معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از افتتاح فاز اول پروژه بزرگراه شهید شوشتری تا پایان سال خبر داد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ممکن است در عملکرد دوره ششم مدیریت شهری نواقصی وجود داشته باشد اما تلاش‌های زیادی برای خدمت صورت گرفته است.
شهردار تهران گفت: دولت و شهرداری در کنار هم گام‌های بلندی را برای خدمت به مردم برمی‌دارند.
دیکتاتورهای کوچولوی مدعی اصلاحات که برای مردم حق اظهارنظر قائل نیستند و فجایع جبران‌ناپذیری را به ملت تحمیل کرده‌اند، هنوز به قدرت نرسیده شهردار منتخب نمایندگان مردم را هدف قرار داده‌اند و به توهم حذف رقبای انتخاباتی خود افتاده‌اند. این در حالی است که طیف مورد اشاره بابت ترک‌فعل‌های گسترده و ضربه‌های عمیق به معیشت مردم و اقتصاد کشور باید پاسخگو باشد.
کوچه‌ها و خیابان‌های تهران این روزها چهره‌ای متفاوت به خود گرفته و پایتخت برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر آیین‌های سوگواری امام حسین(ع) آماده شده‌ است.
علیرضا زاکانی شهردار تهران با صدور پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان برای انتخاب به عنوان نهمین رئیس‌جمهور، از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدیر کرد.
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دوره گذشته برای پرداخت حقوق یا تسهیلات بانکی می‌گرفتند و یا ملک می‌فروختند اما امروز هیچ مشکلی از این بابت نداریم و دقیقاً مشخص است که درآمدها در چه بخشی هزینه می‌شود.
همشهری تلاش مدیریت شهری در مناطق مختلف تهران برای حفظ درختان و فضای سبز پایتخت را بررسی می کند.
این روزها قطار ملی مترو در حاشیه جنوبی تهران در حال تردد است و به نمادی از باور توانایی ایرانی‌ها تبدیل شده است. این قطار مترو هم‌اکنون ۸۵درصد بومی‌سازی شده و توانسته مجوز تولید انبوه خود را از سوی مجامع داخلی و خارجی دریافت کند.
روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران درباره شایعه قطع درختان در بوستان ستارخان توضیحاتی ارائه کرد.
صفحه  از ۲۲۵