«خرمشهر» از نام‌هایی است که با یادآوری‌اش، بیش از هرچیز به یاد اتفاق خاص درباره‌اش می‌افتیم،‌ خاطره‌ «هشت سال دفاع مقدس»، فارغ از این که این شهر تاریخی تا قبل از آغاز جنگ یکی از شهرهای مهم و حتی می‌توان گفت در گذشته‌ نه چندان دور، به عنوان یک منطقه‌ آزاد تجاری و بندری مهم و تجاری در سطح منطقه شناخته شده بود.
فرماندار شهرستان هرسین پیش بینی کرد، این شهرستان ایام نوروز پذیرای بیش از 650 هزار گردشگر باشد.
این صندوق یک هیات مدیره هم از حدود دو سال و نیم پیش دارد و فعالانه کار می‌کند. آقای صفدرحسینی هم از دو سال و نیم گذشته و قبل از همه این ماجراها در هیات مدیره این صندوق بوده و یک ریال هم از این صندوق حقوقی نگرفته است.
نماینده دزفول مطرح کرد
نماینده دزفول گفت:‌ فرافکنی‌هایی اکنون انجام می‌شود تا تمرکز نمایندگان استان از بحث انتقال آب منحرف شود. بحث اصلی این است که چه کسی می‌خواهد در مورد بحران اخیر با ما همدردی کند؟ ‌آیا کسی که خود در بروز بحران اخیر خوزستان مقصر است قصد همدردی با ما را دارد؟
با اقدامات فناورانه محققان ایرانی انجام می‌گیرد
با توجه به تبخیر شدید آب در 600 سد ساخته‌شده در کشور اخیرا محققان طرحی را با استفاده از پنل‌های خورشیدی برای جلوگیری از تبخیر آب ارائه کردند که ضمن تولید برق از منابع تجدیدپذیر از میزان تبخیر آب ذخیره‌شده در پشت سد جلوگیری شود.
سرگردانی مسافران پرواز استانبول - تهران
جا ماندن 168 چمدان مسافران پرواز استانبول - تهران موجب سرگردانی 5 ساعته مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) شده است.
«کسانی امروز به‌حق اعتراض می‌کنند که چرا پیش‌بینی‌ای برای مشکلات آب و هوایی به وجود نمی‌آید و الزاماً مخاطب، این دولت نیز نیست. از نظر مردم نام دولت‌ها مهم نیست بلکه مجموعه مسئولان اداره کشور مخاطب هستند. اگر چنین همکاری‌ای وجود داشت، اصلا مشکلاتی در این مقیاس به وجود نمی‌آمد.»
گرانی قابل توجه سفرهای داخلی سبب شده کشورهای شرق آسیا، حوزه خلیج فارس، ترکیه و اگر پول بیشتری داشته باشید و سرمای هوا هم آزار ندهد "اروپا"، تبدیل به مقاصد ایرانیان برای گذران تعطیلات عید نوروز شود.
کامنت علی کریمی در پست اینستاگرامی رییس جمهور با استقبال بسیار زیادی رو به رو شد و تعداد زیادی از حاضران در پیج رییس جمهور از علی کریمی به خاطر کامنت اش تشکرکردند. آنها کامنت نویسی تند ‌علی کریمی را در صفحه رییس جمهور یک اقدام شجاعانه می دانستند. هرچند که تعدادی کم از کاربران هم به کریمی به خاطر تندی کامنت اش ، چک نکردن صفحه اینستاگرامی معصومه ابتکار و نداشتن دانش سیاسی انتقاد کرده بودند.
جانشین ستاد مدیریت بحران استان کرمان گفت: طبق برآورد کارشناسان آب منطقه کرمان، طی یک هفته گذشته این استان شاهد بارش 11 میلیارد متر مکعب نزولات جوی بوده است.
صفحه  از ۸۸