کد خبر: ۳۳۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر موفق شد تراکتور را ببرد و فاتح سوپرجام ایران شود.
قلم‌نیوز:تک گل عیسی آل کثیر که با ظرافت خاصی مقابل تراکتور به ثمر رسید، رای به این داد که پرسپولیس فاتح سوپرجام شود و اولین جام از ۵ جام ممکن در سال ۱۴۰۰ را به دست بیاورد. این جام اولین عنوانی است که عیسی آل کثیر با پرسپولیس به دست می‌آورد.

 عیسی آل کثیر بازیکن متفاوتی است؛ فارغ از روز‌های سختی که او در دوران کودکی، مثل بسیاری از ستاره‌های دنیای فوتبال، سپری کرده، متخصص زدن گل‌های حساس برای پرسپولیس است. گلی که او روز گذشته وارد دروازه تراکتور کرد، پرسپولیس را برنده دیدار سوپرجام کرد تا اولین جام سال به دست بیاید.

البته که عیسی پیش از این هم در سه نوبت به داد پرسپولیس رسیده و یک تنه کار را درآورده است. بازی با السد قدرتمند در رقابت‌های فصل پیش لیگ قهرمانان، اوج هنرش بود. یک گل ارزشمند که رای به خروج تیم چندصد میلیون دلاری قطری داد. او البته در همان جام در آخرین بازی اش برای پرسپولیس هم مرد بی بدیل میدان بود و با دبل برابر پاختاکور پرسپولیس را یک مرحله دیگر بالا برد. مشخصا اگر عیسی بعد از بازی با پاختاکور محروم نمی‌شد پرسپولیس در دیدار پایانی بخت بسیار بیشتری برای قهرمانی داشت و دست کم در خط حمله می‌توانست امیدوار باشد که گل عیسی آل کثیر برایش قهرمانی بیاورد.

سومین دیداری هم که عیسی گل سرنوشت ساز برای پرسپولیس، پیش از دیدار با تراکتور، زد در دربی بود؛ او تک گل آن بازی را زد تا نه تنها به تیمش برای پیروزی در دیدار حیثیتی سال کمک کند بلکه رقیب را هم تقریبا از کورس قهرمانی خارج کند.

آخرین هنر او هم تبدیل شد به یک گل پلی استیشنی که در فوتبال ایران کم دیده می‌شود: یک دریبل زیبا و یک ضربه مطمئن به تیر دورتر دروازه. عیسی فعلا جام اول را به پرسپولیس داده و به نظر می‌رسد در حال گرم شدن بیشتر است!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: