معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: کمتر از ۱۰ درصد مطب‌های خصوصی در کلانشهر تهران طرف قرار داد بیمه‌ها هستند.
رییس کل بیمه مرکزی گفت: حق بیمه شخص ثالث در سال آینده، ۳۷ درصد نسبت به سال ۹۹ افزایش می‌یابد.
هشدار سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان:
صدور دفاتر درمانی سازمان تامین اجتماعی در شعب و کارگزاری‌های این سازمان از اول اسفند متوقف شده است و هیچ دفترچه و یا کارت جدیدی جایگزین دفاتر درمانی فعلی نمی‌شود.
با اجرای طرح حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه سازمان تامین اجتماعی برای برخی بیماران در مسیر دریافت خدمات درمانی اختلال به وجود آمده است.
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: هزینه درمان بیمه‌شدگان بالای ۶۵ سال در مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی در شهر‌های بدون بیمارستان‌های ملکی رایگان است.
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی:
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: مطابق با وعده اعلام شده و برنامه‌ریزی صورت گرفته انتشار و توزیع دفترچه‌های کاغذی از ابتدای اسفند متوقف می‌شود و با مراجع مختلف ذیربط درحال هماهنگی برای تحقق کامل این برنامه به بهترین وجه هستیم.
مدیرعامل شرکت بیمه آسیا، گفت: یک دلیل نارضایتی بیمه گذاران به سطح پایین توانگری مالی شرکت‌ها و ناتوانی در پرداخت به موقع ودقیق خسارت‌ها برمی‌گردد که اصلاح ترازنامه شرکت‌های بیمه‌ای و الزاماتی که از سوی بیمه مرکزی ابلاغ شده، می‌تواند تا اندازه زیادی از این نارضایتی‌ها کم کند.
بانک توسعه تعاون اعلام کرد: در راستای کنترل شیوع کرونا، همه کارت‌های بانکی منقضی شده این بانک به صورت خودکار و به مدت یکسال تمدید شد.
این موضوع می‌تواند برای شرکت‌های بیمه‌ای همچون یک شمشیر دو لبه عمل کند. انتشار اوراق و جذب نقدینگی از یک سو می‌تواند فرصتی بسیار مناسب برای شرکت‌ها ایجاد کند تا با سرمایه‌گذاری در فرصت‌های سرمایه‌گذاری با بازدهی (تعدیل‌شده به ریسک) با نرخ‌هایی بالاتر از اوراق از سود آن منتفع شوند. از سوی دیگر کسب بازدهی کمتر از نرخ اوراق می‌تواند موجبات زیان‌دهی شرکت را فراهم آورد.//بررسی‌ها نشان می‌دهد بر اساس صورت‌های مالی شش ماهه، به طور میانگین حدود نیمی از دارایی‌های شرکت‌های بیمه در طبقۀ مطالبات (عمدتاً از بیمه‌گذاران و بیمه‌گران) محبوس بوده است. این سخن به آن معناست که این رقم به عنوان حق بیمه شناخته شده و برای شرکت تعهد ایجاد کرده است؛ به عبارت دیگر شرکت‌های بیمه عمدتاً باید خسارتی را پرداخت کنند که هنوز حق بیمۀ آن را به صورت نقدی دریافت نکرده‌اند که این موضوع مغایر با تعاریف بیمه‌ای است.
«برای شیمی درمانی یک خانم مشغول جمع‌آوری کمک هستیم.دوستانی که علاقمند به مشارکت هستند لطفا پیام بدهند.»،«یک خانم جوان که پسری ۵ ساله دارد دچار سرطان شده همسرش بیکار است و بیمه درمان ندارد. اگر مایل به کمک هستید اطلاع دهید.»
صفحه  از ۳۷