کد خبر: ۲۰۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - ۰۲ تير ۱۳۹۹
مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت از ادامه اعتبار طرح ترافیک سال گذشته خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سال جاری خبر داد.
 قلم‌نیوز: عمار سعیدیان‌فر با بیان اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال ۹۹ خبرنگاران تخصیص داده نشود، طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۸ اعتبار دارد، تصریح کرد: در حال حاضر مدارک بارگذاری شده خبرنگاران در سامانه در حال بررسی است و به تدریج معرفی‌نامه رسانه‌ها نیز ارسال می‌شود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی اظهار داشت: پس از بررسی مدارک خبرنگاران، سایت «تهرانِ من» به مدت یک هفته مجددا باز خواهد شد تا آن دسته از خبرنگارانی که نقص مدارک داشته و یا مدارک‌شان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت.

سعیدیان‌فر ادامه داد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوی کمیته‌ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک، ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران، انجمن صنفی رسانه‌های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام است.

به گفته وی، پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: