تابش تصریح کرد: از مزیت‌های "سامانه اطلاع‌رسانی ثبت کالا و خدمات"، شناسایی دقیق‌تر قیمت‌های سطح بازار و رصد مغایرت آنهاست که شرایط را برای دریافت علل نوسانات قیمتی و ورود نظارتی در موارد مورد نیاز مهیا می‌کند.
این در حالی است که به گفته مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، نانوایی های آزادپز نیز آرد یارانه‌ای دریافت کرده و مشمول قیمت‌گذاری هستند.
دولت دوازدهم تصمیم گرفت بقیه سهامش در ایران‌خودرو و سایپا را از طریق شرکت توسعه‌ای ایدرو واگذار کند اما سوال اینجاست که چه اصرار و ضرورتی وجود دارد که دولت سهامش در شرکتهای خودروساز را واگذار کند؟
کاهش قیمت دلار طی روزهای اخیر بر بازار خودرو نیز تاثیرگذار بوده و باعث پایین آمدن قیمت برخی خودروها به ویژه خودروهای وارداتی در بازار شده است.
تولید خودروی پژو 301 دیروز آغاز شد و این در حالیست که مدیرعامل ایران خودرو از تولید بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه پژو ۳۰۱ طی یک سال خبر داده، چگونگی تأمین قطعات و تکمیل و تحویل این خودرو در دراز مدت مشکلاتی است که باید دید با این روند چه تعداد خودروی 301 تولید می‌شود؟
عضو هیات مدیره کانون سراسری مرغ داران گوشتی از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به ۱۴ هزارتومان رسیده و به نرخ منطقی نزدیک شده است.
شرکت رنوی فرانسه امروز (چهارشنبه) از کاهش فروش محصولات خود در نیمه‌ نخست سال ۲۰۱۹ (۱۱ دی ۹۷ تا ۹ تیر ۹۸) در منطقه خاورمیانه و آفریقا خبر داد و مهمترین دلیل این مساله را خروج این شرکت از جمهوری اسلامی ایران در پی تحریم‌های اعمال شده آمریکا در سال ۲۰۱۸ برشمرد.
ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مصرف کننده مرغ را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین کرد
فرهادی:
فرماندار تهران درباره افزایش قیمت نان توضیحاتی داد.
قیمت انواع تلویزیون از برند‌های مطرح ایران و جهان، به تاریخ ۲۶ تیر ۹۸ را در این خبر مشاهده کنید.
صفحه  از ۲۹۱