مسئولان جشنواره فیلم کن پس از نمایش فیلم جدید «تاپ گان» از «تام کروز» با اعطای جایزه غیرمنتظره و افتخاری نخل طلا تجلیل کردند.
رابعه اسکویی ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ که به تازگی ایفای نقش در سریال "مستوران" را به پایان رسانده، قرار است با کاراکترش در این مجموعه، مردم را غافلگیر کند.
احمد طالبی‌نژاد با بیان اینکه داریوش کارگردان فیلم «لامینور» بر گردن نسل ما و سینمای ایران حق دارد، گفت: اما اینکه مهرجوییِ هشتادواندی ساله را با کارگردان سی‌وچند ساله فیلم «گاو» مقایسه کنیم و بخواهیم که در یک موقعیت و جایگاه باشند، اشتباه است.
بر اساس بررسی بیش از ۱۰۰ مطالعه آکادمیک، افرادی که در زمینه سرگرمی و هنرهای نمایشی کار می کنند، دو برابر بیشتر از جمعیت عمومی در معرض افسردگی قرار دارند.
رضا داودنژاد همبازی شدن مجددش با فریماه فرجامی پس از ۳۷ سال در فیلم «لامینور» ساخته داریوش مهرجویی را هیجان‌انگیز دانست.
از یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه؛
«دختری در قطار» که راوی بخشی از زندگی دختری فراری است، از روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری در تماشاخانه ماه واقع در حوزه هنری روی صحنه می‌رود.
علی نیکزاد، مجری صدا و سیما، بازیگر و کارگردان تئاتر با تولید کروکی، وارد دنیای پادکست شد.
آزاده شمس کارگردان تئاتر:
نویسنده، طراح و کارگردان نمایش «ساحل پولاد» در مصاحبه ای به شرح مختصر این نمایش پرداخت و عنوان کرد: داستان این نمایش قصه دختری است که ابر قهرمان نیست و در کش و قوس زیست خود در این کره خاکی به این باور رسیده که پذیرش لحظه اکنون با تمام کم و کاستی ها همان چیزی است که می بایست بیاموزد.
احمد کیارستمی شنبه ۳ اردیبهشت ماه در پلتفرم داکیونایت با گادفری چشایر درباره اهمیت سینمای مستند ایران گفتگو می‌کند.
روایت قتل چندین زن خیابانی
اکران آنلاین فیلم سینمایی «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا آغاز شد.
صفحه  از ۱۶۱