پایگاه سوخت رسانی فرودگاه کیش با هدف افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت، ارائه خدمات سوخت رسانی به هواپیما‌های عبوری از آسمان خلیج فارس و افزایش درآمد‌های ارزی درحال ساخت است.
به مناسبت روز جهانی کارگر
همزمان با روز جهانی کارگر مراسم بهره برداری از مجموعه اسکان کارگری پدیده با هدف بهبود امکانات رفاهی کارگران جزیره کیش برگزار شد.
مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه آزاد کیش با اشاره به ضرورت توجه جدی کارفرمایان و کارگران به مزایای سامانه اشتغال گفت: هدف از راه اندازی و استفاده گسترده از سامانه هوشمند اشتغال صیانت از حقوق کارگران و همچنین حمایت از کارفرمایان و سرمایه گذاران در بهینه سازی فضای کسب و کار جزیره کیش است.
با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، علی عرب با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی ضمن تقدیر از همراهی ساکنان کیش و همراهان همدل، تاکید کرد: در دوره پیش رو بنای فعالیت بر اصلاح فرآیندها، بهبود مستمر و ارتقای کیفیت " بر پایه "شفافیت و سهولت" و به عبارت گویاتر "رضایت مشتری" است.
با حکم مشاور رئیس جمهور؛
با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب شد.
ناصر آخوندی مطرح کرد:
ناصر آخوندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در نشست سه جانبه تخصصی انجمن حقوق‌شناسی ایران درباره سند همکاری ایران و چین با اشاره به مزیت‌های توافق، راهکار‌های ایجاد زیرساخت‌های کلان در کشور برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اقتصادی در نظام بین الملل را برشمرد.
برای نخستین باردرجزیره کیش برگزار می‌شود:
ارسال آثار نخستین جشنواره رسانه‌ای کیش از شنبه ۲۸ فروردین آغازشد.
شرکت عمران، آب و خدمات کیش:
مالکان خودرو تا پایان فروردین می‌توانند از تخفیف۲۴ درصدی عوارض خودرو در جزیره کیش بهره‌مند شوند.
پیرو جلسه کمیته تخصصی نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی مطرح شد:
یک واحد صنفی به دلیل عدم توجه به مصوبات شورای سلامت وکمیته نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در کیش پلمب شد.
صفحه  از ۱۴۸