کد خبر: ۳۴۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ضرر پیش نویس طرح صیانت از کاربران فضای مجازی که روی میز است، بسیار زیاد است و طراحان آن به اهداف مدنظر نمی‌رسند. امیدوارم‌آنچه تصویب می‌شود به سود ملت باشد.

قلم‌نیوز:محمد جواد آذری جهرمی درباره فعالیت‌های این وزارتخانه گفت: برای ما همین بس بود که توفیق داشتیم در شرایطی که کرونا دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و مشکلات زیادی ایجاد کرده بود، فضای مجازی کورسوی امیدی برای فعالیت‌های ۱۴ میلیون معلم و دانش‌آموز و ۴ میلیون استاد و دانشجو، بسیاری از کسب و کارها، مدافعان سلامت و مبلغان دینی فراهم آورد تا خلاء‌های ناشی از فراگیری کرونا را در کشور پر کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: با وجود همه ایراد‌هایی که می‌گیرند، این زیرساخت ارتباطی فراهم شد؛ البته ایرادات را روی چشم می‌گذاریم و امیدواریم مسائل حل شود، اما نمی‌توان از تحولات بزرگ و اتفاقاتی که در زمینه ارتباطات و فضای مجازی روی داده و خدماتی که برای مردم فراهم کرد، چشم پوشی کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره طرح صیانت از کاربران فضای مجازی گفت: من نظراتم را درباره این طرح به طور کاملا شفاف در فضای مجازی نوشتم و نظر وزارتخانه را منعکس کردم. ضرر این پیش نویسی که روی میز است، بسیار زیاد است و طراحان آن به اهداف مدنظر نخواهند رسید. امیدوارم آنچه در نهایت تصویب می‌شود به سود ملت باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: