قیمت هر دلار آمریکا امروز (دوشنبه، هشتم خرداد ۱۴۰۲) در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با ۸۵ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار و ۵۸۴ تومان و نرخ حواله دلار نیز با نرخ ۳۸ هزار و ۷۱۲ تومان معامله شد.
عضو شورای حاکم بانک مرکزی اروپا گفت که این بانک وارد مرحله نهایی چرخه افزایش نرخ بهره شده است. در این ماه، بانک مرکزی اروپا با افزایش ۲۵ واحد پایه به سرعت پایین‌تری برای افزایش هزینه‌های استقراض حرکت کرد.
در مراسمی با حضور وزیر اقتصاد و سرپرست وزارت صمت:
مدیرعامل بانک تجارت در دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران لوح تقدیر برترین بانک را دریافت کرد.
قیمت طلا امروز(دوشنبه) به دلیل توافق محدودیت بدهی ایالات‌متحده و شرط بندی‌های فدرال رزرو برای افزایش نرخ کاهش یافت و باعث کاهش تقاضا برای این فلز بدون بازده شد.
مدیرعامل بورس انرژی ایران:
علی نقوی در نشست انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: فولادی‌ها می‌توانند برق خود را به چند روش از بورس انرژی ایران تهیه کنند.
روز شنبه خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام منفی شد و هزار و ۲۰۴ میلیارد تومان پول حقیقی از بازار سهام خارج شد که نسبت به روز چهارشنبه افزایش ۱۰ برابری -معادل ۹۱۲ درصد- داشته است.
طی امروز و روز گذشته شرکت‌های متعددی طی انتشار اطلاعیه‌های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه‌ها پرداخته شده است
معاون امور بین الملل بانک مرکزی با تشریح جزییات پنجاه و یکمین اجلاس اتحادیه پایاپای آسیایی در تهران گفت: در این اجلاس تصمیمات مهمی در زمینه دلار زدایی و کاهش وابستگی به دلار در مبادلات بین اعضا اتخاذ خواهد شد.
فعلا منتظر صعودی شدن بازار سهام نباشید
افزایش عرضه ها در بازار روز گذشته، چشم انداز کوتاه مدت بورس را منفی کرده است. احتمالا فعلا نباید منتظر صعودی شدن بازار باشیم.
در جریان دیدار دکتر اخلاقی با دکتر غلامعلی حداد عادل صورت گرفت:
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی از اقدام ابتکاری و نوآورانه بانک تجارت در اجرای پویش "بهاریه" که در نوروز 1402 با محوریت پاسداشت زبان و ادبیات فارسی برگزار شد، تقدیر کرد.
صفحه  از ۱۱۵۶