مدیرعامل بنیاد برکت از حمایت این بنیاد از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: تا به امروز ۶۰ هزار دانش‌آموز که مجبور به ترک تحصیل شده بودند، دوباره به مدارس خود بازگشته و درس خواندن را از سر گرفته‌اند.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به بدهی ۳۰۹۴ میلیارد تومانی دولت به اعضای صندوق، گفت: یکی از مهمترین موضوعات در دست پیگیری، تسویه دیون دولت به صندوق ذخیره فرهنگیان است، بنابراین کارگروه وصول مطالبات در صندوق تشکیل شده و این موضوع یکی از دستورکارهای جدی ماست.
با توجه به اهمیت زیست دانشجویی، وضعیت خوابگاه‌ها باید به نحوی باشد که رضایت نسبی دانشجویان را در پی داشته باشد. در برترین دانشگاه‌های آسیا نیز ضمن توجه به اهمیت زندگی دانشجویی، شرایط و ویژگی‌های هر خوابگاه با یکدیگر متفاوت است.
اولین روز رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای کسب صندلی‌های ارشد از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شد.
یک روانشناس با اشاره به برگزاری کنکور کارشناسی ارشد از فردا تا جمعه هفته جاری و با تاکید بر اهمیت آرامش داوطلبان در جلسه آزمون، خطاب به داوطلبان توصیه کرد: از روز قبل آزمون و در جلسه آزمون دائما خودگویه مثبت داشته باشید و اگر استرس جلسه امتحان بر شما غلبه کرد با تکنیک‌هایی نظیر بستن چشمان و تنفس عمیق آرامش خود را بازیابید.
یک مادر و پسر آمریکایی به طور همزمان در جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه آرکانزانس شرکت کردند و فارغ‌التحصیل شدند.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از برنامه این دانشگاه برای تجمیع خوابگاه پسران این دانشگاه خبر داد و گفت: زمینی در نزدیکی پردیس دانشگاه برای احداث خوابگاه پسران در نظر گرفته شده که در صورت فراهم شدن مقدمات، استارت تأسیس خوابگاه‌ به زودی زده خواهد شد.
کارشناسان می‌گویند: تنبیه و تحقیر دانش‌آموزان، نه تنها باعث کاهش اعتماد به نفس، شرمساری و هراس دائمی آن‌ها می‌شود، بلکه ممکن است عامل افت تحصیلی و یا ترک تحصیل دانش‌آموزان باشد.آن‌ها تاکید دارند تنبیه و تحقیر، آثار زیانبار قطعی بر امنیت روانی دانش‌آموزان نیز دارد.
گوگل ۲۴ زبان جدید را برای بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر سرویس ترجمه گوگل ترانسلیت اضافه کرد.
رییس پلیس فتای تهران بزرگ نسبت به احتمال کلاهبرداری و سودجویی از جاماندگان یارانه‌های جدید واریز شده، هشدار داد.
صفحه  از ۱۲۶