کارنامه آخر سال بازارها، به آینده امیدواریم، 5 پیش بینی سیاسی برای سال 98، راهبردهای اولین سال گام دوم انقلاب، عطر نوروز در مشام شهر تیتر نخست برخی از روزنامه های چاپ امروز هستند.
رییس‌جمهوری: افتتاح فازهای پارس جنوبی نشانه شکست تحریم‌هاست، اعطای مرخصی به زندانیان به مناسبت عید نوروز، قانون بودجه سال ۹۸ به دولت ابلاغ شد و زنگنه: عده‌ای هنوز از بابک زنجانی حمایت می‌کنند از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
رییس کل بانک مرکزی: سازوکار ایرانی متناسب با «اینستکس» بزودی ثبت می‌شود، روحانی:‌جنایت نیوزیلند، نشانه دیگری بر لزوم مقابله با اسلام هراسی است و با حضور رئیس‌جمهور، ۴ فاز جدید پارس جنوبی امروز افتتاح می‌شود از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور هستند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری: سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور می‌کنیم، تولید و قیمت نفت ایران افزایش یافت، حمله تروریستی به نمازگزاران در نیوزیلند با ۴۹ کشته و ۵۰ زخمی و معصومه ابتکار خبر داد: گذراندن دوران محکومیت زنان زندانی در خانه از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
رییس جمهوری‌ در جمع نخبگان عراق در بغداد: ایران و عراق یک قدرت بزرگ در منطقه می‌سازند، رئیس مجلس خبرگان رهبری: به مردم خدمت کنیم تا از نظام دلسرد نشوند، درخواست ۵۰ دیپلمات و ژنرال سابق آمریکا از ترامپ برای بازگشت به برجام و رئیسی، نائب رئیس مجلس خبرگان شد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
روحانی: هیچ کس نمی‌تواند مانع توسعه مناسبات ایران و عراق شود، شورای اقتصاد با خرید ۲۸ فروند هواپیما موافقت کرد، رئیسی: هیچ کس حق دور زدن قانون را نخواهد داشت و سینماها در انتظار اکران نوروز از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور هستند.
ظریف: ایران از گفت‌وگوی منطقه‌ای استقبال می‌کند، خیز ایران و عراق برای مبادلات ۲۰ میلیارد دلاری، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران: بازار کشش دلار بالای ۱۰ هزار تومان را ندارد و وزیر بهداشت: هزینه سلامت با نسخه‌نویسی الکترونیکی شفاف می‌شود از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
اولین نفری باشید که همشهری داستان می‌خواند:
اپلیکیشن مجله همشهری داستان علاوه بر نسخه چاپی همزمان با عرضه ویژه‌نامه نورور 98 رونمایی و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
هبر معظم انقلاب در دیدار اعضای موسسه عالی فقه و علوم اسلامی: آنچه می‌تواند جامعه را اداره کند فقه ماست، معاون اول رئیس‌جمهوری: دولت منتقدان خود را دلسوز می‌داند، احتمال تمدید معافیت ۴ کشور از تحریم نفتی ایران و رئیس کل گمرک: هر ماه یک میلیارد کالای اساسی وارد کشور شده است از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز (یکشنبه) کشور هستند.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه شد، ظریف:‌ سازمان ملل اقدام آمریکا را در تحریم پزشکی ایران محکوم کند، معاون وزیر صنعت:‌ فروش فوری خودرو تا به تعادل رسیدن قیمت‌ها ادامه دارد و وزارت جهاد کشاورزی:‌ ۱۰ قلم کالای اساسی مردم به وفور موجود است از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
صفحه  از ۲۸