کد خبر: ۳۵۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰
امیر زندی مدیر پروژه موم گیری شرکت نفت ایرانول از افتتاح فاز 1 پروژه موم گیری در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

قلم‌نیوز:زندی نسبت به پیشنه اجرای این  پروژه بیان کرد: پروژه موم گیری پالایشگاه روغن سازی تهران پس از بررسی انجام شده در سال 1390 در هیات مدیره وقت مصوب و  تا سال 94 از روند اجرایی پروژ صرفاً چهار عدد فیلتر خریداری شده و از گمرک ترخیص شده بود  و متاسفانه با موانع و مشکلات پیش آمده تقریباً در فاز مهندسی راکد باقی ماند. 

زندی در این باره به خبرنگار ما، گفت: همچنین قرارداد پروژه بهبود راندمان واحد موم گیری پالایشگاه تهران با هدف استفاده بهینه از فرآیند پالایش (بهبود راندمان)، تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر، افزایش تولید ، افزایش سوددهی شرکت در سال گذشته  بین شرکت نفت ایرانول و پیمانکار مربوطه به امضا رسید.

وی افزود: با توجه به وقفه های پیش آمده در فاز مهندسی و خرید، متاسفانه روند اجرایی پروژه با تاخیر مواجه شد. با تغییر مدیریت عامل از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری ضمن تاکیدات و پیگیری های مکرر ایشان و همت شبانه روزی مهندسان و کارکنان شرکت تا کنون پروژه 18% پیشرفت فیزیکی داشته و  ان­شاءالله فاز اول این پروژه در بهمن سال جاری افتتاح میگردد.

زندی در پایان افزود: در فاز یک پروژه به واسطه افزایش 5 درصدی راندمان کلی واحد، مقدار تولید روغن پایه بدون افزایش خوراک برابر 11 هزار تن در سال افزایش خواهد یافت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: