کد خبر: ۴۱۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) 450 نفر از آتش نشانان در ۸۰ نقطه از اطراف حرم مطهر مستقر می‌شوند.
به گزارش قلم نیوز و به نقل از ایرنا، قدرت اله محمدی روز شنبه به خبرنگاران گفت: علاوه بر آماده باش کامل تمام ایستگاه های آتش نشانی تهران در سالروز ارتحال امام(ره)، تعدادی از آتش نشانان به همراه خودروهای عملیاتی با استقرار خود در اطراف محل برگزاری مراسم، تامین ایمنی این مراسم را بر عهده خواهند داشت.

وی در خصوص استقرار نیروهای آتش نشانی پایتخت برای تأمین ایمنی مراسم ارتحال امام خمینی(ره) گفت: ۴۵۰ نفر از آتش نشانان به همراه ۱۶۵ دستگاه خودروی عملیاتی سبک و سنگین و ۶۵ دستگاه موتورسیکلت در ۸۰ نقطه از جمله درب های ورودی حرم مطهر، پارکینگ ها، صحن ها، شبستان ها، بزرگراه ها و خیابان های منتهی به حرم امام(ره)، عوارضی تهران-قم مستقر می شوند و تامین ایمنی مراسم را به صورت همه جانبه بر عهده خواهند داشت.

محمدی خاطرنشان کرد: آتش نشانان از شامگاه روز شنبه ۱۳ خرداد در نقاط از پیش تعیین شده استقرار پیدا می کنند و تا پایان مراسم و عادی شدن تردد در معابر، در این نقاط حضور دارند و مدیران عملیاتی نیز در طول برگزاری مراسم، با خودروهای خود به صورت گشت زنی از نقاط استقرار آتش نشانان بازدید می کنند.

وی با اشاره به اینکه همه ۱۳۴ ایستگاه آتش نشانی در روز ۱۴ خرداد در آماده‌باش کامل به سر می برند تصریح کرد: به شهروندان توصیه می شود حین برگزاری مراسم در این روز، حتما نکات ایمنی را رعایت کنند و در صورت بروز هر گونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی سریعا مراتب را به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع دهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: