نتایج کارآزمایی تصادفی کنترل شده جدید گروهی بین‌المللی به سرپرستی دانشگاه کالج لندن نشان می‌دهد که پیروی از یک برنامه مراقبه ۱۸ ماهه می‌تواند سلامت افراد مسن را بهبود بخشد.
رییس مرکز اورژانس استان تهران، با اشاره به تشدید آلودگی هوا، از استقرار آمبولانس‌ها در میادین اصلی شهر خبر داد.
سندروم روده تحریک‌پذیر یک عارضه در برخی ورزشکاران به ویژه در بانوان ورزشکار است که غالبا با رعایت یک رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم می‌توان آن را کنترل کرد.
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون هیچ نوع سندی دال بر اینکه ویروس خاصی در چین باشد گزارش نشده است.
توجه به تاریخ انقضای مواد خوراکی و دور نگه‌داشتن گوشت خام از سایر غذاها از قوانین طلایی پخت‌وپز ایمن است.
رییس گروه تغذیه و دارویی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: داشتن یک برنامه زمانی منظم برای صرف وعده‌های غذایی در بیماران دیابتی بسیار اهمیت دارد.
وقتی فشار هوا در سرما پایین می‌آید، تاندون‌ها و ماهیچه‌ها در محل مفاصل ممکن است منبسط شوند که به بروز درد مفصلی منجر می‌شود.
شیوع رو به افزایش بیماری‌های تنفسی به خصوص آنفلوانزا در ماه پایانی پاییز، وزارت بهداشت را مجاب ساخت تا استفاده از ماسک در اماکن عمومی را الزامی کند.
آیا فکر می‌کنید بزرگسالانی که سابقه آسیب در دوران کودکی دارند، پاسخ مغزشان به چالش‌های روانی تغییر می‌کند؟ نتایج تحقیقات قبلی نشان داد که این امر در حیوانات آزمایشگاهی امکان دارد رخ دهد، اما امکان وقوع آن در انسان مشخص نبوده است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، اجرای برنامه ادغام طب سنتی در نظام سلامت را در بهبود سبک زندگی مردم، پیشگیری از بیماری ها و تقویت نظام شبکه موثر دانست.
صفحه  از ۴۶۸