نوآوري در جزيره كيش
مهم‌ترین طرح افتتاحی، #مرکز_نوآوری_کیش است که با هدف ایجاد زیست بوم نوآوری در جزیره کیش فعالیت خود را بطور رسمی در بيستم شهريور ماه آغاز خواهد کرد.
فداحسین مالکی می‌گوید: موضوع واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها در ذیل سند همکاری 25 ساله صحت ندارد.
مناطق آزاد در ایران به دلیل برخوردار نبودن از بودجه دولتی، بر اساس درآمد و هزینه اداره می‌شوند. از این رو مدیریت کلان در جزیره کیش که یکی از مقاصد مهم سفر و گردشگری کشور و ویترینی زیبا برای ایران عزیز است، اهمیتی صد چندان می‌یابد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:
هرمزگان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه محدودیتی برای سرمایه‌گذاری هیچ کشوری در جزایر کشورمان نداریم، گفت: قرارداد مشترک ایران و چین یک اتفاق بزرگ برای اقتصاد کشور است.
دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در واکنش به انتشار شايعاتي مبني بر «واگذاري بخش هايي از سواحل جنوبي كشور و جزيره كيش به چینی ها» توضیحاتی ارائه کرد.
در نشست مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس بنیاد مستضعفان عنوان شد:
غلامحسین مظفری: تسریع در روند اتمام پروژه ترمینال جدید فرودگاه، به لحاظ اقتصادی و مالی به نفع همه دست اندر کاران طرح خواهد بود
پس از گذشت بیش از 25 سال؛
سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارزش آفرینی دارایی ها این مجموعه موفق شد پس از گذشت 25 سال، برند اپراتوار تلفن همراه تله کیش را به ثبت برساند
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: از هفته آینده، بعد از سالگرد رحلت امام (ره)، به مناسبت دو فتح بزرگ یعنی سالروز آزادسازی خرمشهر و فتح ۵ مهر و شکست حصر آبادان و به مناسبت هفته دولت، ۱۰ پروژه سرمایه گذاری صنعتی در منطقه به بهره برداری خواهد رسید.
در نشست مديران سازمان منطقه آزاد كيش با مديران روابط عموميشركتهاي هواپيمايي كشور تاكيد شد:
نشست هم اندیشی مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران روابط عمومی های شرکتهای هواپیمایی کشور با موضوعیت از سرگیری پروازها به این جزیره به میزبانی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد . در این جلسه پس ازتبادل اطلاعات، تجربیات وبررسی نحوه انجام پروازها به کیش، بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اولویت حفظ سلامت مسافران، کیشوندان و رونق اقتصادی تاکید شد.
امضای تفاهمنامه سازمان منطقه آزاد کیش با گروه مپنا؛
احداث نیروگاه به‌همراه آب شیرین‌کن با ظرفیت 120 مگاوات به‌منظور تامین کمبود برق و آب در منطقه آزاد کیش تحقق می‌یابد.
صفحه  از ۱۳۹