بر اساس گزارش‌ها موشک حامل ماژول مرکزی ایستگاه فضایی چین از کنترل خارج شده و در حال سقوط به زمین است، اما مشخص نیست در کجا فرود خواهد آمد.
ستاره‌شناسان یک سیاره جهنمی داغ‌تر از گدازه مذاب موسوم به "TOI-۱۴۳۱ b" را کشف کردند که اغلب فلزات در آن ذوب می‌شوند.
تحقیقات قبلی نشان داد که رگ‌های خونی بیش از مجاری هوا، در بیماری کووید ۱۹ تحت تأثیر قرار می‌گیرند. حال تحقیقات جدید نشان می‌دهد که غلظت بالای کروناویروس در بزاق و بیماری‌های لثه (پریودنتیت) با افزایش خطر مرگ ناشی از کووید ۱۹ ارتباط دارد.
۱۰ دقیقه مکالمه در هر یک از اپراتور‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه متفاوتی دارد که از حداقل ۵۵۵ تا حداکثر ۸۹۹ تومان را شامل می‌شود.
در پی ادعای شریک ایلان ماسک
یکی از بنیانگذاران شرکت "نورالینک" متعلق به "ایلان ماسک" در توئیت جدیدی مدعی شده است که انسان‌ها می‌توانند موجودات منقرض شده را با کمک فناوری‌ شبیه‌سازی کنند.
رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: قیمت کالا‌های دیجیتال ازجمله لپ تاپ در ۲۰ روز آینده احتمالا تغییر خواهد یافت و به سوی گرانی می‌رود.
وب سایت اسپید تست جدیدترین رده بندی از سرعت اینترنت کشورهای جهان در فوریه ۲۰۲۱ میلادی را منتشر کرده است.
دانشمندان با الهام از "کشتی نوح" در طرح پیشنهادی جدیدی به نام "سیاست بیمه‌ای جهانی" قصد دارند تا محموله‌ای ۳۳۵ میلیونی از اسپرم و تخمک به فضا بفرستند تا در صورت بروز فاجعه‌ای در زمین بتوان گونه‌ها را حفظ کرد.
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری، با تأیید نامناسب بودن کیفیت اینترنت در ساعات اوج مصرف می‌گوید: «از چند هفته قبل، مسیر ارتباطات بین‌الملل زیرساخت از طریق قطر، با قطعی همراه بوده و ۸۵۰ گیگابیت از ظرفیت اینترنت زیرساخت از دست رفته است».
گلکسی S20 Plus یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ارزان شد، اما Redmi Note 8 Pro محصول شیائومی ۷۴۹ هزار تومان و Y6s از هواوی ۳۳۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کردند
صفحه  از ۲۵۹