عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
قربانی با اشاره به مزایای کاهش مصرف بنزین گفت: در صورتی که بتوان مصرف بنزین در کشور را کاهش داد از یک سو می‌توان زمینه صادرات این محصول را فراهم کرد که ارزبری خوبی برای کشور رقم می‌زند از سوی دیگر کاهش آلودگی هوا محقق می‌شود.
تحلیل‌های رسانه‌های بین‌المللی حکایت از این دارد که در قمار نفتی ترامپ فقط «آمریکا و عربستان» تعیین‌کننده نیستند. چین، هند، کره‌جنوبی، ژاپن و ترکیه نیز از دیگر متغیرهای تعیین‌کننده نتیجه به حساب می‌آیند. عدم همراهی آنها می‌تواند به منزله شکست خوردن سیاست فروش صفر نفت باشد.
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۲۷ سنت معادل ۰.۴ درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۷۴ دلار و ۲۴ سنت رسید.
رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی.ان.جی خبر داد
رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی.ان.جی از عملياتی شدن ارائه وام 2.5 ميليون تومانی برای دوگانه سوز كردن خودروها خبر داد و گفت:متقاضيان با اولويت اصحاب رسانه می توانند از این وام برخوردار شوند.
هند بعد از چین و کره جنوبی سومین خریدار اصلی نفت ایران است.
نماینده سابق ایران در اوپک
خطیبی گفت: عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران باعث افزایش هزینه تمام مصرف کنندگان و وارد کنندگان نفت جهان به ویژه وارد کنندگان آمریکا، آسیا و اروپا خواهد شد.
وزیر نفت گفت: وضعیت عرضه و تقاضای نفت در شرایط فعلی شکننده است و به صفر رساندن صادرات نفت ایران خوابی است که تعبیر نمی‌شود.
مدیر امور اجرایی طرح مقاوم‌سازی آبفا تهران:
اسدی گفت: مقاوم‌سازی این مخازن با اعتباری بیش از ۷۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی انجام شده و مقاوم‌سازی پنج باب مخزن ذخیره دیگر به حجم تقریبی ۱۰۰ هزار مترمکعب با اعتباری حدود۲۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.
برای اولین بار صورت می گیرد؛
عرضه نفت خام در بورس انرژی ایران در راستای تحقق سیاست‎های اقتصاد مقاومتی مبتنی بر ایجاد تنوع در روش‎های فروش نفت در دستور کار است.
سرپرست سازمان توسعه تجارت در واکنش به بیانیه اخیر آمریکا در لغو معافیت صادرات نفتی کشورمان گفت: اگر این تصمیم آمریکا باعث افزایش قیمت نفت شود، بازنده اصلی این تصمیم، همه کشورهای دنیا خواهند بود.
صفحه  از ۴۲