با افزایش تهدیدات و به‌خصوص حملات فیشینگ در دوران کرونا و حضور کاربران آنلاین در منزل، بسیار مهم است که سازمان‌ها هوشیار باشند و تهدیدات را شناسایی و اصلاح کنند و تیم‌های امنیتی اقدامات پیشگیرانه لازم را برای جلوگیری و ایجاد اختلال در این حملات انجام دهند.
به گفته یک کارشناس فناوری اطلاعات، واتس‌اپ اعلام کرده داده‌هایی از جمله شماره تلفن، دفترچه تلفن، نام و تصویر پروفایل کاربر را با فیس‌بوک به اشتراک می‌گذارد.
محققان روشی برای تولید متانول از دی اکسید کربن و آب با استفاده از برق تولید شده در نتیجه تغییر دما، ابداع کرده اند. این محصول در مرحله بعد به بنزین مصنوعی تبدیل می‌شود.
واتساپ می‌خواهد با دریافت مجوز از کاربران نه‌تنها از زیر فشار اپل بیرون بیاید، بلکه با خیال راحت از اطلاعات کاربران استفاده کند.
اپلیکیشن‌های پیام رسان سیگنال و تلگرام با افزایش یکباره تقاضا در پی تغییر شرایط استفاده از سرویس واتس‌اپ و واکنش منفی کاربران شبکه اجتماعی نسبت به آن روبرو شدند.
بازار موبایل در حالی که در آذر ماه نوسانات قیمتی شدیدی را پشت سرگذاشته بود در دی ماه کمی آرام گرفت و در حالی که از ابتدای هفته تاکنون برخی از انواع موبایل کمی افزایش قیمت را تجربه کردند اما روند بازار کماکان ریزشی است.
قیمت انواع لپ‌تاپ زیر 10 میلیون تومان
این روزها یافتن لپ‌تاپ ارزان تبدیل به کار بسیار سختی شده است ؛ زیرا میزان تقاضا در بازار بالارفته و به همان نسبت افزایش قیمت محصولات نیز اتفاق افتاده است.
ماجرای اختلاف گمرک وانجمن واردکنندگان تلفن همراه در طرح رجیستری چه بود؟
«پس از رجیستر کردن غیرحضوری گوشی تلفن همراه از تاریخ یکم دی‌ماه، انجمن واردکنندگان موبایل مدعی شده این اقدام دولت موجب پهن شدن فرش قرمز برای قاچاق موبایل شده است»؛ بطوری‌که دبیر انجمن واردکنندگان موبایل در اظهاراتی عنوان کرده«خلأهای قانونی در شیوه جدید رجیستر موبایل مسافری، راه قاچاقچیان را هموار کرده و پس از اجرای این طرح، خرید و فروش پاسپورت به گونه‌ای شده که قیمت آن از ۵ میلیون به ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان و در نهایت به ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.»
پاول دوروف با انتشار خبر عبور از ۵۰۰میلیون کاربر نوشت از سال آینده برخی از سرویس‌های جدید تلگرام پولی خواهد شد.
Huawei Nova 7i امروز حدود ۱۸۰ هزارتومان ارزان‌تر شد. بیشترین کاهش قیمت در بین گوشی‌های سامسونگ هم به Galaxy Note 20 مربوط می‌شود که نزدیک به ۱۰۰ هزارتومان امروز ارزان‌تر شده است.
صفحه  از ۲۵۶