کد خبر: ۴۳۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۱۵ آبان ۱۴۰۲
قلعه‌نویی:
رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی در اردوی تیم‌های سپاهان و نساجی ایران حضور پیدا کردند.
به گزارش قلم نیوز و به نقل از فدراسیون فوتبال مهدی تاج به همراه امیر قلعه‌نویی، حیدر بهاروند، مهدی خراطی و سهیل مهدی در اردوی تیم‌های نساجی و سپاهان، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند و برای این دو تیم در دیدارهای امروز آرزوی موفقیت کردند.

در  ابتدای این دیدار که سید مهدی رحمتی، مورایس و محمدرضا ساکت نیز حضور داشتند، مهدی تاج گفت: اینجا حاضر شدیم تا برای شما به عنوان نمایندگان فوتبال ایران آرزوی موفقیت کنیم. امروز جلسه‌ای داشتیم و پیشنهاد آقای قلعه‌نویی این بود که در اردوی شما حاضر شویم و امیدواریم فردا (امروز) روز خوبی برای فوتبال ایران باشد.

همچنین امیر قلعه‌نویی در این نشست گفت: جا دارد از آقای تاج تشکر کنم که در این نشست حاضر شد. اگر باشگاه سپاهان روز سه‌شنبه بعد از بازی به زمین تمرین برای ریکاوری نیاز دارد، این آمادگی وجود دارد که زمین شماره دو تیم ملی را در اختیار آنها قرار دهیم.

وی افزود: از دو تیم خوب فوتبال ایران نساجی و سپاهان تشکر می‌کنم که روزهای سختی را سپری کردند و فشار بدنی مضاعفی را متحمل شدند. همچنین برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم، هر چند معتقدم جای استقلال هم در این مسابقات واقعا خالی است.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: ما لیگ را بر حسب وظیفه رصد می‌کنیم و برنامه‌ها را بر مبنای اینکه باشگاه‌ها و تیم ملی موفق شوند تنظیم می‌کنیم. وظیفه هم داشتیم به اردوی دو تیم بیاییم. می‌خواهم از آقای مورایس به خاطر زحماتی که در فوتبال ایران می‌کشد، تشکر کنم. همچنین از مهدی رحمتی ممنونم چون او یک مربی جوان و صاحب سبک است و نوع فوتبال‌ تیم‌هایش نشان می‌دهد که آینده خوبی در فوتبال ایران دارد. رحمتی درست مثل همه عزیزانی که برای فوتبال این مرز و بوم تلا ش کرده‌اند، به گردن فوتبال ایران حق دارد.

سرمربی تیم ملی یادآور شد: من خودم مربی باشگاهی بودم و می‌دانم که برنامه‌ریزی برای باشگاه‌ها و همزمان تیم ملی چقدر سخت است ولی مهم باشگاه‌ها هستند که یک تیم ملی قوی را تشکیل دهند. ما امروز (یکشنبه) نشستی داشتیم که برنامه مسابقات لیگ ادامه داشته باشد. از طرفی سازمان لیگ هم تمام تلاش خود را می‌کند که مسابقات ضربه نخورد. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد باعث خوشحالی مردم این سرزمین شود.

همچنین مورایس سرمربی سپاهان ضمن تشکر از حضور سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوشحالم که در کنار شما حضور دارم چون می‌دانم فوتبال کشور برایتان مهم است. ایران بیش از ۷۰ میلیون نفر جمعیت دارد و باعث خوشحالی است که هم سازمان لیگ و هم فدراسیون فوتبال در کنار ما حضور دارند. باعث افتخار من است که عضوی از این سازمان هستم و امیدوارم بتوانم حتی مقداری کوچک در موفقیت فوتبال ایران شریک باشم.

در پایان این جلسه سید مهدی رحمتی گفت: باعث افتخارم است که با امیر قلعه‌نویی، مهدی تاج و محمدرضا ساکت همکاری کرده‌ام و تنها فرصت شاگردی مورایس را نداشته‌ام. از اینکه در این شب مهم فوتبالی کنار ما بودید ممنون هستم و به خودم می‌بالم و امیدوارم نساجی و سپاهان در بازی با نمایندگان ازبکستان فوتبال ایران را روسفید کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: