کد خبر: ۳۲۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
مهاجم تیم فوتبال لسترسیتی به جمع ستاره‌هایی پیوست که علاوه بر فوتبال بازی کردن، تیمداری هم می‌کنند.

قلم‌نیوز:جیمی وارد مهاجم تیم فوتبال لسترسیتی مانند هموطنش دیوید بکام به یکی از ستاره‌های فوتبال انگلیس تبدیل شد که سهامدار یک باشگاه هستند؛ از این رو او بخشی از سهام تیم «روچستر رینوس» در شهر نیویورک را خریداری کرده است.

واردی 34 ساله تصمیم گرفته در تیمی سرمایه‌گذاری کند که تا قبل از سال 2017 در دسته‌های پایین فوتبال کشور آمریکا بود و اکنون در در دسته دوم این کشور حضور دارد. باشگاه روچستر رینوس نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که واردی اکنون مالک مشترک این تیم نیویورکی است.

واردی در این باره به نشریه اتلتیک انگلیس گفت: زندگی من از الان نسبت به چیزی که 10 سال پیش بود، کاملاً متفاوت خواهد بود اما من می‌خواهم بعد از این هم همچنان درگیر فوتبال باشم. دلیل من برای انتخاب این تیم، افتخاراتی است که در گذشته کسب کرده. این تیم تنها تیمی در دسته‌های پایین فوتبال باشگاهی آمریکا است که قهرمان جام حذفی شده، تنها تیم خارج از MLS که هرگز توانسته قهرمان این رقابت‌ها شود. حالا من می‌خواهم آن را به جایی برگردانم که دوباره بتواند آن افتخارات را تکرار کند و حتی تیمی بهتر از آن زمان شود.

باشگاه روچستررینوس با اینکه تنها 25 سال پیش تأسیس شده است، کانون هواداری بزرگتر از تعدادی از تیم‌های مطرح MLS داشته و اوج افتخاراتش در سال 1999 رقم خورد که اولین باشگاه غیر دسته اولی آمریکا شد که جام موسوم به یو‌اس اوپن را کسب کرده، افتخاری که توسط هیچ تیم دیگری در دسته‌های دوم و پایین‌تر آمریکا کسب نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: