عزت الله محمد سرپرست جدید شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش شد
رییس مرکز توسعه سلامت جزیره کیش گفت: ۳۱ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این جزیره نوبت اول واکسن کرونای خود را دریافت کردند.
نیک فرجام خبر داد:
طرح احداث مخزن SBR مدول دوم تصفیه خانه شمال جزیره با مبلغ اولیه ۹۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت و تا پایان مهر امسال تکمیل می‌شود.
مشاور رئیس جمهور طبق بازدید‌های دوره‌ای هر ماه از طرح‌های عمرانی جزیره از سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت عملیات اجرایی سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش قرار گرفت.
نادری خبر داد:
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از بازنگری و اصلاح مجدد قرارداد‌ها و واگذاری بیش از ۳۰ واحد استیجاری صنایع در این منطقه خبر داد و تا کنون ۳۶ واحد صنعتی واگذار شده و مابقی در هفته‌های آینده انجام خواهد شد.
امروز مطرح شد:
فعالیت بیش از ۳۰۰ واحد صنعتی در منطقه آزاد کیش مسیر و بستر توسعه اقتصاد کشور را فراهم می‌سازد.
شرکت شید آرین یکی از واحدهای صنعتی بزرگ ترشکاری جزیره کیش مبتني بر تكنولوژي روز دنيا در راستاي پشتيباني از خطوط لوله پروژه هاي داخلي نظير طرح هاي گازي پارس جنوبي نقش بسزایی ایفا می کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سازمان ۷۰ طرح عمرانی زیرساختی، زیربنایی و اقتصادی در دست احداث دارد.
محمد عباسی مطرح کرد:
معاون توسعه و مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش تسریع در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و قضایی منطقه آزاد کیش را گامی دیگر در حفظ آرامش و تامین عدالت خواهی و امنیت اجتماعی عنوان کرد.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با توجه به تغییر وضعیت رنگ‌بندی این جزیره از نارنجی به قرمز، تجمع مختلف تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.
صفحه  از ۱۵۰