کد خبر: ۸۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا 2017 در تاریخ 16 خرداد برگزار می‌شود.
مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا 2017 در تاریخ 16 خرداد 1396 برگزار می‌شود و بازی‌های این مرحله در روزهای 30 و 31 مرداد، اول شهریور و 20، 21 و22 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

 بنابر اعلام امیر علی حسینی، مدیر بخش بین‌الملل باشگاه، زمانبندی مراسم قرعه‌کشی، کارگاه‌های آموزشی و برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پس از مرحله یک هشتم پایانی اعلام شد. طبق برنامه اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین بازی‌های بعدی لیگ قهرمانان آسیا 2017 روز سه‌شنبه16 خرداد (6ژوئن) از ساعت 15 الی16 به وقت مالزی در هتل ماریوت کوالالامپور برگزار خواهد شد.

طبق برنامه ارسالی، کنفدراسیون فوتبال آسیا، در همین روز و در نوبت صبح اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای تیم‌های راه یافته به این مرحله خواهد کرد که در جریان آن، قوانین و ضوابط رقابت‌ها و اهداف و سیاستگذاری‌ها مورد تاکید قرار می‌گیرد. از هر باشگاه نیز دو نفر به عنوان نماینده، امکان حضور در این دوره را خواهند داشت.

حسینی همچنین اظهار داشت: بازی‌های رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی در تاریخ‌های سوم تا پنجم و 24 تا 26 مهر ماه و فینال این رقابت‌ها نیز در تاریخ‌های 27 آبان و 4 آذر ماه برگزار می‌شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: