سامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی مجدد بازنویسی شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: علاوه بر رایگان کردن فرانشیز بیماران در دهک‌های اول تا پنجم، دولت در نظر دارد در برنامه هفتم خدمات دیگری را نیز همچون خدمات بیمه تکمیلی برای حمایت از اقشار ضعیف جامعه و دهک‌های پایین درآمدی در نظر بگیرد.
مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: سالانه ۹۵ هزار نفر از اتباعی که مجوز اقامت دارند و با بیماری‌های صعب‌العلاج درگیرند، رایگان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه مجموع بیمه شدگان زیرپوشش این صندوق در استان را ۱۲۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: نزدیک به ۶ هزار نفر آنها مستمری‌بگیر هستند.
دبیرکل جدید سندیکای بیمه گران انتخاب شد.
با پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی و تصویب هیئت وزیران، علی استاد هاشمی به عنوان رئیس‌ کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
براساس مصوبه هیئت وزیران در سال ۱۴۰۲ به جای سه دهک اول کم‌درآمد، پنج دهک اول توسط سازمان بیمه سلامت ایران تحت بیمه ۱۰۰ درصد رایگان قرار گرفتند و همچنین برای دهک‌های شش تا نهم درآمدی نیز میزان پرداخت حق بیمه، ۱۰ تا ۳۰ درصد کاهش یافته است.
طبق اعلام بیمه مرکزی، جریمه وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه‌نامه مشروط به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث با مدت اعتبار یکساله مورد بخشودگی قرار گرفته و به مدت ۱۷ روز اجرا می‌شود.
رییس کل بیمه مرکزی:
رییس کل بیمه مرکزی گفت: صنعت بیمه نقش مهمی در برنامه هفتم توسعه دارد و تاکنون موفق به پوشش پنج برابری نقدینگی کشور شده است.
مدیر عامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت:
مدیر عامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت:اولویت ما برای بازنشستگان بحث توسعه خدمات مخصوصاً خدمات درمانی و تامین بخشی از هزینه‌های آن است.
صفحه  از ۵۳