اضطراب‌هایی را برای روحانی تا ایام رقابت‌های انتخاباتی در اردیبهشت امسال و روزهای بعد از پایان انتخابات."
بازداشت برادر رییس‌جمهور؛ وقتی خط قرمزی وجود ندارد
سخنگوی دستگاه قضا در نشست خبری اخیر خود اعلام کرد که حسین فریدون دستیار ارشد و برادر رییس‌جمهور روز شنبه به اتهام مسایل مالی و به دلیل عدم تامین وثیقه راهی زندان شد.
صفحه  از ۱۱۱