کد خبر: ۴۱۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
سردار حسن‌زاده:
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: امسال ۴۰۰ خانواده با خودروی شخصی، ۵۰۰ کاروان موتوری و ۴۵۰ کاروان پیاده سازماندهی شدند تا به سمت مرقد امام راحل حرکت کنند.
به گزارش قلم نیوز و به نقل از ایسنا، سردار حسن حسن‌زاده در نشست خبری گرامیداشت سی‌وچهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز مهمترین الگوی بسیاری از ملت‌های جهان برای رسیدن دستاورد بزرگ امام راحل است و برای بسیاری از جهانیان مورد توجه قرار دارد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: امروز در بسیاری از مؤلفه‌های قدرت انقلاب اسلامی حرف اول را می‌زند. زمانی طول نکشید که تفکر امام راحل جهان را به دو جبهه انقلاب اسلامی و مقاومت و استکبار تبدیل کرده است. امسال پس از گذشت چند سال از بروز کرونا شاهد حضور میلیونی و پرشور ملت ایران در مراسم بزرگداشت امام راحل با بیانات وحدت‌بخش مقام معظم رهبری خواهیم بود.

وی با بیان این‌که امسال شاهد حضور گسترده جوانان، نوجوانان و بانوان در این مراسم خواهیم بود، اظهار کرد: کمیته‌های مختلف مراسم سی‌وچهارمین سالگرد بزرگداشت امام راحل را امدادرسانی و پشتیبانی خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود امسال پذیرای ۲ میلیون زائر شرکت‌کننده در این مراسم باشیم.

حسن‌زاده ادامه داد: امسال ۴۰۰ خانواده با خودروی شخصی، ۵۰۰ کاروان موتوری و ۴۵۰ کاروان پیاده سازماندهی شدند تا به سمت مرقد امام راحل حرکت کنند. همچنین تمهیدات ویژه ترافیکی دیده شده است و قرارگاه شهید فهمیده در تمام نقاط کشور مسئولیت دارد از نظر فرهنگی، سلامت و ایمنی در خدمت زائران امام راحل باشد و برگزاری این مراسم را از مبدا تا مقصد پشتیبانی کند. تدابیر لازم برای پشتیبانی از مهمانانی که از راه‌های دور می‌آیند نیز اندیشیده شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: