اتفاقات اعجاب‌آوری که درباره جمعیت در کشور رخ داده، واقعا قابل قبول نیست که ببینیم و حرف نزنیم. اکنون میزان باروری کلی در کشور ما حدود ۱.۶ شده است. یعنی حتما جمعیت افولی است. رشد جمعیت شش دهم است و به زودی به صفر می‌رسد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی:
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان اینکه در روز‌های آینده با حجم زیادی از مراجعه برای دریافت واکسن مواجه می‌شویم، گفت: واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰ سال سن در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز شده و سایر گروه‌های سنی نیز به مرور به جمع مراجعه کنندگان مراکز بهداشت اضافه می‌شوند.
بر اساس اعلام اپلیکیشن ماسک با کاهشی‌شدن روند بستری در بسیاری از نقاط کشور، از امروز تعداد شهرستان‌های قرمز به ۱۰۲ شهرستان کاهش یافت. علاوه‌ بر آن ۲۳۵ شهرستان نارنجی و ۱۱۱ شهرستان زرد هستند.
مرد جوان با دیدن پسربچه‌ای در یکی از خیابان‌های شهرستان پاسارگاد با فریب، او را سوار ماشین کرد و ربود تا با انتقال او به شهرستان از وی برای چوپانی استفاده کند.
۸ استان درگیر مبارزه هستند
معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات کشور گفت: سطح مبارزه با آفت ملخ بومی در سال ۱۴۰۰ در حدود ۵۵۰۰۰ هکتار گزارش شده است و هم اکنون ۸ استان درگیر مبارزه با این نوع آفت هستند.
معاون ساماندهی امور جوانان گفت: براساس پایش ها و بررسی های اخیر، ۳۷ درصد جوانان حتی با رفع تمامی مشکلات اقتصادی باز هم تمایلی به ازدواج ندارند.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا اعلام کرد حدود ۴۰ درصد متوفیان کرونا در تهران به خاک سپرده شده‌اند.
رئیس اورژانس شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: جوان حدود 33 ساله‌ای در حاشیه شهر شاهین‌شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر براثر حمله دسته‌جمعی سگ‌های ولگرد به‌ شدت مصدوم شد و در دم جان باخت.
براساس داده‌های مرکزی آمار ایران ۱۱ استان ایران در فروردین امسال نرخ تورم سالانه بالاتر از نرخ تورم کشوری را تجربه کرده است.
افطاری‌های لاکچری یا بی مسئولیتی مسئولین
سفره افطاری برای سرپرست یک خانواده ۴ نفره که ضرورتاً هر شب در زمان غروب آفتاب تنها با نان و پنیر و خرما و یک کاسه آش تزئین می‌شود؛ با قیمت مصوب ۲۰۰ هزار تومان آب می‌خورد!
صفحه  از ۲۰۳