کد خبر: ۳۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۳ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
تصور کنید بازیگری که در پروژه قبلی خود مثلا ماهی ۱۵۰هزار تومان گرفته بود، در سریال امام علی ۷۰هزار تومان دریافت کرد. بیشترین دستمزد را ارجمند داشت که هر ماه ۱۰۰هزار تومان بود.

قلم‌نیوز:محمد بیک زاده، تهیه کننده سریال امام علی(ع) در مصاحبه ایی آن روزها گفته بود فیلمبرداری ما در مدت ۱۹ ماه تمام شد. اگر شما می‌بینید که پنج سال بین آن وقفه می‌افتد به علت اختلافی بود که بعد از پایان فیلمبرداری در سازمان صداوسیما اتفاق افتاد. مدیر سازمان عوض شد و محمد هاشمی رفته بود و لاریجانی آمده بود. لاریجانی می‌خواست نظرات خود را اعمال کند.

  • بیشتر مدت فیلمبرداری در زمان هاشمی بود و بعد از آن مدیر صداوسیما عوض شد و در دوره لاریجانی بیشتر سروکار ما با احمد پورنجاتی بود. الحق انسان فرهیخته و شریفی بود و تنها کسی بود که در آن دوره از کار حمایت کرد
  • ‎سدی که در منطقه «گنوی» بندرعباس برای آبگاه صفین ساختیم مجانی ساخته شد، یعنی استانداری هرمزگان آن را ساخت و تحویل ما داد که طبق نقشه ما و طراحی صحنه ما بود.
  • ‎تعداد زیادی از جوانان سیاهی‌لشگرهایی که ما نیاز داشتیم از سربازهایی بودند که مسئول سیاسی-عقیدتی ارتش برای ما تامین کرد.
  • ‎تصور کنید بازیگری که در پروژه قبلی خود مثلا ماهی ۱۵۰هزار تومان گرفته بود، در این پروژه ۷۰هزار تومان دریافت کرد. بیشترین دستمزد را ارجمند داشت که هر ماه ۱۰۰هزار تومان بود.
  • ‎میرباقری (کارگردان) از ابتدا تا انتهای کار و تا دوره‌ای که برای صداگذاری و مونتاژ معطل شد کلا ۱۴ میلیون تومان دریافت کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: