قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۱۳ مرداد را مشاهده می‌کنید.
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران:
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران ضمن بیان آمار ۲۴ ساعته با اشاره به اینکه شرایط این کلانشهر در مواجهه با ویروس کووید-۱۹ سخت و شکننده است از تمدید محدودیت‌های کرونایی تهران خبر داد.
پس از ۲۲ سال تلاش، پیشرفت و توقف، آیا پروژه کلان رصدخانه ملی ایران تا پایان سال وارد فاز آزمایشی می‌شود؟
ایده داشتن رصدخانه‌ای بزرگ در مقیاس جهانی در کشور، از دوره ناصرالدین‌شاه قاجار مطرح بوده است؛ ولی ده‌ها سال طول کشید تا این رؤیا جامه‌ عمل بپوشد.
سامانه‌ای طراحی شده تا زمانی که اینترنت به هر دلیلی دچار اختلال می‌شود، بتوان میزان اختلال و قطعی را رصد کرد.
اگر تاکنون به‌دلیل استفاده از اینترنت با تعرفه آزاد، با قبض‌های سرسام‌آور مواجه شده‌اید، می‌توانید اینترنت آزاد را غیرفعال کنید تا درصورت تمام شده بسته اینترنتتان، گرفتار هزینه‌های بالا نشوید.
کافه‌بازار بعد از حدود ۱۰ سال فعالیت یعنی از سال ۸۹ تا سال ۹۸، بیش از ۴۳ میلیون کاربر دارد. در این‌مدت تعداد اپلیکیشن‌ها و بازی‌های عرضه شده هم رشد چشمگیری داشته، به شکلی که تا پایان سال ۹۸ حدود ۱۲۷ میلیون نرم‌افزار و بازی در دسترس کاربران کافه‌بازار قرار گرفته است.
خیز مجدد کرونا در ۲ استان؛ ۳ عامل اصلی شیوع
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن بیان ۳ عامل اصلی خیز دوباره کرونا در کشور از نیمه اردیبهشت‌ماه به بعد، درباره سیاست ایران در قبال ایمنی جمعی در برابر کرونا، خیز مجدد کرونا در ۲ استان در حال حاضر، آخرین اخبار تولید واکسن، هزینه‌های درمان کرونا و دیگر موضوعات مرتبط با این بیماری در ایران و جهان صحبت کرد.
وزارت بهداشت هر سال استانداردهای ملی و مصادیق کالاها، اقدامات و اقلام آسیب‌رسان را معرفی می‌کند. یکی از اهداف اصلیِ این فهرست اعمال ممنوعیت تبلیغات برای این اقلام است.
هر وقت شرکت اپل دست به بازگشایی شعبه‌‌ای می‌زند یا محصول جدیدی عرضه می‌کند، می‌توان انتظار داشت که صف‌های طولانی به‌وجود خواهند آمد؛ به‌ویژه در دوره کرونا که باید فاصله‌گذاری اجتماعی را هم رعایت کرد.
ریل‌می در خبری رسمی اعلام کرده است روی گوشی هوشمندی با باتری حجیم ۶٬۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی کار می‌کند. این گوشی به‌زودی از راه خواهد رسید.
صفحه  از ۲۴۸