کد خبر: ۲۰۲۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت با اشاره به نزدیک شدن به موعد لغو تحریم‌های تسلیحاتی ایران، گفت: مساله پایان تحریم تسلیحاتی در مهرماه امسال یکی از دستاورد‌های مهم برجام است و اگر آمریکایی‌ها بخواهند این دستاورد را زیر سوال قرار دهند کشور‌های بزرگ دیگر می‌دانند که عکس‌العمل ما چه خواهد بود.
قلم‌نیوز: رئیس جمهور هشدار داد که در صورت عدم لغو تحریم‌های تسلیحانی ایران بخاطر کارشکنی‌های آمریکا، ایران واکنش مناسب را نشان خواهد داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت با اشاره به نزدیک شدن به موعد لغو تحریم‌های تسلیحاتی ایران، گفت: مساله پایان تحریم تسلیحاتی در مهرماه امسال یکی از دستاورد‌های مهم برجام است و اگر آمریکایی‌ها بخواهند این دستاورد را زیر سوال قرار دهند کشور‌های بزرگ دیگر می‌دانند که عکس‌العمل ما چه خواهد بود.

وی تصریح کرد: امیدواریم همه کشور‌هایی که در شورای امنیت و در شورای حکام عضو هستند در زمینه این توطئه‌ها کاملا متوجه برنامه‌ریزی آمریکا باشند و ما هم در این زمینه موفق خواهیم بود و از این برنامه‌ریزی‌هایی که آمریکا برای ایران طراحی کرده، عبور می‌کنیم.

رییس جمهوری گفت: در زمینه صندوق بین المللی هم که درخواست وام ۵ میلیاردی کردیم که متاسفانه آمریکایی‌ها همچنان مشغول کارشکنی هستند. امیدواریم که این صندوق زیر بار فشار آمریکایی‌ها قرار نگیرد و به تعهدات خود نسبت به همه کشور‌ها عمل کند.
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: