سخنگوی وزارت خارجه:
سخنگوی وزارت خارجه گفت: رژیمی که برای بقا جز توسل به جنایت چیزی ندارد، فنا مقصد پایانی و نزدیکترین مقصد آن است.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: آنچه در مسیر عدالت و سلامت رسانه‌ای اهمیت دارد، چرخه جریان‌سازی و برجسته سازی رسانه‌ای برای پیشبرد چندجانبه گرایی و ایجاد جریان آزاد و سازنده رسانه‌ای است.
مواضع رئیس جمهور منتخب ایران در تماس با سران کشورها و گروه‌های محور مقاومت و تاکید وی بر حمایت کامل ایران باردیگر نشان داد که حمایت از مقاومت رکن ذاتی سیاست خارجی ایران به شمار می‌آید.
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تامین منافع ملی ایران به کار بست و در مدت باقیمانده نیز این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.
کنعانی:
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به خرابکاری نافرجام در اصفهان گفت: جهات ذی‌ربط درباره این موضوع پاسخ داده‌اند؛ اتفاق رخ‌داده ایضایی بوده و ارزش نظامی هم نداشت.
کنعانی:
سخنگوی وزارت امور خارجه در اولین نشست خبری سال جدید، پاسخ ایران به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در سوریه را در راستای اعمال حق ذاتی ایران برای دفاع از خود در راستای دفاع مشروع عنوان کرد.
سخنگوی وزارت امور خارجه:
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: به رغم گذشت بیش از ۵ ماه از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، شاهد یک بی‌عملی دردناک از سوی مجامع بین‌المللی به ویژه سازمان ملل متحد هستیم.
سخنگوی وزارت امور خارجه به انتشار گزارش هیأت به اصطلاح حقیقت‌یاب بین‌المللی واکنش نشان داد.
امیرعبداللهیان:
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه کشورهای اسلامی در حمایت از فلسطین نباید به بیانیه‌های سیاسی بسنده کنند، خاطرنشان کرد: در بیان مواضع کشورهای اسلامی در حمایت قوی از فلسطین هیچ اختلاف‌نظر و تفاوت دیدگاه جدی دیده نمی‌شود.
کنعانی:
سخنگوی وزارت خارجه با تبریک به منتخبان مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات تشکر و قدردانی کرد.
صفحه  از ۱۴۱