فرشید سمیعی پس از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال و انجام تشریفات اداری، رسما به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال منصوب شد.
خوان آنتونیو پیزی آرژانتینی که از او به عنوان یکی از گزینه های هدایت پرسپولیس یاد می‌شد رسما به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کویت انتخاب شد.
پوشش ویژه تلویزیونی مسابقات یورو ۲۰۲۴ می‌تواند الگویی برای پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران باشد که گاه با انتقاداتی از سوی مخاطبان همراه است.
طبق اعلام رسانه های عربی، «أیوب العملود» بازیکن ۳۰ ساله مراکشی با پرسپولیس به توافق رسیده است و به زودی به این تیم خواهم پیوست.
به گفته نایب رییس فدراسیون فوتبال اگر نمایندگان کنفدراسیون آسیا در بازدید شهریور خود، شرایط ورزشگاه آزادی را تایید نکنند این فدراسیون ۲۵۰ هزار دلار جریمه می شود.
 بیرانوند و باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره برای حل دوستانه مشکلات و ادامه همکاری هستند، با این حال رخ دادن این اتفاق به هیات مدیره باشگاه و وضعیت مذاکرات باشگاه تراکتور و بیرو بستگی دارد.
تیم ملی فوتبال انگلیس با برتری برابر هلند در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴ حریف اسپانیا در دیدار نهایی شد.
رسانه های ایتالیایی اعلام کردند مهدی طارمی امروز وارد شهر میلان خواهد شد و پس از شرکت در تست های پزشکی به طور رسمی معرفی خواهد شد.
مذاکره ای که دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با سپاهانی ها داشته، مالک تراکتور را از عقد قرارداد با دروازه بان تیم ملی ایران منصرف کرده است.
مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا مهدی قایدی را از تیم شباب الاهلی امارات به خدمت بگیرند.
صفحه  از ۲۰۲