محمدرضا شجریان بار دیگر در بیمارستان بستری شد. بر اساس اطلاعیه بیمارستان جم، این هنرمند در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.
دبیرخانه انجمن نویسندگان عامه‌پسند اسامی راه‌یافتگان مرحله دوم را اعلام کرد
اولین مرحله بررسی آثار حاضر در جایزه لیلی به پایان رسید. به گزارش دبیرخانه انجمن نویسندگان عامه‌پسند، داوری اولیه آثار با حضور 306 عنوان رمان در دو بخش حرفه‌ای و نوقلم به سرانجام رسید. بیشترین آثار رسیده به دبیرخانه به ترتیب از نشرهای برکه خورشید، شادان، علی، روشا، پرسمان، شقایق و چشمه بودند و ناشران دیگر نیز با حداقل یک عنوان در این رقابت حاضر شدند.
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ اواخر تیرماه ۱۳۹۹، همزمان با اعلام برنامه‌های جایگزین نمایشگاه کتاب تهران، از احتمال برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی خبر داد و گفت: امکان برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی فراگیر در دست بررسی است و حداکثر تا یک ماه آینده جزئیات آن اعلام خواهد شد.
اسماعیل سعادت در سن ۹۵سالگی درگذشت.
کتاب دوستی که بسیار ارزشمند است، حاوی امضاها و نقاشی هایی از چهره های اروپایی از جمله کازیمو دی جیوانی د مدیچی، «رودولف دوم» امپراتور روم مقدس و «کریستین چهارم»، پادشاه دانمارک و نروژ است.
حسین صفاری‌دوست در سن ۷۱سالگی درگذشت.
«روح الله رجایی» سردبیر روزنامه جام جم به‌دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
محسن جوادی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از عدم برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در سال جاری خبر داد.
کتاب «سیر تا احمق» با موضوع احمق، موجود ناشناخته به قلم «مهدی جمشیدی» در مرحله ویرایش قرار گرفت.
۷ نفر از کارکنان تأمین اجتماعی زنجان به مرحله کشوری بیست و یکمین مسابقات قرآن که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، راه یافتند.
صفحه  از ۴۷