کد خبر: ۲۰۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
ما فشار بر ایران را تا زمانی که این کشور رفتار معمول از خود نشان دهد و از تهدید همسایگان خود دست بردارد، ادامه می‌دهیم.

قلم‌نیوز: وزیر امور خارجه آمریکا در مراسم افتتاحیه‌ی اجلاس حمایت از صهیونیست‌ها (AJC) ضمن تأکید بر تداوم روابط مستحکم با تل‌آویو، اعلام کرد: «سیاست فشار بر ایران را ادامه می‌دهیم.»

مایک پامپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده با شرکت در مراسم افتتاحیه اجلاس حمایت از صهیونیست‌ها (AJC) بر ادامه‌ی روابط مستحکم ایالات متحده با رژیم صهیونیستی و افزایش فشار بر ایران به‌دلیل آنچه که دنبال کردن برنامه‌ی تسلیحات هسته‌ای می‌نامید، تأکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما فشار بر ایران را تا زمانی که این کشور رفتار معمول از خود نشان دهد و از تهدید همسایگان خود دست بردارد، ادامه می‌دهیم.

مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در مورد پیشبرد روند به‌اصطلاح صلح ایالات متحده، گفت: «طرح چشم‌انداز صلح رئیس جمهور واقع‌بینانه‌ترین مسیر برای پایان دادن به درگیری‌ها در منطقه است که هم به نفع مردم {رژیم} اسرائیل و هم مردم فلسطین است.»

وی در ادامه با اشاره به حمایت ایالات متحده از رژیم اسرائیل و روابط مستحکم آمریکا و تل‌آویو اظهار کرد که کشورش اجازه دستیابی ایران به بمب اتمی را نمی‌دهد. این در حالی است که ایران بارها اعلام کرده به دنبال ساخت سلاح اتمی نبوده و نیست.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: