عضو هیأت مدیره انجمنCNG گفت: متأسفانه برخی ،طرح عرضه LPG را بهتر از CNG می‌دانند در حالی که یک طرح شکست خورده است.
عضو هیئت مدیره انجمن صنفی CNG گفت: بیشترین سهم آلایندگی هوا مربوط به بخش حمل و نقل است که سهم آن به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد.
معاون وزیر نیرو:
معاون وزیر نیرو در اموربرق و انرژی گفت: با توجه به تدابیر در نظر گرفته شده مشکلی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها نداریم و برای فصل تابستان نیز برنامه‌ریزی‌ها آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود که با همکاری مردم مشکلی برای تامین برق وجود نداشته باشد.
رئیس‌جمهور در ادامه فرآیند «نظارت ستادی بر دستگاه‌های اجرایی» امروز به ساختمان مرکزی وزارت نفت رفت.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه اکنون هفت میدان نفتی ایران توسط شرکت‌های روسی در حال توسعه است، گفت: در توسعه این میدان‌ها از حداکثر توان شرکت‌های داخلی ایران استفاده می‌شود.
وزیر نیرو گفت: مجموع مصرف ما در سال جاری ۴۶ میلیارد کیلو وات بود که نسبت به سال ۱۴۰۰ نزدیک به ۲ میلیارد کیلو وات کاهش مصرف وجود داشت.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از افزایش ظرفیت تولید روزانه ۲ میلیون لیتری بنزین و ۳.۵ میلیون لیتری گازوئیل کشور تا اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ خبر داد.
با وجود تهدید تحریم‌های آمریکا، واردات نفت چین از ایران، به رکورد بالایی افزایش پیدا کرده است.
حجم مخازن سدهای تهران به ۳۳۶ میلیون متر مکعب رسید، پایان تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی،تعرفه‌های جدید گازبها، بدون تغییر واز مهمترین اخبار آب و انرژی در هفته جاری بودند.
بر اساس مصوبه دولت درصورتی که مشترکان گاز میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۰ تا ۳۵ درصد در بازه زمانی ۱۶ آذر تا ۱۵ اسفندماه کاهش دهند، مشمول پاداش صرفه‌جویی خواهند شد.
صفحه  از ۲۴۶