تیم ملی والیبال ایران پس از اتمام مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جهان، با دو پله سقوط در رده دهم جهان قرار گرفت.
سرمربی والیبال برزیل قدرت حمله والیبال ایران را تحسین کرد.
اصغری مقدم معتقد است تیم ملی بدون داشتن بازی‌ها بزرگ دوستانه راهی جام ملت‌های آسیا می‌شود.
دانیال شه‌بخش برای عقد قرارداد با یک باشگاه خارجی در بوکس نیمه‌حرفه‌ای، به توافق اولیه رسیده است.
رکوردشکنی دوندگان ایران در مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی به دلیل مشکلات فنی باطل اعلام و ثبت رسمی نخواهد شد.
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن بیان اعتراض و مخالفت با رویه ایفمارک در خصوص انجام انحصاری معاینات پزشکی از باشگاه‌های فوتبال گفت: این اتفاق صرفا از دید درآمدزایی رخ داده و فدراسیون پزشکی ورزشی بارها اعتراض خود را نسبت به مسئله اعلام کرده است.
یک عضو تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: هر چند مدتی به دلیل کمردرد در اردوی تیم ملی حضور نداشتم، اما با این وجود برای قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته در جهانی بوسنی تلاش می‌کنم.
داور بین المللی شطرنج گفت: حضور فردی غیر شطرنجی در تیم ملی بانوان ایران آن هم به عنوان کاپیتان یا سرمربی، به دلیل کاهش هزینه فدراسیون شطرنج برای اسکان است!
مربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه عملکرد محمدعلی گرایی در تورنمنت لهستان با توجه به مصدومیت و دوری او از میادین طبیعی بود، گفت: ما فعلا در این وزن مهره ای در حد و اندازه او نداریم.
تیم ملی والیبال فرانسه با پیروزی مقابل آمریکا، قهرمان لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ شد.
صفحه  از ۱۰۲