کد خبر: ۲۰۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۹ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

قلم‌نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

پیش از این کیانوش جهانبور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت بود و این وزارتخانه اعلام کرده که او «سخنگو» نبوده.

به گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر بهداشت، روز سه شنبه در حکمی، سیما سادات لاری را با حفظ سمت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

سعید نمکی در حکم انتصاب سخنگوی جدید وزارت بهداشت نوشت: با توجه به سوابق ارزنده اجرایی و حسن سلوک با دستگاههای اجرایی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود. امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هر گونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

وزیر بهداشت افزود: از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه ها و شبکه های اجتماعی ضروری است هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده اند و جناب آقای دکتر جهانپور به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می شود.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت برکنار شد
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: