معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: از هفته آینده، بعد از سالگرد رحلت امام (ره)، به مناسبت دو فتح بزرگ یعنی سالروز آزادسازی خرمشهر و فتح ۵ مهر و شکست حصر آبادان و به مناسبت هفته دولت، ۱۰ پروژه سرمایه گذاری صنعتی در منطقه به بهره برداری خواهد رسید.
در نشست مديران سازمان منطقه آزاد كيش با مديران روابط عموميشركتهاي هواپيمايي كشور تاكيد شد:
نشست هم اندیشی مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران روابط عمومی های شرکتهای هواپیمایی کشور با موضوعیت از سرگیری پروازها به این جزیره به میزبانی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد . در این جلسه پس ازتبادل اطلاعات، تجربیات وبررسی نحوه انجام پروازها به کیش، بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و اولویت حفظ سلامت مسافران، کیشوندان و رونق اقتصادی تاکید شد.
امضای تفاهمنامه سازمان منطقه آزاد کیش با گروه مپنا؛
احداث نیروگاه به‌همراه آب شیرین‌کن با ظرفیت 120 مگاوات به‌منظور تامین کمبود برق و آب در منطقه آزاد کیش تحقق می‌یابد.
در شانزدهمین جلسه شورای سلامت کیش مطرح شد؛
دبیر شورای سلامت کیش، کاهش حساسیت‌ها پس از معرفی جزیره به‌عنوان منطقه سفید را تهدیدی جدی برای جامعه برشمرد.
با حكم غلامحسين مظفري مديرعامل منطقه آزاد كيش؛ سيد عليرضا علوي رضوي بعنوان مدير روابط عمومي و امور بين‌الملل منطقه آزاد كيش منصوب شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس:
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: تلاش می کنیم تا در سال رونق تولید با جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی، قدم های محکمی را در مسیر افزایش تولید و صادرات و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی برداریم.
در تالار بورس کیش؛
با حضور مرتضی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، صکوک اجاره ای ۳ هزار میلیارد ریالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در تالار بورس کیش عرضه و در ٣٠ ثانیه به فروش رسید.
نوک تیز انتقادها مدتی است که این بار بر معافیت مناطق آزاد از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را نشانه گرفته است و این مسئله ممکن است درآینده حضور سرمایه گذاران و مشوق هایی که آن ها را در این مناطق نگه داشته است به مشکل بیندازد.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم درمورداولویت و میزان سرمایه گذاری ها درمنطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای امسال تاکنون اغلب مجوزهای فعالیت اقتصادی در سه بخش صنعتی، تجاری و خدماتی صادر شده است که از بین این مجوزها، اولویت مورد مربوط به بخش صنعتی، سپس بخش خدماتی و بعد از آن تجاری بوده است .
خودروهای دپوشده در گمرک مناطق آزاد موضوعی است که همچنان بلاتکلیف و درانتظار مصوبه هیات دولت خاک می خورد و از طرف دیگر سرمایه گذران و کسانی که اقدام به واردات خودرو قبل از قانون منع واردات کرده بودند دراین میان متضرر شده و کسی هم پاسخگو نیست.
صفحه  از ۱۳۸