کد خبر: ۳۷۸۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۴ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱
یک عضو تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: هر چند مدتی به دلیل کمردرد در اردوی تیم ملی حضور نداشتم، اما با این وجود برای قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته در جهانی بوسنی تلاش می‌کنم.

مرتضی مهرزاد درباره وضعیت خود برای شرکت در اردوهای آمادگی مسابقات قهرمانی جهان والیبال نشسته در بوسنی، اظهار کرد: هر چند در ۲ اردوی قبل به دلیل کمردرد شرایط مناسبی برای حضور در اردو نداشتم، اما الان وضعیت خوبی دارم و تلاشم در تمرینات تکرار قهرمانی تیم والیبال نشسته در قهرمانی جهان بوسنی است.

او گفت: در این مسابقات چون سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس نیز توزیع می‌شود، کار بسیار سختی را پیش‌رو داریم و باید با تمام قدرت در بوسنی حاضر شویم تا تیم ایران دوباره روی سکوی قهرمانی قرار بگیرد.

این عضو تیم ملی والیبال نشسته در پاسخ به این پرسش که با وجود درد ناحیه کمر آیا مشکلی برای تمرین شما ایجاد شده است؟ خاطرنشان کرد: از امروز که تمرینات را شروع کردم شرایطم خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد، البته امکانات خوبی نیز در اردوها فراهم شده که امیدوارم پاسخگوی زحمات کادر فنی باشم.

مهرزاد در پایان درباره وضعیت تیم ملی نیز اظهار کرد: تیم ملی در شرایط خوبی به‌سر می‌برد و تلاش همه بازیکنان بر این است که بهترین عملکرد را در جریان تمرینات داشته باشند تا ضمن دفاع از عنوان قهرمانی در بوسنی، سهمیه پارالمپیک پاریس را نیز کسب کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: