سعید ملایی که موفق به کسب مدال نقره بازی‌های المپیک توکیو شده جنجال جدیدی به وجود آورده است.
سعید ملایی جودوکای سابق ایران که عضویت مغولستان را دارد به نیمه نهایی المپیک صعود کرد.
مربی آرژانتینی از شاگردش در حاشیه بازی‌های شمشیربازی المپیک توکیو خواستگاری کرد.
کیمیا علیزاده پس از پیروزی بر ناهید کیانی توانست از سد مهمترین تکواندوکار این دست المپیکی هم عبور کند.
اولین مدال طلای کاروان ایران به جواد فروغی رسید. جواد فروغی تیرانداز کشورمان در فینال ماده ۱۰ متر تپانچه مقتدرانه و با اختلاف امتیاز مناسب به مقام قهرمانی المپیک ۲۰۲۰ رسید.
کاروان یونان به عنوان میزبان اولین دوره بازی‌های المپیک به مانند تمام دوره‌های گذشته اولین تیمی بود که در مراسم افتتاحیه در رژه حضور داشت.
رئیس هیات بوکس کردستان گفت: متاسفانه بعد از عمل پولیپ بینی دکتر‌ها متوجه ابتلای خسروی به کرونا شدند که برای او مشکل ساز شد، اما الان حال او رو به بهبود است.
سارا به مسابقات سوارکاری نرسید
سارا پورعظیما، سوارکار نوجوان ایرانی که قرار بود برای مسابقات به روسیه عازم شود، به‌دلیل این که از سوی پدرش ممنوع‌الخروج شد، نتوانست به این مسابقات برود.
سعید ملایی انتقاد‌های زیادی را از سوی مسئولان ایرانی به جان خریده، اما گفته مصمم است تا به مدال المپیک در وزن مورد نظرش برسد. شاید به همین خاطر است که مجله معتبر تایم هم فعالیت‌های او را زیر نظر دارد و از او به عنوان یکی از ۴۸ ورزشکاری نام برده که باید رقابتش در توکیو را به نظاره نشست.
عضو پیشین تیم ملی تکواندو که در دو رده سنی برای کشورمان موفق به کسب مدال‌های جهانی و آسیایی شده در تمرین تیم ملی کرواسی شرکت کرد.
صفحه  از ۹۴