کد خبر: ۲۱۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۴ - ۱۶ تير ۱۳۹۹
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تاکید کرد؛
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: اگر شهروندان فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را در استفاده از اتوبوس رعایت نکنند، شاید به سمت کاهش خطوط اتوبوسرانی حرکت کنیم.
به گزارش قلم نيوز خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: در این مرحله در حال بررسی های کارشناسی هستیم تا اقداماتی نظیر کاهش خطوط اتوبوسرانی یا کاهش ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری انجام شود.
وی افزود: اگر ساعت فعالیت اتوبوس کاهش یابد امکان تراکم مسافر در این ساعات وجود دارد بنابراین اگر شهروندان فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت نکنند، شاید به سمت کاهش خطوط اتوبوسرانی حرکت کنیم.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به این موضوع در مرحله اول از امروز سخت گیری در استفاده از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری مشهد بیشتر شده است و از سوار شدن مسافران بدون ماسک در قطار شهری ممانعت به عمل می آید.
کاظمی خاطرنشان کرد: برای در دسترس بودن ماسک، محل هایی در ایستگاه های قطار شهری مشهد به توزیع ماسک اختصاص داده شده است تا شهروندان بتوانند از این محل ها ماسک تهیه کنند.
وی با بیان این که در پایانه های اتوبوسرانی نیز برای الزام مسافران به استفاده از ماسک نیرو اختصاص داده شده است، اضافه کرد: در ایستگاه ها نیز خود اتوبوسرانان نسبت به استفاده از ماسک تذکرات لازم را به مسافران خواهند داد.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: امیدواریم مردم خودشان نسبت به رعایت نکات بهداشتی و استفاده ازماسک اقدام کنند در غیر این صورت در ایستگاه ها نیز مجبور به سختگیری در سوار شدن مسافران به اتوبوس بدون ماسک خواهیم شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: