کد خبر: ۳۵۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰
سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پستی اینستاگرامی درباره خداحافظی‌اش از تیم ملی توضیحاتی داد.
قلم‌نیوز: سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از بازیهای المپیک از تیم ملی خداحافظی کرد. او که مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود در پستی جدید درباره دلیل خداحافظی اش از تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد و نوشت:«سلام به همه عزیزان

بعد از چند هفته از اخرین بازی های ملی لازم دونستم چند نکته رو به علاقه مندان والیبال توضیح بدم.
این اطمینان رو به همه عزیزان میدم که تصمیم بنده در مورد خداحافظی از بازیهای ملی نه تنها احساسی نبوده بلکه از مدتها پیش همه جوانب ان در نظر گرفته شده و در نهایت عملی شد هر چند که به هیچ عنوان تصمیم راحتی برایم نبود.
تمام این سالها تلاشم بر این بود که نماینده خوبی برای کشورم و مردم عزیزم بوده باشم که با توجه به پیامهای سرشار از محبتی که از شما دریافت کردم یقین دارم که نمره قبولی از شما گرفته ام.
کاش‌میتونستم که تمامی این سالها رو براتون خلاصه کنم ولی بعید میدونم بشه بیست سال فعالیت ورزشی در رده های مختلف سنی رو، تو چند خط نوشت.
عشق به والیبال به قدری بود که به تنهایی بتونه سختی مسیر این چند سال رو کمتر بکنه و منو خوشحال نگه داره ولی مهمتر از همه ی اینها عشقی بود که شما مردم عزیز به والیبال دادید و چنان انگیزه ای ایجاد کردید که باعث شده فقط و فقط به خوبی ها و لذتهای این مسیر فکر کنم و بتونم سالها با خاطراتی که ساختید زندگی کنم.
در نهایت به خاطر وقت ازاد بیشتری که نصیبم شده ترجیح دادم که همزمان با بازی در تیم های باشگاهی،فعالیتم تو زمینه های مختلف والیبال رو ادامه بدم چون به هیچ عنوان قصد ندارم از والیبال جدا باشم.
دست همه ی عزیزانی که همیشه حامی‌ بنده بودند رو میبوسم و قدردانتون خواهم بود.»

سعید معروف سکوتش را شکست؛ چرا از تیم ملی خداحافظی کردم؟/عکس

256 2
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: