مشترکین رایتل از این پس می‌توانند به صورت رایگان از محتوای ویدیویی نماوا و فیلیمو استفاده کنند.
اعلام مدیرعامل سازمان فاوا و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛
طبق صلاحدید مدیران ارشد، امکان دورکاری مهیا گشته و تا اطلاع ثانوی بخشی از فعالیت‌های سازمان فاوا به صورت دورکاری و با رعایت الزامات ایمنی در منزل انجام خواهد شد.
به منظور رفاه حال پرسنل، فعالیت رایتل تا پایان هفته جاری به صورت دورکاری ادامه خواهد داشت.
در سال‌های گذشته فناوری‌های زیادی از شرکت‌های بزرگ و کوچک به ثبت رسیده است اما تنها 10 مورد از آن‌ها در سال 2019 در دسته برترین نوآوری‌های سال شناخته‌شده‌اند. از دستگاه‌های جدید باقابلیت نورسنجی گرفته که به‌طور هم‌زمان تجزیه‌وتحلیل چند مولکولی درون یک سلول را انجام می‌دهند تا دستگاه‌هایی باقابلیت تشخیص آنتی‌بادی؛ این‌ها تنها چند نمونه ساده از این فهرست پرافتخارند که می‌توانند هرکدام به‌تنهایی تحولی شگرف را در دنیا ایجاد کنند.
مروری بر بهترین ادیتوره
دوربین گوشی‌های هوشمند طی چند سال اخیر به‌شدت پیشرفت کرده است و می‌توان مدعی شد که دوربین گوشی‌ها یکی از بخش‌هایی است که طی چند سال اخیر بیشترین کیفیت خيلي خوبي داشته‌اند.اما یک حسگر دوربین قدرتمند و باکیفیت به‌تنهایی نمی‌تواند منجر به ضبط عکس‌های برتر شود.
هنوز هم نئاندرتال هستیم
طی دهه گذته پس ازکشفیات ژنتیک درباره نئاندرتال‌ها و بقایایی از ژن آن‌ها در بدن انسان‌های کنونی، از سال گذشته -2019 هوش‌مصنوعی نیز به مطالعات تاریخ بشر وارد شد. با کشف اشباحی از نیاکان گم شده ما درتاریخ به‌وسیله هوش‌مصنوعی، این‌بار مجادلات و فرضیه‌های گوناگون درباره اجداد گم شده و دلایل ناپدید شدن آن‌ها و نقش انسان مدرن در کشتار پسرعموهای خود افزایش یافته‌ است.
با تلاش شبانه‌روزی، بیش از 60 درصد شبکه رایتل در استان گیلان پایدار و تلاش برای پایداری کامل ادامه دارد.
رایتل به مناسبت فرارسیدن دهه فجر دو بسته خدماتی جدید ارایه کرد.
بابک کاردل، سه شنبه يكم بهمن ١٣٩٨ به عنوان سرپرست معاونت شبکه رایتل منصوب شد.
با طرح ویژه سیم کارت اولی ها؛
دریافت سیم کارت اعتباری و مکالمه 6 ماهه رایگان ، امتیاز رایتل برای سیم کارت اولی هاست.
صفحه  از ۲۴۲