برای اولین بار یک زن به عنوان سرپرست تیم ملی تنیس مردان بزرگسال انتخاب شد.
علی داوودی موفق شد مدال طلا سنگین وزن آسیا را از آن خود کند.
فریدون قنبری ملی پوش اسبق کشتی آزاد ایران که به دلیل بیماری پانکراتیت حاد (التهاب لوزالمعده) و پس از انجام عمل جراحی در بخش ICU بیمارستانی در کرمانشاه بستری شده بود، ساعتی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.
سرمربی تیم ملی تنیس می‌گوید، امیر جدیدی قبل از اینکه بازیگر شود تنیس باز بوده است و حضورش حال و هوای بهتری به رقابت‌ها می‌دهد.
تیم ملی اسکی بانوان امسال در حالی در رقابت‌های قهرمانی جهان 2021 ایتالیا شرکت کرد که توانست به نتیجه غیرمنتظره‌ای دست پیدا کند.
دارنده نشان طلا و برنز کشتی فرنگی نوجوانان در رقابت‌های آسیا و جهان می‌گوید: پدرش جانباز بوده و فوت کرده و مجبور است که چوپانی کند.
دارنده ۲ مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان آسیا و فرزند جانباز و آزاده سرافراز ۸ سال جنگ تحمیلی پس از بار‌ها ناکامی برای پیدا کردن شغل در ادارات مختلف خوزستان، سرانجام در شهرداری دزفول به عنوان رفتگر مشغول به کار شده است.
تست کرونای سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ایران مثبت اعلام شد.
کیمیا علیزاده تنها مدال‌آور زن ایرانی در تاریخ بازی‌های المپیک رسما پناهندگی آلمان را به دست آورد؛ دختر ۲۲ ساله تکواندو ایران که یک سال پیش ایران را به قصد سفر به هلند ترک کرد خیلی زود خبر از درخواست پناهندگی‌اش به آلمان داد و مشخص شد که قصدی برای بازگشت به کشور ندارد.
قهرمان سابق مسابقات صخره نوردی در آسیا که بر اثر تصادف معلول و ویلچرنشین شده توانست از یک آسمانخراش در هنگ کنگ بالا رود.
صفحه  از ۹۲