400 کیلومتر فضای خالی زیر پاها
یکی از فضانوردان ساکن ایستگاه فضایی بین‌المللی ضمن انجام پیاده‌روی فضایی به ثبت تصویر جالبی از فضای بالای زمین پرداخته است.
تحلیل‌گران انتظار دارند آیفون ۸ از آنچه که ممکن است تصور کنید بزرگتر باشد.
گامی در جهت درمان افراد با فلج عضلانی ناشی از سکته مغزی؛
پروژه فناورانه ساخت ارتوز قدرتی دست (power hand orthosis) جهت درمان افراد با پارزی (فلج عضلانی) ناشی از سکته مغزی در گروه آموزشی ارتز و پروتز دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی انجام شد.
شرکت وریلی گوگل که پیشتر با همکاری شرکت داروسازی فرانسوی"نیکون"(nikon) به دنبال شناسایی درمانی برای بیماری دیابت بود، اکنون همکاری جدیدی را با شرکت اپتیک نیکون به منظور فرآیند غربالگری برای یک بیماری چشمی مرتبط با دیابت را شروع کرده است.
در حال حاضر بیشترین استفاده مردم از فضای مجازی، از طریق پیام‌رسان‌هاست و در شرایطی که پیام‌رسان بومی پاسخ‌گوی نیاز کاربران وجود ندارد، ظاهرا چاره‌ای جز استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی از جمله تلگرام نیست و خدمات متنوع و پرزرق‌وبرق این فضا می‌تواند گواهی بر این ادعا باشد.
شرکت های هواپیمایی بسیاری در حال عملیاتی کردن خلاقیت هایشان هستند تا مسافران راحتی بیشتری در حمل و نقل هوایی داشته باشند.
معاون قضایی دادستان کل کشور: به موجب قانون، ترویج و آموزش اعمال خشونت آمیز از طریق سامانه‌ها و شبکه‌های رایانه‌ای جرم است.
به نظر می‌رسد لکسوس با این طراحی به فکر تغییر زبان طراحی مرسوم صندلی‌ها در تمام مدل‌هایش است.
خرید خود از خارج از کشور را به مسافرها بسپارید
از طریق سایت "توشه" هم مسافران منتفع میشوند و میتوانند از مسافرت خود درآمدزایی داشته باشند و هم افرادی که قصد خرید از خارج دارند دیگر مجبور نیستند هزینه های گزافی به سرویس های خرید از خارج مانند سایت لک لک یا پست های بین المللی مثل DHL بپردازند.
در تازه‌ترین تلاش ژاپن برای ماندن در بازار پرتاب‌های موشکی، این کشور یک موشک سوخت جامد را با موفقیت به فضا پرتاب کرد.
صفحه  از ۱۰۴