چای که هزاران سال محبوب است، تصور می‌رود ابتدا در چین به عنوان یک نوشیدنی طبی تولید می‌شده است و در قرن هفدهم وارد انگلیس شد و در این کشور محبوبیت پیدا کرد. چین بیش از هر کشوری در جهان چای تولید می‌کند و پس از آن هند و کنیا قرار دارند.
در دولت دهم هم ایران‌خودرو را وادار کردند در یکی از کشورها خط تولید راه بیندازد به همین منظور ۹۰ میلیون دلار در آنجا هزینه شد که بعد از صرف این هزینه کشور مقصد گفت که تا ۱۰ سال دیگر به آنها برق نمی‌دهد و این حجم سرمایه ملی در آنجا از دست رفت هیچ کسی هم مؤاخذه نشد.
در قالب این طرح که با هدف سرعت بخشی به تخلیه کالاهای اساسی وارداتی از گمرکات اجرایی می‌شود، مقرر است، خودروهای فعال در این حوزه با نرخ مصوب، لاستیک سنگین دریافت کنند.
برخلاف گذشته که دامداران بعضا برای فروش دام‌هایشان بیکار می‌شدند و دامی نبود که آن را بفروشند، هم اکنون مازاد تولید دارند و مشکل آنها بیشتر فروش و عرضه دام زنده و گوشت گوسفندی استحصال شده از آن است.
طی دو روز آینده بازدیدی از آزاد راه تهران شمال با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد این آزاد راه به سرعت طبق برنامه ریزی زمان بندی شده انجام شود چرا که بنیاد مستضعفان در کنار دولت و وزارت راه است.
در مجموع می‌توان گفت که نیمه نخست سال جاری میلادی ، شرکت های تولیدکننده خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست موفق شده‌اند میزان فروش خود را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهند و رشد و افزایشی معادل ۵۷ درصد را در این بازار تجربه کنند.
تابش تصریح کرد: از مزیت‌های "سامانه اطلاع‌رسانی ثبت کالا و خدمات"، شناسایی دقیق‌تر قیمت‌های سطح بازار و رصد مغایرت آنهاست که شرایط را برای دریافت علل نوسانات قیمتی و ورود نظارتی در موارد مورد نیاز مهیا می‌کند.
این در حالی است که به گفته مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، نانوایی های آزادپز نیز آرد یارانه‌ای دریافت کرده و مشمول قیمت‌گذاری هستند.
دولت دوازدهم تصمیم گرفت بقیه سهامش در ایران‌خودرو و سایپا را از طریق شرکت توسعه‌ای ایدرو واگذار کند اما سوال اینجاست که چه اصرار و ضرورتی وجود دارد که دولت سهامش در شرکتهای خودروساز را واگذار کند؟
کاهش قیمت دلار طی روزهای اخیر بر بازار خودرو نیز تاثیرگذار بوده و باعث پایین آمدن قیمت برخی خودروها به ویژه خودروهای وارداتی در بازار شده است.
صفحه  از ۲۹۴