امیر زندی مدیر پروژه موم گیری شرکت نفت ایرانول از افتتاح فاز 1 پروژه موم گیری در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به اینکه قیمت تمام شده برق در کشور به طور میانگین بین ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ تومان بود، لذا مشترکان پرمصرف در گذشته، تنها برای مصرف مازاد ۲ برابر الگوی مصرف، معادل ۵ هزار میلیارد تومان از جیب بیت المال، یارانه دریافت می‌کردند.
با وجود اینکه بسیاری از کارشناسان تخلیه تورمی به دلیل جهش‌های قیمتی در بازار‌های سرمایه‌ای مانند ارز و سکه را مهم‌ترین دلیل بالا رفتن قیمت در سایر بازار‌ها و به وی‍ژه خوراکی‌ها می‌دانند، اما به نظر می‌رسد نفت بیش از آنچه فکر می‌کنیم نقش مهمی در حیات اقتصادی کشور دارد.
محمد زارع پور اشکذری مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: طرح واکسیناسیون پرسنل پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول با تلاش واحد HSE این شرکت و همکاری اداره بهداشت شهر ری برگزار شد.
خاموشی‌ها مجدد به خانه‌ها بازگشت. مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در همان روزی که جداول خاموشی منتشر شد، گفت: ما این امکان را داریم تا بیش از ۴۰۰ مگاوات تامین برق کشور پاکستان و افغانستان را افزایش دهیم.
آیا جواد اوجی، وزیر نفت دولت سیزدهم می‌تواند صنعت نفت ایران را از چالش‌ها و تنگنا‌های پیش‌رو به سلامت عبور دهد و با افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در صنعتی که به‌گفته خود گاو شیرده کشور است، جلوی خشک‌شدن این منبع درآمدی را بگیرد و به تحریم‌ها پایان دهد؟
جزئیات قرارداد ۲۰ ساله ایران و روسیه؛
یکی از عناصر کلیدی این توافقنامه ۲۰ ساله جدید بین ایران و روسیه و دو توافقنامه ۱۰ ساله قبلی این است که روسیه عملاً بر اینکه گاز ایران در کجا و به چه قیمتی فروخته شود، کنترل دارد.
یک کارشناس ارشد اقتصاد انرژی گفت: وقتی کالایی کمیاب است نباید به گونه‌ای مصرف شود که به عده‌ای نرسد، مثلا در زمان جنگ برای لوازم ضروری زندگی کوپن در نظر گرفته شد تا به همه از کالاها به طور یکسان برخوردار باشند.
محمد حسینی نماینده ادوار مجلس و مشاور کمیسیون برنامه و بودجه در مورد عملکرد ۵ ماهه بودجه ۱۴۰۰ گفت: دولت تدبیر در ۵ ماه اخیردرآمد‌های ناشی از فروش اوراق را ۱۲۲ درصد محقق کرد.
جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری مشتاق آگاهی و دسترسی کامل و شفاف به اطلاعات است و در این بین انعکاس صحیح و سریع اخبار و اطلاعات جز با تلاش خبرنگاران ممکن نخواهدبود
صفحه  از ۱۴۸