احمد جعفری چمازکتی- به عنوان پیش درامد تاکید می کنم، منظورم از دولت در این نوشتار، دولت های گذشته و حال نیست، بلکه مراد لباسی است که باید بر قامت «رسانه رسمی کشور» پوشانده شود تا بتواند از این رهگذر، از کیان ملی در جغرافیای سرزمینی و ورای آن دفاع کند.
رییس جمهور در جلسه هیئت دولت:
رئیس جمهور گفت: ملت ایران بالاترین توفیق را در کمک و یاری یکدیگر داشتند و دولت با همه توان خود در این عرصه گام نهاد و همه به صحنه آمدند.
ازدواج از اصلی‌ترین نیازهای یک جامعه برای بقاست که نشان‌دهنده سلامت یک جامعه نیز به حساب می‌آید اما در حال حاضر بالارفتن سن ازدواج در میان جوانان موجب بروز بحران‌های اجتماعی خواهد شد.
عضو کمیسیون انرژی در مجلس بیان کرد: در وهله فعلی در زمینه بنزین نداریم و دلیلی برای ایجاد محدودیت در عرضه داخلی آن وجود ندارد.
قیمت روز برخی از انواع پرفروش‌ترین خودروها در سطح بازار پایتخت طی فروردین ماه ۹۸ اعلام شد.
به نظر می‌رسد که آلمان توسعه زیرساخت‌های شبکه‌های مخابراتی و اینترنتی را در اولویت قرار داده و می‌خواهد بدون توجه به جریان سازی های رسانه‌ای، به همکاری با این غول تکنولوژی چینی ادامه دهد.
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: در سالهای اخیر آموزش‌هایی را در زمینه همسرگزینی مناسب و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ارایه کردیم که طی چهار سال به دو میلیون جوان این آموزش‌ها ارایه شده است.
گروه خودروسازی سایپادعوتنامه‌های ثبت‌نام کنندگان و تکمیل وجه ماههای بهمن و اسفند۹۷،را به مشتریان تحویل خواهد داد.
خطیب نماز جمعه تهران؛
خطیب این هفته نماز جمعه تهران، گفت: وقتی قرار است دشمن از امکانات حداکثری خودش علیه ایران استفاده کند باید ما هم درست فکر کنیم و عمل کنیم. باید به حق عمل کنیم و سفارش کنیم.
رهبر معظم انقلاب؛
متن بیانات مقام معظم رهبری در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران منتشر شد.
صفحه  از ۱۲۹