اتمام حجت دادستانی با قماربازها
گزارش پیش رو به فعال شدن دوباره سایت‌های شرط‌بندی و قمار پس از توقف ۴ ماهه فعالیتشان به دلیل شیوع و کرونا و تعطیلی لیگ‌های فوتبال می‌پردازد.
جوان است؛ حداقل برای خاطراتی که تعریف می‌کند خیلی جوان است. خودش می‌گوید شاید خیلی دور خورشید نچرخیده باشم، ولی تلاش کرده‌ام حداقل خوب و مفید بچرخم.
یک تابلو نقاشی عظیم از «ایوان مخوف» پس از آن که در جریان جنگ جهانی دوم از یکی از موزه‌های اوکراینی ربوده شد، اخیرا به اوکراین بازگردانده شد.
«آن چه ما داریم و استادان بزرگی که در دوره معاصر ظاهر شدند، نتیجه کار آموزش و پرورش استاد وزیری و شاگردان بسیار برجسته ایشان بود.»
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از انتخاب ارومیه به عنوان شهر هنرهای چوبی خبر داد.
نمایشگاه «غدیر تا شام» روایت مینیاتوری از این واقعه است که با استفاده از ۸۰۰ عروسک کوچک بازنمایی شده است.
نمایشگاه گروهی عکس «سفر رنگین کمان» با ارائه آثاری از ۱۳ هنرمند روز جمعه (۲۹ شهریور ماه) در گالری تم افتتاح می‌شود.
نمایشگاه «خاک سرد، خاک سرخ» با آثاری از تهمینه منزوی با نگاهی به جزیره هرمز و جزیره سوالبرد و با محوریت زنان، این روزها در گالری راه ابریشم برگزار است.
پروژه موسیقیایی «آواز معاصر» توسط میدیا فرج‌نژاد با تاکید بر صداها و شعرهای ناشناخته و احترام و اولویت به سلیقه مخاطب آغاز شد.
ایران درودی هنرمند نقاش، در هشتاد و سومین سالروز تولد خود بیان کرد که سرطان معجزه زندگی او بوده است و طی ۲۰ سال درگیری با این بیماری، بهترین آثار خود را خلق کرده است.
صفحه  از ۵۵