با صدور پیامی صورت گرفت؛
هادی اخلاقی فیض آثار در پیامی درگذشت رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک ملت را به خانواده آن مرحوم و همکاران بانک تجارت تسلیت گفت.
1458 جایزه برای اصناف خوش‌شانس کشور
با برگزاری قرعه‌کشی جوایز دومین جشنواره بزرگ اصناف بانک تجارت، 1458 برنده خوش شانس این جشنواره معرفی شدند.
قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه نسبت به دیروز با کاهش ۱۵ هزار تومانی مواجه شد و به ۴۳ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان رسید.
یک استاد اقتصاد گفت: حمله به کنسولگری ایران در التهابات بازار ارز نقش داشته است اما با مدیریت فعلی بانک مرکزی و افزایش ثبات ارزی در آینده به اصلاح نرخ نزدیک خواهیم شد.
شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با رشد بیش از ۶۰۰۰ واحدی مواجه شده است.
برخی منابع خبری از برنامه بانک مرکزی برای ورود ایران چک های ۵۰۰ هزار تومانی به بازار خبر می دهند؛ موضوعی که البته به همان اندازه که برای ایرانی ها جذاب است، برای اقتصاددانان نگران کننده خواهد بود؛ چراکه هر چه حجم اسکناس افزایش یابد، متناسب با آن، رشد نقدینگی هم فزاینده بالا خواهد رفت.
اوجی:
وزیر نفت گفت که تلاش این وزارتخانه، ثبت رکورد تولید نفت و گاز طی سال جاری است.
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۳ درصد افزایش به ۲۳۸۶ دلار و ۳۲ سنت رسید.
احسان خاندوزی:
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: دولت نفت خود را با نرخ ارزی تسعیر می‌کند که در بودجه مشخص شده و سایر قیمت‌ها هیچ نفعی برای دولت ندارد.
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای پاسخ به برخی نارضایتی‌های مردم از شبکه بانکی بابت اخذ ضمانت‌ها گفت: شبکۀ بانکی با «کمترین سخت‌گیری» و «بیشترین تسهیل‌گری» نص صریح قانون را در مطالبه وثائق از متقاضیان تسهیلات اجرا کنند.
صفحه  از ۱۲۹۶