کد خبر: ۳۴۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۶ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
بعد از کسب مدال طلای المپیک توسط جواد فروغی در تپانچه بادی برخی دشمنان در خبر‌ها و مصاحبه‌ها اقدام به سیاه نمایی علیه این مدال آور کشورمان کردند.
قلم‌نیوز:بعد از کسب مدال طلای المپیک توسط جواد فروغی در تپانچه بادی برخی دشمنان در خبر‌ها و مصاحبه‌ها اقدام به سیاه نمایی علیه این مدال آور کشورمان کردند. یکی از آن‌ها که علیه فروغی مصاحبه کرد، جین جونگ او ورزشکار اهل کره بود. البته وی بعد از اظهارات نادرستی که داشت، عذرخواهی کرد.

نشریه جونگ آنگ ایلبو چاپ سئول نوشت: جین جونگ او، ورزشکار کره‌ای گفته که به خاطر ایجاد جنجال با اظهارات نامناسب هنگام بازگشت به کره جنوبی در فرودگاه اینچئون عذرخواهی می‌کنم.

او ادامه داد: من عمیقا بر این واقعیت تأکید می‌کنم که در بررسی واقعیت‌ها پس از شنیدن تنها آنچه در رسانه‌ها گزارش شده بود، فکر نکردم و اظهارات بحث برانگیزی را بیان کردم.


این ورزشکار کره‌ای همچنین گفت: باید به بازیکنان دیگر و تلاش آن‌ها توجه می‌کردم. من نیز در گذشته از مقاله‌های غلط یا تحریف شده و اظهارنظر‌های بدخواهانه رنج برده‌ام، بنابراین عمیقا از دردی که باید جواد فروغی متحمل شود، آگاه هستم. در آینده بیشتر در گفتار و عمل خود دقت خواهم کرد.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: