استاد تمام گروه مهندسی آب دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کشت دوم محصولات کشاورزی در شرایط خشکسالی مقرون به صرفه نیست.
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اشتباهات رخ داده در فرایند نگهداری و جابجایی توله یوزها اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با درس گرفتن از این طرح، از ظرفیت‌های بعدی استفاده کنیم.
درک کامل گذشته سیاره سرخ و اینکه زندگی در انجا چگونه امکان پذیر است از سؤالاتی است که همواره بشر در جستوی پاسخ آن بوده است. در این مطالعه یکی از محققان دانشگاه فلوریدا به یک پرسش اساسی که ممکن است برای شما نیز به وجود آمده باشد، پاسخ داده است.
دبیر کارگروه ملی مخاطرات طبیعی معتقد است در شرایطی که متولی مشخصی برای قنات‌ها وجود ندارد، اگر نسبت به ایمن‌سازی اصولی آنها اقدام نشود، ممکن است شاهد اثر این قنات‌ها بر فروریزش‌های ناگهانی در سطح شهر و به خصوص شبکه راه‌ها باشیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طی 24 ساعت گذشته 6 بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.
تلسکوپ افق رویداد با ثبت اولین تصویر از ابرسیاهچاله مرکز کهکشان راه شیری بار دیگر تاریخ‌ساز شد.
مقامات محلی چین روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند که کارشناسان این کشور درختی ۷۶.۸ متری را در "شهرستان مدوگ" واقع در منطقه تبتِ چین پیدا کردند که بلندترین درخت ثبت شده در این کشور است.
ریک کارشناس آب با اشاره به عرف بین‌المللی در تقسیم آب میان کشورهای بالادست و پایین دست گفت: اگر سیاست‌های آبی ترکیه ادامه داشته باشد و آب کافی از دجله و فرات جاری نشود، مشکل ریزگرد در منطقه پابرجا خواهد ماند.
سرپرست اداره کل محیط زیست استان سمنان از نر بودن سه توله یوز متولد شده در مرکز تکثیر توران خبر داد.
صفحه  از ۱۵۲